Св. Пантелеймон /img/frontend/nomap.png"

Св. Пантелеймон

Аз съм доволна от отношенията си с тази фирма. Получила съм както възможност за развитие, така и уважение и подкрепа от ръководство и колеги! Заплащането е на ниво спрямо пазара на труда и мисля, че който си върши работата съвестно и адекватно няма от какво да се оплаче, в обратния случай, където и да отиде все някой ще му е крив! Наложи ми се да напусна по лични причини, в противен случай все още щях да съм там!

аз съм вечв бивш служител на фирмата, заплащането, поне за новите служители е точно и е ок, за по старите има забавяне.Отношението е пълен ужас, страшно лицемерие, унижение, непрекъснато хокане и глупави забележки, напрежението е доста голямо, както и стреса, някои хора са на страшна висота и другите отговарят за техните грешки, което е ъпсурт за мен, естествено има и готини хора с които е приятно да се работи, но като цяло обстановката е мн зле.... и моето мнение е отрицателно

Фирмата е под всякаква критика всеки човек уважаващ себе си трябва да стои далеч от това място пълно със злоба клюкарство и никакво уважение и зачитане на човешките права, мога само да кажа краткия ми престой там не искам да го помня след време. Обиди, унижение и злоба от хора които са много зле, отчаяни и егоистични.

Пациент съм на МЦ"Св.Пантелеймон" от години. Служителите са добри професионалисти, отдадени на работа и хората. Фактът, че има дългодишни такива говори,че условията за работа са сравнително добри в предвид икономическата ситуация в България. Благодаря на целият екип за хуманното отношение. Заплати - нямам информация, но да си вършиш работата добре въпреки трудностите, проблемите с колеги и заплащане, както прочетох в коментарите по-горе, ето на това аз му казвам - Професионализъм. Препоръчвам на всеки, който уважава себе си и се нуждае от адекватна извън болнична здравна помощ - да ползва услугите на Медицинският център и лабораторията към него.

Моето мнение е изцяло позитивно, работя малко повече от 5години във фирмата, заплащането лека полека се нормализира след известно сътресение Д-р Костов имаше проблеми и забавяше заплати, но вече 1година всичко е точно както винаги е било. За отношение няма да коментирам нямам много пряк контакт с него, но едно мога да кажа има служители, които ежедневно напраягат обстановката хората се изнервят избухват скандали които са ежедневни и това кара хора и служители, които са компетенти да напускат за жалост.

Силно се интересувам от тази фирма. Моля за вашите мнения като работодатели. Постовете са от две години. Ако може нещо по пресно. Благодаря.

Изтрили са ми мнението :) Защо ли? Сигурно защото казва цялата истина за този човек, който трябва да бъде подведен под наказателна отговорност за данъчни измами и други престъпления!!! А за това, което е причинил на хората, и Господ няма да му прости!!!

Искам да се включа с мнение за ДОКТОРА и неговите фирмички.Високи цени и никакво качество на услугите.Подтиснати хора и малки заплати,които биват намалявани без знанието на служителите.Отношение като към животни в обор.Да вземе да се събуди този МЕНИДЖЪР,защото света върви в някаква посока,но той все още не е установил точно накъде.
Г-жо Иванова,явно сте много объркана и неориентирана,за да давате такава оценка по въпроса.Може даже да сте,някоя от малките душици около великия диктатор.
Съвета ми е,ако можете си стойте у дома,но не работете в тази структура,защото ще се почувствате унижени,неоценени и жалки.

Искам да отговоря на г-жа Иванова с въпрос: Знаете ли, г-жа Иванова, колко проверки е имал от инспекцията по труда само през 2010 г. този добър човечец Владко? Защо ли се правят проверки периодично, като е такъв пич? Този човечец си мисли, че света е оня хол, в който се е затворил и крещи на хората, когато си потърсят правата! Моят съвет е да излезе навън, да се огледа малко и да влезе в час!!! Няма такъв некоректен работодател!!! Заобиколил се е с 5-6 лакеи, които изобщо нямат никаква идея какъв е реалния свят и не могат да се адаптират вече към никаква друга среда, стоят му мирно, биват унижавани и го търпят! Срам ме е, че съм работил за тоя човечец. Като го видях какъв ръководител е, представям си какъв доктор е!
Относно заплатите, г-жа Иванова..... през 2010 г. посоката им е само надолу и само надолу! Няма служител, който да не е отрязан! На всичкото отгоре и заплатите се бавят за неопределено време. Моето скромно мнение е, че тази фирма, с това некадърно и некомпетентно управление ще съществува още няколко месеца. При положение, че специалистите бягат от този медицински център и се ползват някакви незнайни войни, а цените остават БЕЗУМНО високи, друг изход няма!