Сигма Секюрити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Сигма Секюрити ЕООД

1 точка от 30 мнения

Не се подлъгвайте да почвате работа в тази фирма защото никога няма да да бъде това което са ви обещали.Има в нея едно г.... Атанас  Недев който ви обещава заплата и спокойно работно място но неговата цел е да ви тормози и да търси как да ви отреже  от заплатата,така ,че никога няма да получите обещаната заплата. Например това ,че един от работещите на обекта е сбъркал то това е повод всички да бъдат отрязани с по 50лв.  След като са ти показали спокойното работно място и си се излъгал да почнеш работа то след десетина дни ти се поднася неочакван сюрприз- монтират ти бутон който трябва задължително да натискаш всеки час с което те подлагат на непрекъснат тормоз да мислиш не за сигурността на обекта а дали няма да забравиш да натиснеш бутона навреме.
Случи се така,че бях натиснал бутона но дежурната твърди ,че не съм го натискал,което  е прекрасен повод за -50лв от заплатата.

И  пак ще кажа, че Сигма секюрити е най-деградиралата охранителна фирма. Не се отнасят уважително към служителите си и не им изплащат заплатите, затова подадох жалба в инспекцията по труда и те бяха изненадващо проверени. Отговора, който получих от инспекцията е , че фирмата има много нарушения и им е наложена административна глоба. Силно се  съмнявам в съществуването на г-н  Велин, който проявява огромна наглост и безодговорност, защото мога да заведа дело срещу него за клевета.Бившите служители на тази нищожна фирмичка последваха моя пример и също подадоха своите жалби в инспекцията по труда  така че скоро очаквайте гости!

Уважаеми господа,
До къде може да достигне човешката наглост? Младен Миленов Иванов е бивш служител на фирма "Сигма секюрити" ЕООД. При извършени проверки от ръководството на фирмата, многократно са констатирани нарушения в неговата работа.За капак на всичко, при последната проверка е заварен с мъж в тоалетната.Кой нормален работодател би държал във фирмата си такъв охранител!! На същия са изплатени на 100% заработените възнаграждения.

Най- загубената фирма в която съм работил. Не  стига, че не плащат, ама и се крият като плъхове. И не да си сменят името, а да си изплатят заплатите на всички служители, защото няма човек работил в тази фирма на който не дължат пари!

Как може да има толкова западнала нещасна фирма с убита администрация?! И къде спят всички институции в държавата та допускат съществуването и. Пази Боже тази фирма да ме охранява! Кой некадърник и издаде лиценз???

фирмата е некоректна към охранителите ,  заплатите се забавят с три месеца и не се изплаща цялата заплата, ако си поискаш парите са недоволни че питаш

За първи път виждам толкова неподготвени служители които трябваше дами проведат интервю на мен . Които не се претставиха !

На фона на всички останали охранителни фирми в които съм работил, Сигма Секюрити поне  проявява загриженост за работника. Работех една година за тях.Вярно е че в последните месеци забавяха плащанията, но не ни оставяха без пари-даваха ни аванси. Боледувах и ми изплатиха болничния, осигуровките ми бяха плащани постоянно, а като напусках ми изплатиха всичко дори и отпуската.

Страхотен е тоя Мишо, страхотен, то и другите  са страхотни. Да не дава Бог на никого да работи  в тази фирма.

работя от доста време в тази фирма ... доста доста 2 години и кусур ...Всичко вървеше супер до момемента ....последните месеци започна постепенно забавяне на заплатите  от ден два три до месец се стигна ... и заяждане със служителите че не си изпълняват задалженията ..... когато си потърсиш парите излизат с извинение няма пари ще ти званнем когато име и съответно така минава месеца и ако не настояваш и да им висиш над главите няма никаква реакция от тяхна страна .... А иначе пари няма а в фирмата никнат като гъби джиповете и новите слувители в главния офис ...