Сигма Секюрити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Сигма Секюрити ЕООД

1 точка от 30 мнения

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Започнах работа като охрана при Юрий Колчев. Обещанието беше да получа заплата в месеца следващ месеца в който съм работил. НО....това не се случи. нито в следващия , нито в по-следващия. На два пъти ми даде по 100 лв. и това си беше - почти три месеца.
Уговорих се с него една седмица предварително, че в понеделник ще отида да си взема полагаемата ми се заплата.А той наглеца се скри , а навън беше - 20 градуса. Загубих половин ден да го чакам .... като накрая се яви и каза че не може да ми плати..От този ден нататък аз не отидох на работа . Той нито ми се обади за да прекратим договора нито знам какво се случва. Преместил си е офиса и се крие. Чудя се има ли държава????. Защо съда не се самосезира при такива измамници. И да ги прати в затвора докато не се издължат на хората.Тази фирма СИГМА СЕКЮРИТИ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ЗАКРИТА.

Юрий Михайлов Колчев е ....! Не ми плати заплата и сега ще ...НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ в Сигма секюрити еоод скоро няма да съществува и на вас няма да Ви бъде платено!!! Ако се чидите за какво са точките ми се обадете на тел.0883381914 ,защото господин юрий ГАГАРИН е ... и вика полиция. Достатъчно затънах заради него,не ми се занимава и с това. По друг начин се процедира!

Не се лъжете да започвате в СИГМА СЕКЮРИТИ! Бавят заплати!!! Не се знае и дали изобщо ще се изплатят парите, които сте изработили. Много ми е лошо мнението и за ,,хората,, и изобщо!

Все още работя в Сод Сигма Секюрити,преди беше Сигма Секюрити,а преди това не си я спомням,задълженията към НАП са над 1 Милион,а към служителите те КОЛЧЕВИ си знаят,и сега имат нова фирма тук в Бургас,скоро ще отворят и в София новата.Как се позволява фирма със задължения от милиони и зад нея да стоят Колчеви- да си правят нови фирмички да трупат нови задължения,да лъжат и държавата и хората?
В Инспекцията по труда ЖАЛБИТЕ от нас служителите са цяла канцелария-явно че и там си имат връзки.
КОЛКОТО И ДА СИ ГЛАДЕН НЕ ЗАПОЧВАЙ РАБОТА ТУК-ЩЕ ТИ ВЗЕМАТ И РИЗАТА ОТ ГЪРБА

ааа ваааааи тая фирма още ли сасществува ее хахаххаа  и тая ирина смятаааааааааии колко е гладна тая хаха мно хубава фирма беше ама тоия мишо се отцепи от кол4ев и ии си еба маиката мишо се вживяваше на мутра охранител от 90 се те  хахаха  тоия пак кол4ев не пукна ли от цироза  е маикаим да еба като пи4 си трагнах от там ако нямах познати   щях да изгоря сас 1800 лева натрупани заплати такав глад ме гонеше хахаха леле ся кат се сетя  проиявих  толерантност  6 месеца сам ги 4акал да ми ги  изплатят само заради атанас стисках  заби щощ беше пи4

От десет години работя в Охранителният бранш, но такова чудо не ми се е случвало. Договаряш се за 25лв. за 12 часа. Работиш 20-21 дена /смени/- 2 дневни, 2 нощни, 2 почивки(или около 500лв. на месец). Графикьт е за четирима служители, а работите трима, като би трябвало да си разделите заплатата на четвьртият. Да но НЕ!!!
  От 28 Август 2014г.,  според тьрговският регистьр фирмата с учред. капитал от 500лв и задьлжения само кьм НАП от над 220 000 лв. се прехвьрля от Дияна Колчева на г-н Колчев.
   След три дни от 01.09.2014г. се появява нов човек вьв фирмата - г-н Иванов с идеята: на всички служители(без шефове и наши хора) заплатата, да се сведе до мин.РЗ - 280лв., без оглед на заработеното време и положеният труд (нищо че трима работят за четирима)!!!
   Фирмата трябва да се стабилизира с нашите пари (тя е пред фалит).
   Най-голямата гавра е че и тези 280лв./мес. не се изплащат о фирамата на служителите.

ПОМИСЛЕТЕ ДАЛИ ЩЕ РАБОТИТЕ В "СИГМА СЕКЮРИТИ" ЕООД !!!!!

Не почвайте работа в тази фирма пулна с измамници. Не вярвайте на тази Ирина, че ще ви плати пари по картите. Тя е мръсна лъжлива. Дано и тя остане гладна като всички нас които държи без пари. Ще запаля свещ в църквата и дано Господ ги накаже всичките.
Просим и се молим на роднини за пари. Боклуци....

Доста  зле  е фирмата,не дават заплати,пълна деградация.Работих 1 месец,пари не ми дадоха  и се махнах,пълен майтап  е сигмата,майтап за ваша сметка хахаха.Имаше  и  един колега гей,направо  нямам  думи,не стига че нямаше пари,а  и  трябваше  и него да търпя,а толкова ми  се искаше да  го  пребия.Проверки правят,а на края  пари  нейсе,сегма  не.

Прави сте.
Цял офис К...И, а тоя нашия отговорник е най-тъпото същество, по-голям дебил не съм срещал, а и крадлив.Оглежда се като....Мастията Дияна Димова ли е Колчева ли е е крадлива,долна, мрусна, селска, смарадлива.......
НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА РАБОТИТЕ В ТАЗИ ФИРМА“ ПО ТРИ МЕСЦА СМЕ БЕЗ ЗАПЛАТИ