Хотел Силвър Хаус /img/frontend/nomap.png"

Хотел Силвър Хаус

Настоящият зоо хотел! Много слабо управление, дадени са права на хора, които не знаят как да контролират себе си, камоли някой друг, пълна подигравка с персонала, всеки го принуждават да напуска за да не плащат обезщетение. Ако имате уважение към себе си не работете там ще ви плащат 800 лева за 12часа смяна през 2021година, ще ви осигуряват на минималната и парите в пликче, ще плащате пари за кафе и вода и обяд развалена храна всичко това за да мога да вземат вашите "началници" по 3хиляди лева заплата, а шефа милионер да забогатява още повече.

Ако не сте принудени да започнете работа и имате избор - не правете грешка да започвате в този хотел. Пълна гавра с персонала от страна на няколко човека, приближени на собственичката. Храната се плаща, работи се извънредно без заплащане, пари се удържат за всякакви безумия ...

Ако бях видял този сайт по-рано щях да пиша веднага!
НЕ РАБОТЕТЕ В  ТОЗИ ХОТЕЛ - осигуряват ви на мизерни пари - т.е. ако евентуално ви се наложи болничен - ГЛАДУВАТЕ! Естествено, болничният имате право да го ползвате ако ситуацията е много напечена..иначе болен здрав на работа!
Нямате фиксирана почивка - ако тъй наречената шефка рещи че и се яде - ок ако не не!
Пълна загуба на време и нерви!
Всеки ви е шеф а работницци малко !
Особено от два отдела - вечно ще ви се бъркат в работата и вие ще треперите какви пари ще вземете - ЕСТЕСТВЕНО НЕ Взимате уговореното! ВИНАГИ УДЪРЖАТ ЗА НЕЩО!!!
НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО!
Такива работотдатели трябва да бъдат аутсайдери!

По-точно изказване от това на Лошата не мога да направя :) Мизерията и унижението в този хотел са просто неописуеми!

Ако искате да работите извънредно за мизерна заплата без да ви се заплаща, това е вашето работно място.  И след като се приберете след 12 часов работен ден при работно време 8 часа ще се чуствате като изцеден лимон. На всички работещи в хотела се полага обяд, който се заплаща 1лв. и обикновенно е развалена храна изостанала от ресторанта от някое мероприятие, престояла минимум 1 седмица. Пригответе се да не си получите цялата заплата когато напускате.Условията за труд в този хотел са ужасни, организацията също. След работата си в този хотел спирам да бъда клиент на който и да е български хотел. И да предупредя удържат се пари за цяло и нещяло, глобите са безкрайни, интригите също.

Хотел Силвър Хаус е един от най-добре развиващите се бизнес хотели в София. Мога да кажа от опита, който съм имал в други софийски хотели от същата категория, че те не могат да стъпят и на малкия му пръст по управление, обслужване, заетост и нови предложения. Ръководителите на всеки отдел са назначени от само отваряне на хотела и са истински професионалисти. Поради тази причина собствениците все още ги държат на работа. Благодарение на изключителното доброто управление на хотела, той се разви много бързо и останалите хотели започнаха да се съревновават с него. Аз като бивш служител, мога да кажа, че винаги съм си вемал навреме заплатата и аванса, извънредните дни са ми била заплащани, транспорта също го поема хотела. За времето, което работих там, около година и половина, персонала си беше все същия. Доколкото знам и сега е така. Като заключение ще кажа само, че който отиде да работи там, няма да съжалява. Аз бих се върнал, но се насочих в друга сфера. Пожелавам успех на бъдещите служители в Хотел Силвър Хаус!

Слаб и непрофесионален мениджмънт! Ниско заплащане на труда (да не говорим за извънреден), неадекватни управленски решения! Масово ширещо се дилетанство и непрофесионализъм, допускат се неквалифицирани субекти (дори на ръководни длъжности) без необходимия за целта ценз! С 3 думи -лаици си играят на хотелиерство :). Това определено е предпоставка за непрестанното текучество на подготвените кадри, попаднали там! Поради липсата на каквато и да била възможност за развитие в тази област се създава демотивация и нежелание у служителите с добра проф. квалификация и опит, чудейки се защо по дяволите си пропиляват ценно време на подобно работно място!! Ако мразите лицемерие, интриги и удари под кръста и желаете да се развивате професионално и да не забравяте що е то истински туризъм – нямате място там!! ТHAT’S ALL!