Орбико България Кавен Орбико /img/frontend/nomap.png"

Орбико България Кавен Орбико

Не започвайте във тази фирма!
Едно обещават а друго се случва.

Все по-зле стават нещата в тази фирма. Няма никаква организация, на шефовете не им пука, заплата не мърда.

това е наи долната фирма за която някога съм работил ,абсолютни дебили ,и симуланти .не започваите за нищо на света работа там.20 човека мениджъри суперваизори -поне за такива се мислят , и 3 ма изпълнители шофьори които им вършат цялата работа.от 9 сутринта започват с чашите с кафета да чешат езици и да симулират активност това продължава до 11.30,след това сядат на компютъра до 12 преглеждат си пощата ,в 1200 сядат да ядат отново 4есане на езици и симулации до 1300, в 13.30 критикуване и беседване колко е мръсно във фирмата трябва да направим туи онуи до 1530,в 1530 време за кафе и 4есане на езици до 1630, в 16/45 се приготвят да си ходят .абсолютни безхаберници и фабрики за лаина ,пълна дезорганизация ,вирнати носове мислеики се за някои . тези хора хал хабер си нямат какво се случва там.всеки уважаващ себе си човекне бива да допуска да започва работа там ,пълна лъжа са заплатите ,глоби за щяло и нещяло ,раз4итат изцяло на това да им се вържат глупаци на въдицата .

Относно позицията Iqos Coach - добро заплащане, нулева сигурност и перспектива за израстване. Door to door продажби както е в САЩ.

Липса на ясно изразена структура (10 служителя и 20 началника). За хора с ценз - спестете си времето и нервите. За всички останали - ако можете да направите компромис с всичко по-горе, действайте ..

Здравейте, кандидатствах по тяхна обява за Маркетинг специалист, нека споделя мнението си с Вас. След 2 не много дълги интервюта бях избран, от части се запознах с работната атмосфера.
Доста коректни и мили хора. Обстановката е приятна, мениджърите ми се сториха разбрани. За колегите също нямам забележка, повечето работещи не са от София. Като цяло останах доволен, но по моите критерии заплатата не ми се стори достатъчно добра. Това е единствената причина да избера друга фирма.
Благодаря

Може ли някой да ми даде повече информация относно длъжността Търговски консултант Iqos в търговски обекти?
Благодаря предварително!

Обявите на тази фирма са повече от атрактивни, но когато отидеш на интервю и ти кажат, че ще ти се обадят до 2 седмици, а не го правят, е повече от разочароващо!
Благодаря ви, мили орбиканци, че не ми дадохте шанс да работя с вас, тъй като тази ваша постъпка ме накара да се замисля реално колко несериозно се отнасяте с колегите си. По време на интервюто само не ме питаха дали съм се нахранила, но въпреки това щях да им отговоря.
Благодаря за вниманието.

Внимание! Не започнайте работа като мърчъндайзер в Орбико в Метро Бургас.Ще блъскате тонове кашони за 500 лв и в един момент ще ви обвинят , че не се явявате на работа, че ви няма въобще.

Искам да попитам,може ли някой да ми даде подробна информация за позицията търговски представител предварителни продажби за Бургас?Заслужава ли си да кандидатствам и знае ли някой как е заплащането в тази фирма?От коментарите оставам с лошо впечатление,но те са може би само от бивши служители.Има ли смелчаги от настоящите да споделят положението в тази фирма.Благодаря предварително и с интерес очаквам коментарите,за да си направя правилна преценка и не се набия от един на друг.

Не стават като човеци.