ИТАЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ИТАЛИ ЕООД

Моляви спрете да плуете по фирмата от близо две години работя на обекта
И всичко е ок
Е да има и проблеми но те са свързани с работата
И тък до колкото виждам пишат хора който явно са мързеливи
Аз нямам проблеми с никого върша си работата и всичко е ок

Добрите работници рано или късно напускат обекта. Притиснати от постоянно следене и спрягане че крадат и не си вършат добре задълженията те нямат друг избор. Определено е възможно ако работите там да не получите всичките си пари, дали зареди глоба, ревизия или просто така без много обяснения. Рибата се вмирисва от към главата.

Здравейте на всички,които се надявам да не са така потърпевши,както аз и много други.Много отдавна работех в тази безиностанция на Брезовско шосе,гр.Пловдив,беше първата ми работа през 2007 след като завърших средното си образование.Започнах с голямо желание и очаквах да харесам длъжността си,независимо,че бях продавач-касиер и не е работа мечта.Като всяко начало ти се струва,че ще си сред лоялни и честни управници,добър екип с приятелски намерения към всеки,който работи там,независимо каква позиция изпълнява.Не след дълго се разочароваш,осъзнаваш,че навсякъде около теб са само интриганти и клюкари,които те плюят,мислейки,че ще се харесат на шефа повече.Дори самите управници бяха такива.Докато работех там,цели 4 месеца(дори и аз не знам как издържах)бях под постоянно напрежение.Винаги имаше недоволни лица и критика спрямо как си върша работата,колкото и да се стараех и да изпълнявах задълженията си,никой не го виждаше и оценяваше.Дори за самите работници нямаше условия на живот,тъй като робитхе по 12 часа и с нощен труд,определено заплащането не отговаряше на положените усилия от нас,а да не говорим,че правеха ревизии на месеца минимум 2 пъти и все имше липса на каквито и да продукти.Минимума,който отдържаха от заплатите ни беше 20лв.и не е никак малко за 300лв заплата по 12 часа с нощен труд,дори и през празниците.Там няма Нова год.или Коледа,както се падаш по разписание така блъскаш като луд.Нали заемах длъжност продавач касиер,освен че плащах уж липсващи презарвативи и цигари,имах и червена каса,т.е винаги имах по малко пари в касата си отколкото касовия апарат беше отчел,никога под 40ле на месец,повече винаги,но никога по-малко.Забраниха ни дори да виждаме дневния отчет,когато бяхме минус отдържаха от парите ни,но когато бяхме плюс (имаше случай в които клиентите ни оставят някакви стотинки или бакшиши,които не можеш да вземеш)парите ги прибираха за себе си.Всеки месец се провеждаше месечно съвещание,в което се казват всички гледни точки,недостатъци за изминалия месец и грешките на служителите,изказваха се към нас,сякъш ме техни роби,обиждаха ни,дори и лично.Половиния ти ден минаваше там,те бяха в течение на всичко лично около теб,ако дойдат да те видят приятели или си тъжен,заради нещо,или пък ти е криво,че не си взел изпита.Говориха с теб приятелски и след това използваха всичко срешу теб.Искаха европейски обноски от нас,високо обслужване и нечовешки труд,а те самите ни предлага антиевропейско заплащане,ниска култура от счетоводители или управители,лъжци и измамници.Мизерната си почивка от 10 мин прекарвахме в тоалетната,там беше единственото място,където можехме да хапнем.Бяха сложили 1 маса и 2 стола в миризмите от мъжки чорапи,пикни и фекали.Но се радвам,че отдавна не сам там,сред онази мизерия и простаци(от чистачката до шефа).Постъпката им накрая с мен си беше явно личен мотив или отмъщение,не знам,но не се очудвам тъй като там бяха само националисти,те повишаваха и подкрепяха хората от тяхната култура,религия и националност,дескриминацията беше на такова ниво,че и редовни клиенти на фирмата бяха наясно с интригите.Та...не ми върнаха трудовата книжка,илъгаха,че ще ми е изпратят,а после че са е изгубили.Работихме с 1 месец назад и след като напуснах следващия месец трябваше да си получа заплатата,така и не я видях,защото според тяхни изчисления,имах червена каса 100лв,60лв за униформата,30лв за поддръжка на буса,с който ни караха до работа,също така и за пътни,пак имаше липса на цигари и то не средец или виктори,само давидоф парламент и ми пуснаха неотлъчка 3 дни по 20лв,та не ми платиха труда,но както казах те ни третираха като раби и ако имах шанс биха ни продали,за да земат пари и от нас,не само от труда ни.Моля ви пазете се,нещо,което не ви харесва в нова работа напуснете,личи от самото начало,знам че е трудно и трябват пари,но не си съсипвайте здравето младостта и нервите,заради хора,който крадът пари от вашата пот.

Работил съм в много фирми , но такава като тази няма , няма и да има .. незачитаща и неоценяваща труда на служителите си . Експлоатацията е на макс , заплащането е повече от критично и абсурдно за такъв търговски обект с бих казал доста голям оборот ! Уважение от примати ? В тази фирма няма такава дума като уважение , третират те като най-големия боклук на земята ! Привилегии ? Такава дума ръководството не познава ! Фирмена сигурност - днес си тук , утре те няма ! Потенциал за развитие ? Да , но в обратния смисъл на думата .. Колеги ? С конкурс за улигофрени да ги бяха подбирали нямаше да намерят такива индивиди .. от най-прост до мега прост .. Работна среда ? На който му харасва да е м/у мангали и умопобъркани и комплексирани утрепки - това е мястото !!!