AIG Life / Ей Ай Джи Лайф https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Николай Хайтов 12&markers=София,ул. Николай Хайтов 12

AIG Life / Ей Ай Джи Лайф

застраховах се в тази компания внесох 500евро и за съпругата си 500 евро но поради трудният живот  криза---- нямам възможност да продължавам да плащам някои може ли да ми каже мога ли да си взема част от парите които дадох без да приценя че за напред не ще мога да плащам тъи като ме съкратиха от работа  някои ако знае има ли възможнос за разваляне на договора нека ми съобщи на емеил   [email protected] или на тел 0889940825   сашо   срещу възнаграждение  естественно

Кажете нещо повече ,към днешна дата за тази застрахователна компания.Обадиха ми се  и се чудя какво да правя.Кажете как е заплащането за застрахователните консултанти ,и има ли смисъл изобщо да се захващам.

Когато си коректен към себе си и клиентите и можеш да се справиш с тази работа /защото тя не е за всеки един/, мяна как да не си доволен. Няма Мениджър във фирмата, който да се държи лошо с хората, ако ТИ се справяш и работиш с  удоволствие. А за тези които са работели и сега плюят- БРАВО, плюхте си във Пазвата- това е вашия бивш работодател!

Здравейте, поканенсъм на интервю за работа в ей ай джи за длъжността асистент обслужване на клиенти. Някой да ми каже нещо повече за тази длъжност.

Абсолютно некоректна към клиентите си компания! Имам нещастието да бъда техен клиент като кредитополучател. При подадени коректно уведомление и прилежащи документи нямам отговор вече 4 месеца! Междувременно, докато уточнявах до кого и къде да подам документите, установих че е абсолютен хаос по оформяне на досиетата на клиентите - на мен ми бяха предложени да подпиша Общи условия, които са били променени преди време. Разбирам, че няма да получа официален отговор с отказ, защото това ще доведе до съдебен иск от моя страна.
Повтарям още веднъж: абсолютно некоректни! Непрофесионализъм ! Безотговорност! И в крайна сметка, крадци!

Работя от 5 години и мога да ви кажа, че като среда и колеги е много готино. Излизаме заедно, купона е на 6.Вярно е че имаме ужасно много работа и се храним по бюрата, ама това да е. Имаше опити за лошо отношение, но това зависи до колко човек сам позволява и се бори за правата си. Факт е и че бавно се израства, но сигурно. Шефовете на конкуренцията са наши бивши редови кадри. Аз лично се научих на занаят тук и ще съм вечно благодарна. На негативно настроените ще кажа че фирмата има ядро, което е обект на непрекъснати покани от конкуренцията, но никой не мисли напускане.Жените раждат и се връщат и всичко си продължава. За съжаление всякакви външни на бизнеса като не оцелеят повече от година и после лошо било - аме не е, но зависи колко си готов да работиш, а най-вече колко знаеш и можеш!!!

Като бивш слуйител мога да кажа че заплащането зависи от това дали си имал късмета да направиш застраховка на някого.Ако си успял за месеца може да се успокоиш и да си платиш осигуровките понеже си на граждански договор.А същевремено си задължен с работно време.През целият ден трябва да звъниш на непознати и познати и да ги убедиш ,че тябва да отделят от заетото си ежедневие половин час за да дойдат в офиса и да им обясним за продуктите на фирмата.Ако случаино някой се излъже да дойде мениджъра го поема и започва да му обяснява колко некадърен си.

Интервюто при постъпване на работа е просто формалност, както и всичко останало. Няма неодобрени кандидати. За мой късмет не се задържах дълго там. Още при постъпването ми бяха спестени някои подробности, като например заплатата и това, че не съм на трудов договор. Нали знаете прословутия списък 100? В офиса в Пловдив за няколко години са минали няколко хиляди човека. Това го разбрах от чистачката разбира се. "Спестовните продукти" са си чиста проба измама - може да се застраховате срещу инфлацията, като си доплащате. Колегите всъщност си бяха доста мълчаливи, едната дори ми беше позната (цензурирано).

Ето какво всъщност смятат по-запознати от мен. (На руски)

Моето мнение е, че когато започваш работа там, трябва внимателно да четеш договора и добре да разбереш какво ще се изискава от теб, защото иначе ще си работиш от сутрин до вечер без обедна почивка и накрая няма и увеличение на заплатата. Колегите са много готини, но рядко се задържат за повече от година и половина. Много са малко тези които имат голям стаж в компанията и те най-вече са мениджърите (директорите) на отдели. За другите развитие няма - като започнеш на една позиция на нея си оставаш. Заплащането - :))) е смешно за хора от бизнеса, затова то и служителите на компанията при започването си там нямат и напредстава какво е то застраховане. Моя съвет мислете добре преди да започнете работа там, иначе ще трябва да си сложите розовите очила и да си мислите в каква прекрасна компания работите, а всъщност ..... Успех на всички!

заплащенето е нормално, уважение от колегите и клиентите - може би, но от ръководителите - по-скоро отсъства, привилегии - няма такива, компанията е добра, но за съжаление мениджмънта не умее да покаже уважение към истински способните и квалифицирани кадри и е загубила много от тях, научава се много и за кратко и е добра школа за по-нататъшно развитие на друго място, има добри правила но те важат само за подчинените.