AIG Life / Ей Ай Джи Лайф https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Николай Хайтов 3Б&markers=София,ул. Николай Хайтов 3Б

AIG Life / Ей Ай Джи Лайф

Като бивш слуйител мога да кажа че заплащането зависи от това дали си имал късмета да направиш застраховка на някого.Ако си успял за месеца може да се успокоиш и да си платиш осигуровките понеже си на граждански договор.А същевремено си задължен с работно време.През целият ден трябва да звъниш на непознати и познати и да ги убедиш ,че тябва да отделят от заетото си ежедневие половин час за да дойдат в офиса и да им обясним за продуктите на фирмата.Ако случаино някой се излъже да дойде мениджъра го поема и започва да му обяснява колко некадърен си.

Интервюто при постъпване на работа е просто формалност, както и всичко останало. Няма неодобрени кандидати. За мой късмет не се задържах дълго там. Още при постъпването ми бяха спестени някои подробности, като например заплатата и това, че не съм на трудов договор. Нали знаете прословутия списък 100? В офиса в Пловдив за няколко години са минали няколко хиляди човека. Това го разбрах от чистачката разбира се. "Спестовните продукти" са си чиста проба измама - може да се застраховате срещу инфлацията, като си доплащате. Колегите всъщност си бяха доста мълчаливи, едната дори ми беше позната (цензурирано).

Ето какво всъщност смятат по-запознати от мен. (На руски)

Моето мнение е, че когато започваш работа там, трябва внимателно да четеш договора и добре да разбереш какво ще се изискава от теб, защото иначе ще си работиш от сутрин до вечер без обедна почивка и накрая няма и увеличение на заплатата. Колегите са много готини, но рядко се задържат за повече от година и половина. Много са малко тези които имат голям стаж в компанията и те най-вече са мениджърите (директорите) на отдели. За другите развитие няма - като започнеш на една позиция на нея си оставаш. Заплащането - :))) е смешно за хора от бизнеса, затова то и служителите на компанията при започването си там нямат и напредстава какво е то застраховане. Моя съвет мислете добре преди да започнете работа там, иначе ще трябва да си сложите розовите очила и да си мислите в каква прекрасна компания работите, а всъщност ..... Успех на всички!

заплащенето е нормално, уважение от колегите и клиентите - може би, но от ръководителите - по-скоро отсъства, привилегии - няма такива, компанията е добра, но за съжаление мениджмънта не умее да покаже уважение към истински способните и квалифицирани кадри и е загубила много от тях, научава се много и за кратко и е добра школа за по-нататъшно развитие на друго място, има добри правила но те важат само за подчинените.

Zapla6taneto e otnositelno dobro,osobeno za gradovete v stranata.Rabotata v ofisite e natovarena,s agenti,po-golqmata 4ast ot koito sa izklu4itelno nahalni i nesuobrazitelni,lipsa na uvajenie.Po4ti nikakvi otpuski,lo6 managment.Raboti se izvunredno,a overtime se pla6ta rqdko.Otno6enieto na sobstvenicite-gurci e lo6o.Naprejenieto e ogromno.Po-golqma 4ast ot rabote6tite v administraciq sa dobre kvalificirani i inteligentni.Vuzmojno e razvitie edinstveno v Sofia.

Ужасно некоректна фирма и към клиентите си и към служителите си.Вярно е, че заплатата е добра и се дава навреме, но отношението от ръководството е отвратително.След като си подадох преизвестието за напускане, документите (трудова книжка, заповед за напускане и служебни бележки) ми бяха бавени 1 и две седмици, при което подадох жалба в инспекцията по труда.Те се намесиха и успях да си взема поне трудовата книжка и някакви бележки, който не бяха признати нито от бюрото по труда, нито от НОИ.Защото си има образци, определени със закон, но ........Заповед за прекратяване на трудови отношения така и не получих до ден днешен.След спечелени интервюта на няколко пъти ми беше отказано мястото за което кандидатствам с мотива, че нямам документи които удостоверяват, че са прекратени отношенията ми с горепосочената фирма.И така стоях 5 месеца без работа, с прекъснати здравни права и без социални осигуровки.

В предвид заеманата от мен длъжност, отговорностите, които имам, заплашането за свършената от мен работа, уважението&разбирането, което получавам от мениджмента&колегите, възможността изцяло да планирам деня си+ централното разположение на офиса, който да бъде удобен за клиентите ни са основание да кажа, че съм доволна, че мога да представлявам компанията.