Меркуриус - София АД /img/frontend/nomap.png"

Меркуриус - София АД

И аз съм работил там. Офиса що-годе става, но си е змийско гнездо. Клюки и интриги колко щеш. Никой не може да се чувства сигурен там - може да те уволнят без никаква индикация преди това, особено ако жената на шефа реши, че не я кефиш. Текучеството е повече от голямо, пускат обяви от името на измислена агенция за персонал - това го засякохме няколко човека докато още работехме там, прочули са се и като видят името "Меркуриус" хората не си пускат CV-та. Иначе аз си бачках с кеф там, понеже работата ми беше свързана повече с взаимоотношения с клиенти отколкото с колеги. Имаше няколко човека, с които можеш да си лафиш без да ти цитират после всяка дума на шефовете. Барарев като цяло не е лош човек, но не може да му се вярва - днеска мисли едно, утре съвсем друго - не се работи лесно с него. Това беше преди около 1.5 - 2 години, сега нещата може да са се променили и дано, щото продават доста добра стока, с по-качествен и постоянен персонал може да имат и по-голям успех.

И аз до преди няколко месеца работих в Меркуриус.. Бях в РДЦ-тата.. Фирмата не е лоша.. Отначало е малко страшничко докато свикнеш с работата, но после всичко се нарежда.. За бонусите всички са прави - много обещания, а накрая нищо... Но като работна среда е страхотно.. И аз имах проблеми с една колежка и може би това е основната причина поради, която напуснах, но който е решил да работи в тази фирма няма да съжалява:)

Zdraveite,

Az sam rabotil v Merkurius oste na vremeto kogato biaha na Rakovska i sled tova na Ivan Susanin. Ne znam kak e sega, no sled Merkurius smenih niakolko firmi i rabotodateli. Za men Krasi Bararev si ostana nai istinskiat rabotodatel - chovechen, s podhod, nego ne go promeniha parite i vremeto.I s ostanalite se razbirah mnogo dobre.

I.K.

Работих в едно от РДЦ-тата преди 2 години.
Като цяло фирмата не е лоша - като организация и заплащане.
Но работната среда е доста стресираща - интриги на всички нива.
За бонусите - не бяха това което обещаха в началото.

Работата ми допадаше,но напуснах поради сериозни конфликти с прекият ми началник - много некомпетентна кака с яки връзки,а никой по-нагоре няма да те изслуша и да се разбере проблема,темпото не ме плашеше,колектива - има ли такъв?,развитие - отново спорен въпрос. При наемане на работа обещават бонуси, които с течение на времето намаляват или изчезват. Не мисля, че в тази фирма оценяват качествените хора и професионалисти.