Mария MM /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 4 мнения

Абсолютно съм съгласен с посочените преди мен коментари!Не съм чувал за по корумпирани, несправедливи, некоректни и в разрез с всякакви правни отношения хора!Наказват работниците си с отнемане от заплатата без писмено да дадат обяснение или каквото и да било основание за постъпката си. Държат служителите си в студени, не клматизирани и неаспирирани помещения. Не плащат със повече от месец и се държат унизитлно и непочтенно с теб.Освен всичко това ако ти решиш да напуснеш, защото си си намерил по-добра работа е много вероятно да те наклеветят пред новите ти работодатели, което са го правили неведнъж!!

ниски заплати.когато аз работех имаше 2 задължителни съботи в месеца,почивките са две по 10 мин. задължават те да идваш 10-15 мин. преди началото на работното време иначе проблем,също да излизаш от портала 10ина-15 мин. след като свърши смяната.често се случваше да ни карат да взимаме по две смени- пример: идваш си за 2ра смяна и идва някъв началник и ти казва ...дрън,дрън много работа-остани и нощна ще ти дадат за нея 30 лв+сандвич и сок...караш 16 часа, 8  часа почивка(сън) и пак на работа 2ра смяна.ако това не ви стига идете да поработите там

Всичко това колега,което си писал е вярно.Само да добавя,че често ни "канят "да работим и в събота,което разбира се не се плаща.А и да се плати не е ясно кога.Ако ти обещае шефа г-н Мирчев ,че ще плаща тази седмица не вярвай,не е истина.Всичко в тази фирма е лъжа и измама.

Здравеите,ще бада лаконичен.по никакав начин не препорьчвам на хората да идват да работят в тази фирма. Тук не се изплаща извънреден труд, заплатите са ниски, шефката Мария Мирчева има фикс идея да глобява работниците за всякакви глупости. На национални празници се плаща като нормален надник. Когато напуснеш фирмата, парите които имаш като депозит можеш да ги чакаш и две години.Осигуровките са на минимална заплата, отпуска ползваш когато на тях им е удобна, включително и неплатена.Зашефовете работникът е НИКОЙ.Тъжна балканска гледка.