БТБ България АД /img/frontend/nomap.png"

БТБ България АД

Браво на Беате Найтцке!!!!!!!!!!!!!! Три пъти \"ура\" за нея!!!!!! Тя единствена им даде да се разберат! Пожелавам на БТБ всичките им служители да са като нея,та да видят за какво става въпрос и\"кон боб яде ли?\"!!!!!!!!!!!!!! ХОРА!!! ТЪРСЕТЕ СИ ПРАВАТА,ЗАЩОТО ТЕ УМЕЛО УСПЯВАТ ДА ВИ ГИ СКРИЯТ!!!! Гледат ви в очите и ви лъжат нагло! Спрете да им вярвате,докато още има шанс да ги спрете да безчинстват!Не бъдете едни от тях,а единствените сред тях!!!!!!!

Сравнително нова съм в тази фирма - работя от около година там. Но това беше първото място, на което казах, че съм студентка задочно и прекия ми ръководител каза "ОК, не е проблем"! Преди ме отхвърляха само заради това... Заплатата наистина е сравнително ниска, но в тази криза и не очакваме повишение. Лошото е, че определени хора са доста натоварени, а други само обикалят цял ден... и те не знаят защо.

Хора без специално образование заемат директорски и ръководни постове.Некомпетентноста им е очевадна,но се подкрепят взаимно.Мнението на останалите не се зачита.В тази фирна се работи на принципа,,колкото по-малко знаеш,толкова си по-нависоко,,Свободно време-няма,денем или нощем-на работа,семейство и лични ангажименте-забрави,ако започнеш много да се обаждаш-вън.Колкото си по-отдаден на работата си,толкова по-малко ти плащат.Никаде неможеш да видиш усмихнати служители.Ако се засмееш,значи неработиш.Там цари тягостна атмосфера.Всеки дебне и докладва другия,за да си запази местото и да се хареса на ,,всезнаещите , всеможещите и всемогъщите,,Дълги години отдаваш себеси на работата,на интересите на фирмата ,а накрая те изхвърлят за броени минути.На това му викат,,ЧЕРНА НЕБЛАГОДАРНОСТ,,

Tova e nqkakva izvunzemna firma s xara koito polovinata neznaqt zashto sa tam.Samo rodnini na na4alnicite i oburkvat rabotata i nishto ne moje da im se kaje.Neznam tozi Germanec SLQP LI E ? vsi4ki kadurni xora si trugnaxa ot tam.Sega ostanaxa xora samo koito nemogat da si namerqt rabota

alles klar! sie muessen darueber so viel denken! weil das geht nicht so weiter! aber nicht!!!!!!!!!!!!!!!!!

As nai mnogo sam vazmutena ot firmenata sigurnost.Niama takava!!v sasedstvo na firmata ima samo mnogo zapusteli skladove i mnogo bezdomni kucheta koito napadaha slujitelite na firmata,obiadva se v edno otvratitelno zadimeno barche kadeto cenite sa visoki!A minalata zima kogato imashe bedstveno polojenie poradi mnogoto sniag,kogato vsi4ki ulici biaha zatrupani s sniag,lipsvashe i gradski transport-togava nas ni karaha da varvim pe6a ot KAT do BTB pri -16gradusa navan.Zaplata-edna ot nai niskite v Ruse!

Nai-trudno moje da se otgovori na vyprosa:po kakyv kriterii nazna4avat rykovodstvoto na firmata,sled 3 godini staj tuk bih kazala:NIKAKVI,dostaty4no e da moje6 da plete6 intrigi i da lije6 zadnika na velikite na denq!kolkoto pove4e problemi ima 6te ima izvynredni za v djoba na na4alstvoto!a na vyprosa kakvo 6te rabotq dnes nai veroqtniq otgovor e:ela da mi 4e6e6 p...ata!vyzpitaie i kultura,mili Boje!NE I TUK!!!dali g-n Baierl znae kakvo rykovodstvo ima ,edva li!te dobre znaqt kak da si byr6at zadnitsite!!!

всички в тази фирма са пълни свине.
Това свинско отношение започва от най-високо ниво- т.е. шефовете и се копира от всеки по-нискостоящ.
Не си заслужава да се работи за тях, защото парите които ще вземеш с цената на много извънреден труд ще ти донесат само огорчение .

Нямате никакъв потенциал за развитие. Как може да се предостави ръководство на един млад човек и той си върши работа даже по вече от това за кое се изисква, и ще дойде някой който не разбира почти нищо и ще каже че нямаш достатъчно опит, но нали "АЗ СЪМ ЧОВЕК НА ЕДИ КОЙ СИ ...."!!! Изисква се образувание на негово място се слага някой който даже няма такова, но този някой вместо да си гледа работата, гледа кой какво е казал и всичко се докладва в обратния смисъл за което е говорено. Е как този млад човек да се сдобие с този опит ми кажете??? В тази фирма всеки е човек на някой си. И има страшно много итриги повярвай те ми, и наистена трябва да си непокис и със здрави нерви.

Незнам какво още може да се добави към това което са написали колегите...освен, че във фирмата на един човек се падат по двама началника ,от които нито единия нито другия знае какво да прави!!!
Всеки който може да си пише името може да работи в БТБ (дотам се изчерпва потенциала и кадърността на повечето служители)!!!
Но в крайна сметка ако си непукист...може и да оцелееш в лудницата наречена БТБ :)))