БТБ България АД /img/frontend/nomap.png"

БТБ България АД

Като сте толкова отворени ,защо ВИЕ на сте на местата на тези които оплювате?Запитайте се!Огледайте се къде се намирате!Не съдете!Аз пък ще кажа евала на хората,които умеят да правят нещата в свой интерес!
Който се "развел" с фирмата - несъвпадение на интереси,който работи с нея - значи има нужда и няма по-добър вариянт!Не злобейте!От това ще си докарате само болести!
... На прага на 2010,нека бъдем по-добри!

маааааааааааааааалееееееееее! Какво става,бе? Много дълбоко! Ще се изпоиздави народа! 4 месеца не съм влизала тук-и гледай ти! Не вярвах чак до тук да им стигне простотията и наглостта на някои хора...ама то пусто око човешко-насита няма! Ей...бъдете така учтиви да ме светнете какво става като гръмне "далаверата"! Искрено се наслаждавам на падението на всеки от високите етажи на БТБ! Те само такова отношение заслужават! И честно да ви кажа-изобщо не ме е срам от тази ми реакция-много искам да си получат заслуженото! А ако на някой му трябва инфо за това,което аз знам-винаги може да ме намери-аз не се крия! И не ме е страх,защото нищо не крия! :) но вие това вече добре го знаете,нали? Е,скъпи слънца мои-очаквам темата да е с продължение! Обещавам да чета по-честичко тук! :) и да ви съдействам ако се налага!

Всичко  написано да  тук е вярно с изключение на това от служителката,но като се има предвид,че и псевдонима е грешно написан оставям другото без коментар... И естествено това не е всичко-що се отнася до БТБ може много да се каже и нищо няма да е добро. Да споменем само факта,че през месец-два се сменя статута на самата фирма за да е изгодно на Калинка да променя както си иска договорните отношения с работниците и то разбира се само и единствено в нейна полза. Не знам дали на някой това не му прави впечатление,но не ми се струва да е съвсем законно,а за моралната гледна точка няма и да споменавам...! Но какъв ти и морал от нея? Имах щастието да разговарям с нейни бивши колеги от"Дунарит" и трябва да ви кажа,че съвсем не се изказаха толкова ласкаво за нея. Напротив-тук дори я галите с перце! Факт е,че в нейната глава комунизма още живее и процъфтява и не виждам каква по-добра промяна могат да очакват всички под нейно ръководство...Остава единствено надеждата за скорошното й пенсиониране!

:) уважаема"Сложителка",първо-присъщо на децата е да правят токлова много правописни грешки и второ-след като работиш "от не много време" там не бързай да ги хвалиш-и ти ще похапнеш от помията! И още нещо-там няма две страни по който и да е въпрос-там има само КИРОВА и никой друг! И не мога да разбера-толкова ли сте некадърни,та се оставяте да ви манипулират с факта"безработица и криза"? И дори да е така-дори да има криза-достойнството ти струва ли си унижението?или 500-те лева? Струва ли си да се премълчават грозните факти само и само да ти е сигурна работата? Кой е над законите в тази държава? Ако продължавате да разсъждавате по този начин-ние "децата", от който очаквахте и все още очаквате промяната към по-добро нищо няма да можем да направим! Престанете с това робско мислене-свободни сме да изберем съдбата и живота си! Можем да изразим мнение и да отстоим правата си! Ти!-ти явно би гледала как умира човек без да направиш нещо,защото това,тази помощ,която би оказала евентуално би могла да застраши жалката ти службица... Какво да ти кажа-такива като теб са мъртви отвътре...Някаква жалка форма на живот! Така никога няма да има шанс за някакво по-добро бъдеще,защото се оставяте да ви водят за носа! А и пречите на нас-които можем и имаме смелостта да се изправим сами срещу всички несправедливости! Ако не можеш да помогнеш-поне не пречи! Дано не ти се налага да се сблъскаш с простотията...,но силно се съмнявам да ти се размине! И ще работиш извънредно...и няма да ти го платят и ще ти кажат-да си благодарна,че си на работа...и ти понеже разсъждаваш така-ще си мълчиш и ще те мачкат докато издържиш! Дано да греша....но НЕ! И все пак-ще очаквам да ме опровергаеш... Но това няма как да се случи-не и в БТБ!

Хора не бадете толкова злопаметни нали знаете да възникне конфликт са нужни две страни .Аз работя не от много време но достотачно да ощеня нещата , но нали знаете винаги има много искащи но малко даващи чакащи да получат наготово.Вие не знаете може би какво е безработица ,а тук нещата са да не звучи пресилено но достатачно добри условия и човек трудили се получава заслуженото.Какво искат от ръководството което се стреми да ни угоди дори и на капризите .Старата мъдрост е не плюи кЪдето си си вадил хляба.От сегашното ръководство какво искат г-жа Димитрова е толкова амбициозен човек нещадяща себе си изцяло се е отдала на работата си ,винаги отликваща при всеки проблем тя не само на мен е подала ръка за работа ,аз сърдечно и Благодаря нека не забравяме доброто !Какво друго нека премислим преди да сме импулсивни това е пресъщо за децата.

Абе хора! Защо сте изтрили всичките изказвания?! Имаше такива шедьоври! Не казвам,че не са истина-напротив! Ами оставете ги та да могат тези,които искат да се набутат там да знаят къде отиват! И за Калинка е вярно,и за Беате и за това,че има толкова много \"гъзолизци\"! Всеки ръководител отдел трябва да има много добър език та да е там! Всеки-без изключение! Незнам-толкова ли им струва достойнството-около 500 лева!? Толкова са жалки! Може да плюете колкото искате,но пак ще си останете жалките прости душици-марионетки,които ше разиграват докато търпят! Смешни сте в домогванията си! Най-вече ти-ти си знаеш коя!(да не те излагам на показ,че и мъжа ти ще те смачка!). А,и ако някой има нещо против Беате-да се обърне към мен и ще му разкажа цялата история,която всички с такова старание се опитаха да скрият,но накрая съда си каза думата! И да ви кажа-за мен бе удоволствие да ви гледам как се гърчите!!! И пак бих го направила! И да знаете,че винаги има един,който не е като вас! А аз се надявам този \"един\" да е винаги сред вас и да е винаги там,където трябва! Желая \"лек и приятен\" ден на всички! Продължавайте да сипете отрова,но си помислете от къде духа вятъра...да не стане \"...ти ли ме бутна или сам паднах...\"

п.п.: ама наистина едно дело ви беше малко...! трябва ви още!

Ако са само Калинка и Камелия,с мед да ги нахраниш ,но всичко започва от тях !!!А невярвам ,че хер Байерл незнае какво правят ??Неможе толкова години да е глух и сляп...но така му е по-добре...Беате беше човек с принципи и всички за които беше заплаха,използваха ситуацията,че пострада и ,,подковаха коня,,да я махнат...иначе нямаше да се ,,издигнат,,Според мен трябват още директори в тази фирма ииии така ще потръгне..

Коко е адски прав! Тези наистина си играят не само с хората там,но и със законите на държавата! Какъв е начина да се прекратят тези безчинства? Наистина им трябват няколко изненадващи проверки!

БТБ плаче за данъчна проверка!!!
Калинка и сие в нарушение на КТ правят двойно счетоводство и немеца хал хабер си няма от това.
Плачат и за прокуратурата май!!!