Симпатико ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Витоша, Квартал МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ, ПИРИН, 79&markers=София,Район Витоша, Квартал МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ, ПИРИН, 79

Симпатико ООД

2 точки от 1 мнение

Ако някой, някога случайно реши да работи в тази малка фирмичка    като "офис сътрудник"/ 3-ма души, вкл. управителя-собственик/ - трябва да има предвид, че първо шефа Киро няма да му каже, че осигуровките са на минималния праг за длъжността и то за половин работен ден - максимум 200 или 300 лв ще ви е заплатата по договор. Киро е ултра стиснат за пари. Реално плаща по-добре - по 500 лв + 2% от оборота за месеца. Ако подпишете следват другите изненади. Ако нямате личен автомобил, ще ви се осигури 23 годишно Рено 9. Проблемите му са навсякъде, но ежедневно ще ви се натяква, че вие умишлено съсипвате този образцов автомобил. Имам 1 акт, 1 фиш и един път се оръсих 20 лв благодарение неизправностите на "сивия лебед". Ще вършите разнообразни дейности извън официалните ви задължения- разнос и превоз на дъски и мебели, хамалски фитнес по етажите, товаро-разтоварни дейности и др. Ще имате колежка,ако не напусне настоящата - готино момиче, добро, приятно. Ако пък недай си Боже сте на нейната длъжност - търговски сътрудник - ще бъдете търговски сътрудник, продавач, секретар, почти счетоводител, чистач и основното - да правите проекти за обзавеждане на Kitchen draw.
Дано съм бил полезен!