Тони К ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Тракия 48&markers=Пловдив,ул. Тракия 48

Тони К ЕООД

Предходните мнения ще се припокриват с моите. По възможност стойте по далече от фирмата. Просто знайте информативно за не добрата репутация.Смятам,че дори хората които работат към момента във фирмата нямат друг избор. Пожелавам им друга успешна работа!

Работата във фирмата е типично по български, изтъкана с интриги и завист. Има и свестни служители, но са рядкост. Управлението е под всякаква критика. Управителя и собственник на фирмата Антон Кьосев е типичния образ на "бай Ганьо". Съпругата му , Марияна Кьосева е с неизвестна длъжност във фирмата , но отношението и към работниците е слабо казано като към "роби". Неуредиците във фабриките са безкрайни, но всичко се покрива със стандартните методи на подкупи и други незаконосъобразни средства. Заплащането е ужасно минимално, но за сметка на това редовно. Шивачките са подложени на унижения от страна на преките им ръководители. Останалия персонал от подръжка и общи работници се използват максимално в семейната къща като "слуги". Препоръчвам бъдещите кандидати за работа там да използват тази опция като последен вариянт.

Ужааас,истински роби са работниците там .А тези отговорнички ,трз и брогадирки се отнасят с работниците като с животни без основание и покритиее,хора ако се уважавате не стъпвайте там,заплащане под всякакви минимуми и многооо простотия,за работна среда няма как да обясня...няма такава.

Не препоръчвам за работа. Заплащането е малко. Отношението към работниците е лошо.