Тони К ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Тракия 48&markers=Пловдив,ул. Тракия 48

Тони К ЕООД

Какво означава да работиш в ресторант 'Копчето'? Да изпълняваш две три длъжности-сервитьор и барман, понякога когато се закъса с персонала и чистач. Ресторанта е с капацитет 80-90 места и редовно се пълни на 100%. Освен това обслужва и гостите на хотела на блок маса (за 50-70 души), осигурява носене на храна и напитки по стаите (рум сървиз) и функционира като кафе бар за кафе и алкохол. Нормално за това натоварване трябва да има винаги двама сервитьора, един барман и чистачка. На практика има само един постоянен сервитьор и понякога един на половин работен ден за обяд. Работиш едновременно като барман, чистач и сервитьор. Понеже си сам през повечето време, не можеш да отидеш до тоалетната, защото трябва да пазиш някой да не открадне 'струващия пари' алкохол от бара. От многото стискане и рядкото ходене до тоалетна, накрая неизбежно получаваш медицински проблеми. Ресторанта претендира да е от най-висок клас, обаче не е. В ресторантите от висок клас, поръчките се приемат и предават с таблети, а масите се чистят с малки ръчни прахосмукачки и има достатъчно персонал. Е не и в 'Копчето', тук всичко се записва и чисти ръчно, като в миналия век, а персонала вечно не достига. Определени колеги връзкари постоянно се фаворизират, дават им се хубавите смени когато има малко работа и много бакшиши, другите винаги получават смени с нулеви бакшиши и много работа. Едни и същи колеги почиват събота и неделя и получават отпуска когато им трябва, другите почиват когато може, ако може. Обещават ти пет работни дни и два почивни всяка седмица, на практика поради липса на персонал се работи по 8-9 дни без почивка. За да е по-весело, като не можеш да смогнеш със задачите, постоянно те обиждат и те наричат 'куцо пиле' или 'някаква баба', въпреки че си от най-младите в екипа.

отношението на началници,шефове и бригадири към работниците е отвратително,обиди,унижения и оскърбления.....заплащането и то е лъжа взимаш 420лв и ти се обяснява че ти си виновен за това,машините са стари а на техниците не им се работи,оборотите на някои машини са намалени а на други увеличени (и кои каква заплата ще изкарва защото всички са на норма )значи фирмата не е това за което се представя сега,едно време може и да е била но сега,,,, ще изкарваш малко пари ще ти викат и обиждат ще чуеш всякакви думи и когато тръгнеш да се защитиш ти казват,че не си чул правилно и след време си уволнен

Май тази фирма все така си стои на едно място,т.с.няма никакво развитие.Случайно научих,че стара шевка на опаковката се е върнала,която е абсолютна пародия.Как тази фирма не си намери работници,които да са удовлетворени от работата си.Защо продължава това?Ясно е,че толкова могат "горките"ръководители на отдели и най вече на безхаберният управител.

За тази фирма адмирациите са капка в морето,ако изобщо има такива.Видно от мненията е.Ако се пише нещо положително,то просто е изключение.Да,правилно е фирмата да е "краен вариант".

Настоящ служител на фирмата съм.За тези пет години в които работя там не съм се срещала с проблеми с колеги,администрация или с когото и да било от персонала.Относно заплатите получаваш толкова колкото си изработил.Страшно глупаво е да изискваш А да няма какво да предложиш.Рядко срещано е частна фирма да влиза в положение на работниците си.Заплатите винаги на 14 число на месеца са преведени в банковите сметки на работниците.

Промяна в никакъв случай няма да има.Всичко ще е бъркотия и безредие.Безобразията- колкото искаш.Просто ужасна работа!

Здравейте. След изчетеното в по-долните постове искам да кажа, че само с един не съм съгласна (разбира се мнението което подкрепя фирмата). Да кажеш , че има заплати от 1200 лв. е меко казано несериозно. Да има , но от 300 човека такива пари взимат 5-а и то от по-горните етажи на "власта". Фирмата е в плачевно състояние от към отношение на управление-работници. Управителката на фирмата която е в пенсионна възраст излиза в заслужена почивка което автоматично означава, че фирмата губи най-добрия си служител и съответно положението се влошава на половина от сегашното състояние. Другия управвител и собственик на фирмата А.Кьосев е подвластен на съпругата си М.Кьосева което означава крах за фирмата. Тя същата е абсолютния консуматор във фирмата (не споменавам една от дъщерите му която е бъдещото разрушение за фирмата) която мисли единственно за своето его. С едно цяло обобщение фирмата е много зле, но ще става и по-зле. Самите ръководители на отдели са абсолютно некомпетентни кадри които поради непознанието на материята с която се занимават търсят решение на проблемите чрез трети лица и съответно одговорността е прехвърлена на друг. Не ми се изброяват имена защото са почти всички. Не ходете в тази фабрика за бельо!!!

Повода да пиша е предходното мнение на "Анонимна"-вероятно госпожа която е настоящ служител във фирмата.Интересно мнение!Откъде има това инфо за тази заплата 1200?Казва също че има добри отзиви за фирмата което е вярно само и единствено за редовното заплащане.Във всички останали показатели е плачевно-ръководство;натоварване;уважение...Даже "Анонимна" от уваженние към фирмата не си е написала истинското име.Просто е смешно.Ха-ха-ха...

Зравейте,
Монетата има две страни, а в случая всяка страна ще има различно мнение. Всяка страна ще има своите мотиви да е на това мнение. Истина е, че има хора на ръководни длъжности с чепати характери,позволяващи си да те обидят, но що се отнася до размера на заплатите, има много ниски и високи заплати.Има работници с над 1200 лв.и са осигурени на тази сума.Всичко зависи от сръчноста на работника. Искам да ви попитам защо има работници, които напускат по 2-3 пъти и отново се връщат при нас? Вероятно "дяволът" не е чак толкова черен, колкото сте го описали. Във фирмата има и много положителни страни но никой не пише за това. Типично по български манталитет. А що се отнася до "перачницата за пари", това може да го напише само човек, който нямя никаква информация за фирмата. Аз имам познати в държавните институции и мнението им за тази фирма е много добро. Итересното е, че най-накадърните имат най-големи претенции и всички са им криви. Условията във фирмата са добри за тези, които искат и могат да работят. На всички недоволни желая успех в друга фирма.

Работя от няколко години в тази фирма и случайно попаднах на тази страница за работодатели. Искам да кажа, че предходните мнения са абсолютната истина. Отношението към служители и работници от страна на ръководството в лицето на Антон и Марияна Кьосеви е меко казано просташко. Заплащането е абсолютния минимум. Единствения плюс е, че се запалща редовно. Фирмата Тони'К е абсолютната перачница на пари поне до сега, но никой няма интерес да рови там защото много ще се размирише. На обикновенните хора бих препоръчала да избягват тази месторабота, само в краен и безалтернативен вариант.