Рива Саунд - Фърничър /img/frontend/nomap.png"

Рива Саунд - Фърничър

:) За пореден път се убеждавам, че човешката глупост е безгранична. Мили ми момчета, това, че гроздето е високо не значи, че е кисело. По скоро, това, че вашите възможности, граничещи с абсолютната некадърност, не е оправдание да търсите вината в друг. Чудно как има хора (в т.ч. и аз), които си работим доволно и дълго с тях, а "помолените" да си тръгнат запълват пресвободното си време с критики тук...

Най-голямата грешка ,която може да допуснете в професионалната си кариера.Каква заблуда , но така високопарно поднесено в началото , за човек - изморил се да
търси работа - това е... бинго.Вярно , че тази фирма дава шанс
на хора без опит ,но за това в истинския си смисъл думата "професионализъм" е недостижим таргет !!! Познавам фирмата
добре, и мога да кажа, че докато изискванията към кандидатите са професионално нулеви, а финансово изгодни,
то лошите коментари тук ще бъдат повече от останалите :)
Реално всяка фирма е "фирма с цел" а целта на живота на "Цезарите" на фирмата е да съсипят вашия.
Ако не сте приети в "Сървайвър" то в "Рива Саунд" Ви очакват! Успех!

Една от малкото фирми,която по време на кризата,осигурява и плаща заплати на свойте служители.Благодаря Ви!

Абе факта, че продължавам да си бачкам в тази фирма и си имам кинти е показателен. Няма криза, братче - работа има колкото да искаш, ама ти не ставаш бе, пич! Всички се смяхме на простотиите дето пишеш. Не ни дреме за злобното ти мнение.....щото ако беше читав нямаше сега да ти се лее жлъчта по мрежата.

Му ха ха ха....Долна инсинуация!
Пич,никой не е изритван от тази фирма.Просто никой уважаващ себе си и професията си човек не би останал там.Това ваше твърдение е нищо друго освен отчаян опит да облечете в подходящи дрешки собствената си некадърност.Просто за никъде не ставате.ТАЗИ ПЕТИЦА ЗА "ПРИВИЛЕГИИ"дето съм я дал важи само за "вечните"
работници дето сте там и така сте се омотали в мрежите ,че няма мърдане.Пък и дали
лошата слава на Цветкови е причина да не можете да си намерите свестни работници
та основната ви работна ръка е с Неговански привкус?Е....Няма да ви давам съвет как да подобрите социалния си живот а напротив : Умирам си от кеф,че ще си останете такива.

Момчета, ако бяхте напуснали доброволно, бихте могли да давате такова мнение. Вие, обаче бяхте позорно изритани от работа, тъй като сте абсолютни некадърници и бездарници - само съсипвахте материала, а на всичко отгоре и крадяхте. Е, няма работодател, който да търпи такива "работници". Аз съм доволен и от заплащането и от отношението. Нямам проблеми със шефовете и до ден днешен си работя там. А да не говорим, че имаме толкова работа, че за "криза" чувам от новините. А за вас .... незнам

Тази фирма е пълен бункер.Изпадате в забавление още при опитът ви да я открите.
Някъде в бакърената ,но с пейзаж като в Бейрут.Работих там преди година и както се сещате ..Никой не си тръгва от някъде щ`ото е много хубаво.Изобщо не се пристрастявам към идеята ,че нещо се е променило.Никога не знаете колко ще получите за труда си !!!Заплатите се определт в зависимост как е изгодно в момента на
работодателя.Не е останал нито един колега от времето на моето пребиваване.Враждите и противоречията се спретват от самите собственици визирайки това ,че на едни и същи служители се възлага високо платена работа -
други само съществуват.
Да не говорим ако ви се наложи да излезете в болниични или искате отпуск.В тези случаи забравете за каквито и да е финанси.Фирмата плаща само на бройка свършена работа.Няма бройка - няма пари.Баси неандерталците.
Кодекса на труда е само като някаква брошурка -от тези дето ги пускат в пощенските кутии и никой не им обръща внимание.Псевдо фирма без никакво бъдеще.Надяявам се Цъки вече да ходи като спукана гума и дано някой се смили над
него та го вземе поне за пазач.
Айде със здраве

Неам думи просто,т`ва е по-зле и от никаква работа!
Седем дни в седмицата по 10 часа на ден и накрая никакви пари.За последните няколко месеца са напусннали над 20 души .
Смазваща хамалогия .Шефовете имат повече коли от колкото машини.Непрекъснато си виновен за нещо.