АСДУЛЕС https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. Гевгелийски бл. 8&markers=София,ж.к. Гевгелийски бл. 8

Невероятна фирма със страхотни хора, силно препоръчвам. Гореспоменатия управител е винаги точен и лоялен към служителите си, възможност за развитие. Заплащането е много добро и винаги на време. Всички условия за работа са на лице плюс бонус винаги усмихнати и вежливи началници. :)

Случайно попаднах на тази фирма търсейки подобно име на работодател и се сетих с добри чувства разбира се!
Ейй Коцее ако го четеш се опитай да се досетиш коя съм?
Работих при теб м/у 2002 и 2004г.Няма да те мъча Гери съм и понеже преди мен работеше момиче със същото име да уточня Захариева.Преди година се засякох с колежката Дани и коментирахме онези времена и теб и Мишето.От нея разбрах,че сте се преместили но сте на същата улица и тъй като мина доста време и нямам твой тел.трябва да мина да се видим. До скоро успех и поздрави на Мишето;))))

Работила съм в тази фирма около 1,5год.през това време се засякох с две колежки едната работеше от около година а другата я замести когато излезе по майчинство.Общо взето работата не е като да седиш на бюро,но отношението е много добро и със заплащането никога не е имало проблем за разлика от други фирми в които работих.
За това време си спомням с носталгия.

С изненада прочетох коментара по-горе и дори на два пъти проверявах дали не съм объркала името на фирмата тъй като съм работила в тази фирма повече от две години от 2009-2011г. и освен,че управителя се казва Константин Димитров друго вярно не видях,но искрено се посмях на коментара. През тези две години аз не познавам колежка която да е имала конфликт или лоши взаимоотношения във тази фирма, но до ден днешен минавайки от там се отбивам да пия по кафе с "лошия" управител и при следващата ни среща ще споделя за може би тази поредна лоша шега на конкуренцията:)))))

Първоначалното ми мнение за собственика на магазина беше страхотно....млад ,амбициозен господин/Константин Димитров/
Но както в пове4ето случаи първоначалното впечатление е погрешно
Не си мислете че ще намерите добра работа,на това място.
Е да съблазнително е за 15 дни работа да получиш 700 лв. заплата особено сега в тази криза.....но не си мислете нито за договор,ното че ще ви се плати 'пробния период'....ще си поработите няколко дни по 12 часа и след това неси чакайте парите....
Относно работното време.по цял ден на карк независимо дали има или няма работа...от 9-21ч...преди 21.30 не си мислете че ще си тръгнете
Относно ангажиментите...приемане на стока...вкл'чително и тежките каси зарейдане,клиенти ,чистене/самия магазин е ужасно неподдържан,...Хамалска работа за която трябват поне двама
Относно договор за назначаване......не си мислете че ще има такъв

Ако случайно ти се ходи до тоалетна...Няма как да стане...магазина не се затваря...това е милият отговор на оправителя
Когато си потърсих парите от въпросния господин/който се покри и цяла седмица и не си вдигаше телефона/...отговора беше"Оплачи се на когото искаш,няма как да докажеш че ти дължа пари"
Ами естествено че няма как ...след като не съм назначена
Е и това ще ми послужи за напред...Повече никакви пробни периоди или с договор или да си търсят друг......Загубих си времето поработих си "благотворително".....
Съвет:Аз направих грешката да започна работа в тази фирма не я правете и Вие.