Анаконда ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Анаконда ЕООД

Собствениците на "Анаконда"Таня и Петьо са нагли и безпардонни мошеници, които използват не само труда на работниците за да се обогатяват, но си присвояват и чужда собственост. Фирмата ми приключи да ги зареждам с трапезна вода "Савина" и не ми позволяват да си прибера диспенсърите и оборотните галони. Делегирали са правата за решаване на проблема на някакъв мениджър Денис, който ме разиграва като маймуна и се прави на малоумен, или наистина е такъв-не зная! Но аз не съм като работниците които само да се оплакват от нечовешките условия на работа във фирмата продължават да им слугуват за без пари.
Този път са си намерили майстора! Обещавам, че ще ги поставя на мястото, което заслужават!!!

Хора фирмата не ви е виновна , държавата ни е такава.. Вчера срещнах един съученик , пича работил на две места за обща сума от 700 лв на месец.. Къде го има тва .. Нито Пламен , нито Жоро са ви виновни..

Стига си плюл и завиждал бе , карай си опела и не гледай в чуждото канче.. Много обичате да гледате в на другите пазвите. Погледнете се първо в огледалото,тогава говорете.

Анонимния да си напише името ако уважава себе си.От БОЦИ.

не знам ама тоя иван е голиям сме6ник само са прави на разбира4 и си мисли 4е много може ама мо се подиграват си4ки штото е сме6ен а ония боби е ебаси подмазва4а и мазника ного е хитар и как са копува кола за 10 15 х лева от каде пари и зашто не им пиши заплатите колоко зимат май с подмазване баия им дават и като са натискат за новосело с боци да ходат маи добре и плаштат натяга4и

"Кремена", като е толкова зле, защо не се махнеш? Нямаш ли достойнство, нали са крадци, ти какво правиш там? Махай се и стига плю, поне застани с истинското си име, но не ти стиска МИШКО!!!!

За такава фирма не сте и чували а камо ли да си представите. Няма такава простотия на този свят. Тук управляват банда некадърници и крадци. Ще се махна при първа възможност.

Случайно попаднах на тази страница.Чета и ви се чудя на акъла.Ей хора вие в кой век живеете?За всеки проблем си има разрешение,а във вашият случай е много просто.Спирате работа,събирате цялото ръководство и говорите.Като президента на фирмата задължително трябва да присъства!!Имам мнение за него(президента на фирмата) и като чета какви работи пишете съм сигурен,че за повечето проблеми не знае.

Фирмата не е лоша, но явно шефа е над закона и прави каквото си иска... 80 000 мил.бутилки казваш, да не забравяме че има да плаща и неустойки по договори...

Не съм собственик, нито пък протеже. Нито пък се казвам Анелия. Единствено се оплаквам от многото работа и ниското заплащане.