БОДИГАРД ФАЙЕР К /img/frontend/nomap.png"

БОДИГАРД ФАЙЕР К

1 точка от 5 мнения

То бива то може ама такава фалшива охранителна фирма и мошенници не бях срещал.Пускат ти договор,който сами не го изпълняват.Един тарикат бившо ченге зарибява чрез обяви.Че всичко е наред.А то точно обратно.Карат те да вадиш документи за уш въоръжена охрана.,да се набуташ и после започват да се оправдават,с това онова за де не плащат и да си спазват договора...

няма такава трагедия. дори не е за вярване. то може може, ама чак пък толкоз мисля не може.

Ужасно отгоре до долу. Заплатите са смешни и идва с 3 месеца закъснение. Червени батювци които чакат да ограбят поредния баламур дето ще кандидатства.

Хора бягайте далеч от тази фирма!
 Отношение към работниците никакво, за г-н Управителя винаги за нещо някой му е виновен.
 Искат да им работите всеки ден вкл празници и уикендите /без да си се споменава това когато почвате/
 Не ви дават да си прочетете и длъжностната характеристика
 Бавят ви с парите!
Отделно ви правят договор и ви осигуряват на сума по-ниска от това което сте говорили да получавате
Ако случайно се осъзнаете що за стока сте и желаете да се махнете, или ще ви бавят или няма да получите пари / все пак се подписвате за някакви смешни пари и не можете да докажете че ви дължат повече/, или ще ви изчезнат "случайно" някакви важни документи

Ако сте наивни и си мислите, че такива работодатели ще се оправят някоха - ЛЪЖЕТЕ СЕ!
Докато работите и виждате нередности и си траете ще е така - затова не ги жалете и си пускайте жалби и докладвайте за нарушения към данъчните и към инспекцията по труда!

ТАЗИ ФИРМА ИЗГРАДЕНА ОТ КУЦАРОВ
ЗНАЯТ СМАО ДА ЛАЖАТ ПОДАНИЦИТЕ СИ И ДА ГИ ОГРАБВАТ.
КАРАИКИ ГИ ДА ЗИМАТ СМЕНИ ОКРИВАЙКИ ДАНАЦИ, НЕ ПЛАЩАИКИ ЗДРАВНИ ОСИГОРВКИ, И МНОГОКРАТНО ПРЕВИШАВАНЕ НА ПРАВАТА СИ, ТАЗИ ФИРМА С 20г РЕПОТАЦИЯ НИ ИЗКАРА НА РАБА НА МИЗЕРИЯТА
ОБЛЕКЛА НЕ ДАВАТ , А НИ ГЛОБЯВАТ ЗА ДЕТО НЯМАМЕ РАБОТНО ОБЛЕКЛО
КАКАВ ПАРАДОКС, ПРОСТО ТАЗИ УЖ ФИРМА ИСКА ДА РАБОТИШ ЗА МЕРСИ
ТЯХНИЯ СУПЕРВАЙЗЕР Г-ЖА ПАВЛЕТА ДАВА ОБЕЩАНИЯ ЗА ПО ХУБАВИ ОБЕКТИ, ПОВЕЧЕ ПАРИ И НАКРАЯ СЕ САЩОТО НА ВСИЧКИ НИ Е ПИСНАЛО ОТ ТАКИВА ФИРМИ МЕНТЕТА АМА ТАЗИ Е НАЙ-ГОЛЯМАТА
НЕ ПЛАЩАТ НА ВРЕМЕ РЕКОРДА Е ДА БАВАТ ПАРИТЕ С 4 МЕСЕЦА
И НА ВСИЧКО ОТГОРЕ НЕ ДАВАТ ТОВА КОЕТО СИ ИСКАРАЛ