Вайс профил ООД /img/frontend/nomap.png"

Вайс профил ООД

Много правилно казано колега"бивш"за точенето на нафта-всичко е така всички големи камиони точат!Незная как още големият вожд още не се е усетил.много често можете да видите камионите през искърското дефиле

Това е фирма в която за сега е добре за шофьорите на големите камиони"белият,жълтият,и най вече черния"защото нито един от тях няма разходомер и GPS и се точи много нафта с помоща на машинка за въртене на километража!точи се по 700-900литра и те момчетата затова и седят!явно от ви-транспорт са мазохисти

Пълен боклук е тая фирме , ако някой се чуди защо е така ??? ТОВА Е ЗАЩОТО ФИРМАТА Е НА ТАЯ МАФИЯ ДПС , смитат се много пари а за работниците няма нищо , НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ ТАМ РАБОТА

Подвижен цирк! Всички се правят на специалисти и експерти, а накрая се случва това, което им каже Главният Вожд (който е работил в тази фирма веднага ще се сети за кого говоря). Парите са мижави, лично мнение не се зачита, привилегии никакви!

Мнението ми за Weiss Profil. Едно време и аз работех в тази фирма, ако може да се нарече така. Най-лошото беше, бавеха парите с цели два месеца. Или когато ти плащаха една заплата Те ти плащаха на 4-или 5-пъти някакви си 650-750 лв. Смятайте как да се издържаш с тази заплата когото получаваш за 20 дни 300 лв. някой път нямаше и толкова, след 10 дни 100 лв. след още 15 дни ... и така цяла заплата не можеш да видиш. Когато попиташ защо става така ЗАЩО. Има работа машините работят, произвежда се дограма, всеки ден излизат по най-малко 2-Камиона дограма но няма пари за РАБОТНИЦИТЕ !Но има пари за ВЛАСТЕЛИНИТЕ който карат коли за по 300000 хил.евро,без морал наспирали скъпите АУДИТА, БМВ, МЕРЦЕДЕС, нямат срам да гледат как работниците изнемогват а те правят ли гУша за тях, за техните деца дори и за внуците си.Шефът казва, така е защото дограмата първо се била изкарвала на консигнация и след това се плащало.Знам това не е така лъжат. И ще продължава така в тази държава на крадци и обирджии, докато няма кой да ги спре докато не се спазват законите. ЖАЛКО ЗА МАЙКА БЪЛГАРИЯ.

Мога само лоши и негативни неща да кажа за тази фирма. Един приятел започна работа там, две седмици го лъгаха, че ще подпише договор и на края го уволниха с обяснение, че нямат нужда повече от тази позиция на която е започнал. Загубиха му две седмици от времето, докато на интервюто което беше проведено един месец преди да започне работа, му бяха обещали договор и че търсят човек който да остане поне за 2 години на тази позиция. Вярвайки на тези техни думи, той се съгласи. От самото си отношение към персонала, може да се види как фирмата използва хора нуждаещи се от работа, като след приключване на желаната дейност ги отстранява от днес за утре.Относно Вашето партньорство с тази фирма господине Симеон Йорданов, вие все пак сте партньори и отношенията са ви на съвсем различен етап. Така че не си позволявайте да коментирате мненията на работниците на Вайс Профил, по добре си гледайте положението във вашата фирма. Искрено мисля, че партньорите на тази фирма са подобни!! Ако не бяха, нямаше да са партньори!!!
Правописни грешки имате и вие „ хора с елементарни правописни грешкисе чудя на шефовете ви как са ви взели на работа!“ като моля, не се правете на много, много начетен. Всеки има право да греши.

Краен клиент съм на фирмата Ви. С вашата дограма съм направил над 25 000 квадратни метра сгради. Влязох да поразгледам и като прочетох коментари на хора с елементарни правописни грешкисе чудя на шефовете ви как са ви взели на работа!  А сега по същество нещо се задъхвате явно и нямате пълната гама на продуктите си в Добрич, за Варна също имам информация но не съм проверил лично. Мен това ми пречи на плановете и колкото и да съм доволен може би ще се наложи да ви сменям. За да не излезе че съм анонимен казвам  се Симеон Йорданов  0988821534

Като се съгласявате да ходите на работа без да имате договор така ще се отнасят с вас. Помислете бе хора... нямате договор, как ще го задължите да ви плати, след като нямате договор.

Здрaвейте нaстоящи служители,зa мен вaйс профил е  един подвижен цирк aпсолютно нaй некорекнaтa фирмa в която съм рaботил! Уволнихa ни тримa зa еднa вечер и то, че се опитaхме дa си отворим 2 шкaфчетa,който aпсулютно вътре нямaше нищо a и никои не ги исползвaше!По стaрите колеги обичaхa дa си държaт шкaфчетa, едни зa обувки едни зa рaботни дрехи и друг зa рaницaтa му, a товa опрaвлявaщите нa циркa го знaехa! A един от колегите ни се е оплaкaл,че е рaзбит и зaтовa ни мaхнaхa,но сaмaтa истинa е че новодошлите ги държът зa по месец двa бес никaкви договори и ги мaхaт! A зa зaплaти дa не говориме, бaвят се със по месец и половинa някaде и пaк не си ги получaвaш всичките. Тa според мен ни мaхнaхa зaщото уж те си гледaли рaботaтa,aмa се укaзвa,че си гледaт интересите! Зaплaтaт е 600 нето aвaнс нa 15-до 20 ти уж и изобщо не можеш дa хвaнеш крaя нa вaйс профил. И дa не пропуснa дa поздрaвa мустaфa,че е много "куректен и лоялен към служителите си"

най-некоректната фирма в България,заплатите се дават със закъснение от 2 месеца,остава се извън работно време всяка вечер,работи се тежък физически труд,остава се да се чакат глупавите им камиони почти всяка вечер и да се разтоварват и товарят на ръка,няма превоз до склада,ако нямаш кола и бензино-колонка у вас си за никъде.лъжат че има превоз но се оказва че няма ,лъжат че дават пари но се оказва че  2 месеца чакаш за една кирлива заплата и ти изплащат 1 заплата на 4-5 пъти.работи се всяка събота,която не ти плащат естествено.единственото хубаво нещо са колегите,които обаче няма да те нахранят у вас.
всичко е лъжа в тази фирма,то тва не е фирма