ВХВ - ООД /img/frontend/nomap.png"

Ако беше доволен , нямаше да си напуснал. Хайде у лево!

НАЙ-КОРЕКТНАТА фирма В КОЯТО СЪМ РАБОТИЛ! Съжалявам, че напуснах!
ЗА МЪРЗЕЛА НЯМА УГОДИЯ-акордите бяха хубави, имам колеги и сега казват че са добри!

ТУКА ПИШАТ САМО УВОЛНЕНИТЕНБОКЛУЦИ- да ПЛЮЯТ ОТ ЯД!

АКО ме вземат- пак бих работел там!

Егати и скапаната фирма, колегите са готини, ама собствениците са ... нямам думи, единия ти казва едно другия друго. А парите никак не са това което ти обещават при назначаване, щото постоянно търсят работници и обещават много, а ти дават накрая трохи. Има само един руснак там дето ги дялка с "нафталина" ама те не могат да се усетят, щот той само тропка колеги за да се замаскира. Тя фирмата ако беше читава намаше да има такова текучество на хора. Един съвет "НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО С ТЯХ". Ако пък сте свикнали да Ви ругаят и сте непокисти пробвайте се, ваша си работа.

Иван Томов- теб не те ли изгониха от фирмата заради пиене на обект?! А сина ти-Иво май спеше по обектите- не сте хората на които може да се вярва!
работата има много, а парите никак, ама никак не са лоши- ако ме разбираш!

Слаба работа, ниско заплащане срещу много работа, общо взето не си струва човек да си губи врамето с тия хора

В моменти, когато всеки била лъган и гонен от работа, когато хората чакат с месеци да си получат заплатата, смятам че да работиш във фирма, която плаща редовно и която не ти пълни главата,че ти предлага висока заплата, а всъщност това да се окаже брутното възнаграждение-ДА, ДА РАБОТИШ ВЪВ ВХВ ООД е добре!

гергинов ти анатоли ли си само руснак може да пише така не знаеш БГ      90 процента от работниците нямат документи за заварчици не знам дали са овчари и хлебари .Шефовете нямат никакво уважение към работника   парите ги дават навреме и до тук .3 човека вземат пари и ги заслужават .  другите вземат трохи  всички други .каквото се счупи в процес на работа се плаща от работника няма друга фирма сас толкова амортизирана и стара техника повярваите няма .Глобяват за всичко.Работниците си вьршат добре работата но .Кадърните бягат от тази фирма ,още няколко човека и

Като много се оплакжате защо не ВИ СТИСКА да си направите фирма и да оправлявате.Да ви РЕВЪТ работниците за заплати,работата била много да видим до каде ще я докарате. И НАИ ВАЖНО КАТО ИЗРАБОТИШ ДАДЕНИ РАБОТА ДА СИ ВЗЕМЕШ ПАРИТЕ.Колко НЕРВИ И РАСПРАВИИ са това никои не го интересъва.БГ риботниците знаиат да откраднит,да се мотат,да се скатават,ако дадената работа се вьрши за 2 4аса ако не им стоиш на гливата те я вьршат за 5 4аса останалото време е цигари,кафета и тоалетна.ТОВА Е МАНТАЛИТЕТ ОТ ТАТОВО ВРЕМЕ ДА СЕ НАПИЕШ КАТО СМОК И ДРУГИТЕ КОЛЕГИ ДА ТЕ СКАТАЯТ И ДА ВЬРШАТ ТВОЯТА РАБОТА.Каде ви е признанието кьм РАБОТОДАТЕЛЯ Не вси4ки са така но хората се подбират.Не можи един кравар или хлебар да стане завар4ик или монтажник.Защото тук се носи одговорнос.А никои неще да я носи освем ШЕФА.Защото тои е сиздал тази форма да рабити да оцелява ида се бори с конкоренцията.ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ.

Преди известно време работих във ВХВ ООД гр. Пловдив при г-н Христо Иванов. Уволнявайки ме, той решава да ми плати сума не за която се бяхме договорили, а само това, което е посочено в трудовия договор (нали разбирате, че става въпрос за минимална заплата за щат).
   Господа! Тези ръководители водят двойно счетоводство и мамят както нас така и държавата. Ако и към Вас се отнасят така, предавайте ги на прокуратурата. Тяхното място е в затвора!

Добрите майстори се толерират,плащат им редовно и добре- заостаналите не знам !!! явно не са били майстори...