ВХВ - ООД /img/frontend/nomap.png"

Прави сте за некадърността ,като цяло идват на обект за да работят,а са неокомплектовани,нямат готовност.Това,което носят е старо и видимо негодно,би трябвало да са цяла бригада,а идват двама или трима служители,неизпълняват сроковете,качеството е безобразно ниско,затова става въпрос във ВХВ ООД ,останах изключително рзочарован!

Ха, момчета защо все едно и също- управниците били некадърни!?
а вие лично- какво постигнахте освен да се напивате и псувате-друго неможете, нали? И си го знаете, че не сте стока.
какво сте направили вие в тоя живот- фирма ли, състояние ли или ви стига смелост само когато се напиете и в безсилието си- биете жените си?
кой ви дава право вие да давате мнение кой е кадърен и кой- не!
добре, че има някой, дето да ви дава заплати/ знаете, че и това което получавате, много често не го заслужавате, но не ви стиска да кажете- ето, връщам го!
Когато успеете да посигнете и най- малкото, тогава ще имате право да съдите тези, които хранят децата ви!

Калпазани- явно е че ще си останете само с драскането тук!
Четох написаните коментари- само едни и същи пишете-не работите, защото никой не ви иска- кога ще се научите да бачкате и да си докарвате парите с работа, не с лъжите и плюнките ?!
аз работя и съм доволен

Няма такава простотия. Казват едно става друго.

Да,нещата наистина са се подобили скоротечно;ОТНОШЕНИЕ-държанието на двамата управители към служителите от ГРУБО е преминало във Викове,Ругатни,Обиди към членове на техните семейства,Безмислени шеги,Заплахи,Ръкомахане и Посягане за саморазправа;
ПРИДОБИВКИ-Ишиас,Лумбаго,Плексит,Херния,Нервни разтройства,Счупвания,Изкълчвания,придружени с богат набор от лекарствени средства;
ЗАПЛАЩАНЕ-Вярно е,че е редовно,НО! НО,не всеки го  получава в договорения размер,винаги шикалкавят необосновано и удържат!
ЕЖЕСЕДМИЧНИТЕ Обяви за Работа ,които обявяват,Говорят за Качеството на Управителите и ГОЛЯМОТО ТЕКУЧЕСТВО.....  - ВЪРВИ НА ДОБРЕ!

НЕЩАТА СА СЕ ПОДОБРИЛИ МНОГО, ОТНОШЕНИЕ, ПРИДОБИВКИ, ЗАПЛАЩАНЕ-ВЪРВИ НА ДОБРЕ!

Толкова НЕКАДЪРНИ управници не съм срещал. В повечето случаи единият не знае какво прави другият. Много добри майстори бяха там, но те ги накараха да напуснат, като не им плащат обещаното. От начало обещават много, но на яве е друго. Ще се убедите ако имате нещастието да работите при Тях. Един съвет към новите: Не си губете времето с тях, търсети си работа другаде.

Да натискат се за работа, защото мой човек ако не си обърнал внимание има голяма безработица.
НО КАТО СЕ ОПАРЯТ С ТАЗИ СКАПАНА ФИРМА, по добре безработен отколкото да работиш и да те изгонят без да ти платят.
Един съвет: Като започнете работа при тях, Веднага започвайте да си търсите работа на друго място. Ще се убедите сами.

Имат много работа, плащат постоянно и навреме!
Аз лично смятам, че са добър работодател!
А и като гледам-бая хора има дето се натискат за работа!

Читава ама друг път, ся щото си останал без работа и пак им се молиш Да те мачкат. Толкова ли ти е достойнството, че пак ще лижеш там където си плюл. Ако всичко беше като в нормална фирма, Нямаше да им виси обявата за работа нон стоп в нета.