Мебелна Фабрика ДИЕЗ /img/frontend/nomap.png"

Мебелна Фабрика ДИЕЗ

Клиентите и всички които са имали вземане даване с вашите особи никога няма да мислят положително за вас и цял живот ще изпращат само негативна енергия, защото заслужавате да получите това което самите вие сте причинили на хората! За нищо не ставате, нито вие, нито скапаните ви мебели. Не сте хора!

Не започвайте работа там, това е едно от възможно най-некоректните фирми, предвид това че и не са добре психически хората, които управляват съответната фирма.
При възможност, не плащат нищо, колкото издържиш, след тебе много :)
уважение - 0, само крясъци
да не говорим за потенциал за развитие или някакви привилегии - нищо такова няма
ангажираност нон стоп, без неделя

Най-некоректните работодатели, които някога съм имала. Не допускайте шанса да започвате работа с тях. Постоянно са съдени за гадостите които правят на хората. Не допускахте да попаднете в тази ситуация. Малка фирма, с много амбиции, които не покриват качеството, което им се иска, понеже нямат достатъчно в себе си, за да направят това което искат. Потъпкват всичко хубаво до което се докоснат. Мебелите им не струват. Не знаят как да се държат с хората. Когато клиента е доволен, ще се върне пак, това е поговорката за успешен бизнес, но колкото и да се стараят, могат само да отблъснат хората с които работят и клиентите си. И никой да не иска да ги срещне отново, включително и роднините им. Дано поне Господ им прости, за всичките страдания на хората, които са си имали работа с тях.

Отлични НЕпрофесионалисти!Почти всички снимки в сайта им са от други сайтове!Не могат да създадат такива мебели!Краткия срок в който обещават че ще са готови мебелите отговаря напълно на качеството им.Сами преценете дали си струват цените им и така те да ви струват по скъпо след време!

Искам да изразя негативното си мнение към тази фирма.Как очаквате да имате клиенти като няколко пъти вече идвам в магазина но е затворено.На телефона в сайта не отговаряте.Ако сте така некоректни и при поемане на ангажимент относно поръчка,незнам изобщо как имате клиенти.