металекс билд оод /img/frontend/nomap.png"

металекс билд оод

3 точки от 1 мнение

Като уравновесен човек си мисля как точно да ви представя управлението на горе посоченото дружество то е фрапиращо.
Да започнем от там-може ли неуравновесена личност да е управилтел на дружество?
Работил съм в ...дружества но несъм виждал такива случаи на невръстения(погледни тълковен речник).
Би следвало да се изисква (както се изисква от служителите психологическа годност )така и за управителите на дружества, но адекватна трябва да се наложи със закон.Защото всякакви изпуснати от съдбата човекоподобни същества решават че може да са управители и подобни.Неможе същество което не е психологически годно и разполага със средства по някаква политическа или друга причина да си мисли че прави нещо или че дава работа (и това реално не е -психопат неможе да даде адекватна работа на даден специалист защото не знае за какво става въпрос,може само да го обърка).
Това успях да представя за даденото дружество по най сдържан начин.