ICW - Technology for Health /img/frontend/nomap.png"

ICW - Technology for Health

За съжаление българският клон на фирмата ще се закрива окончателно през март 2010.

Заплащането в фирмата леко изостава от средното за бранша и никога не надхвърля заплатата за същата позиция в SAP България.

Мениджърите уважават персонала и можете открито да изразявате мнението си.Друг е въпросът колко ще ви чуят но няма атмосфера на страх.

Сигурността във фирмата е голяма - само 2 уволнени от създаването на Софийския клон.

Ръководството следи за спазване на работното време.Почти няма извънреден труд.

Потенциал за развитие липсва.Служебната йерархия е много плоска-с малко нива-и за да ви повишат трябва някой друг да напусне.

Работата се върши по много сложен начин и дори простите неща стават сложни.Важните решения са вземат от малка група хора.Ако сте творческа личност това няма да ви хареса.Дори да имате много опит мнението ви ще бъде игнорирано.

Всеки в началото би се радвал да започне в тази фирма докато не опознаят хората. Бих препоръчал личните разговори и информация да се провеждат извън офиса, защото някои хора, които са от 5 години в тази фирма, нямат друга работа.

Повишение и възможности ще ти дадат ако си симпатичен на шефа, през другото време си магаре и вършиш работата и на останалите колеги, "защото работиш в екип". В последствие, ако не ти остава и време да прочетеш сам някоя друга книжка - сам си си виновен и ако не си удобен може и да те изритат.

haha "brawo" za obstoto mnenie, mnogo si izcherpatelen/-a, niama sto!

Здравейте, интересувам се от обявена свободна позиция в тази фирма, но ме интересува съвсем ориентировачно какво е заплащането там /в рамките от-до също би ми било от полза като информация/. Доколкото разбрах от предходните мнения - фирмата е ок, дава възможности за развитие и е с отношение към служителите си. Благодаря!

Spasiavaite se dokato e wreme ;)

Чудесна атмосфера, добро заплащане, смислен мениджмънт, възможности за обучение и развитие, местоположението - Сточна гара. Като цяло доста добра компания в която нещата още не са побългарени.

Kato cialo firmata e mnogo dobra!

Kompaniata e dosta dobra ... Kato nedostatuk moga da otbelega - lipsana edinno mnenie w mamagement-a, osobeno w nemsko.