ЧЕЦ Браво ООД /img/frontend/nomap.png"

ЧЕЦ Браво ООД

Нито курсистка нито преподавателка с такова име НЯМАМЕ !
Явно въпросната Благовеста ВСЕ ОЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ДА ПИШЕ ПОД ДРУГО ИМЕ!
Желая й много късмет и да си потърси други изживявания освен да пише в този сайт! Въпрос на избор!
Очаквайте нови публикации от същата личност под друго име ! Мисля , че за подобни писания трябва да се сезира прокуратурата и нещата наистина са в ход.
Тя в най-скоро време ще бъде призована в съда !
С уважение към всички които търсят сензация!
Светла Тонева

Благодаря за мнението на Благовеста!Бях поканена на събеседване от въпросната г-жа Светла Тонева и мислех да отида,но и от други източници получих информация,която ме разколеба.А сега окончателно се отказах!

Мнението ми е следното - ако уважавате поне малко себе си, никога няма да работите за г-жа Светла Тонева.
Човешкото отношение и е чуждо, работният график е смазващ, а заплатата, на фона на всичко това е унизителна. Но не, отношението и е по-унизително.
В бургаския офис си като в Биг Брадър. При нас в София, не е по-различно. Прави ти се забележка за всичко, дори и най-малкото - влизаш с дъвка в офиса. Забранява се носенето на грим и лакирани нокти. В представите на тази жена, трябва да си почти стирилен, за да преподаваш.
Методът, по който се преподава в ЧЕЗ Браво, се нарича Калън. За голяма част от курсистите, той е неефективен, еднообразен и сложен. Предплатили курсисти си тръгват винаги със скандали, защото г-жа Светла Тонева, не връща пари. И това си е нейна работа, но ни кара да обработваме курсистите с лъжлива информация за метода, с цел да ги задържим и убедим да учат в ЧЕЗ Браво.
Другите унижения, над които бяхме подложени, няма да ги коментирам. Миене на тоалетни, бърсане на прах в офиса. Колежките, които преподават в Бургас, са ми казвали, че и аквариум чистят всяка седмица, както и го раздават секретарки, касиерки и какво ли още не.
Отделен въпрос е, че екипността е НУЛЕВА, но напълно нормално. Шефът, какъвто и да е, трябва да е преди всичко ЧОВЕК, за да обединява хората около себе си. Тонева няма такива качества!
Успех на всички, които искат да работят за г-жа Светла Тонева и Чуждоезиков център БРАВО, с унизителна за София заплата и унизително отношение към личността!