ЕКСПРЕСО АД /img/frontend/nomap.png"

ЕКСПРЕСО АД

педалска история добре че затвориха сега да видим кога ще си вземем парите

Моля, не работете с тази фирма.
Не изплащат наложен платеж вече 3 месеца. Вече не вдигат телефоните, а когато успявах да се свържа с тях получавах грубо и неуважително отношение.
Имат и данъчни проблеми.
Опасно и безотговорно е да поверявате стоките, а още по-малко, парите си на такава фирма.
Предполагам, че има и други потърпевши - ще се радвам да се свържем и заедно да получим възмездие.

Като цяло фирмата е много добра,но шефовете в София не могат да измислят начин/или не искат/ как да се организират по-добре нещата.Не може всички куриери да са разнесли вече, а ти да тръгваш да разнасяш.Заплатата е ниска в сравнение с остатъка от отрасъла и града, в който се живее.Има отдръжки и никой не ти казва за какво се правят.Това за болничните е напълно вярно.Аз съм ходил на работа с 39 градуса температура , и с навехнат крак.Никой не пита какво ти е,а те навикват,че се бавиш.Да си го кажа честно стоя,защото ми трябват пари,колкото и малко да са.

Не губете и минута време...бягайте от от този потъващ "титаник"

Ако имате възможност НЕЗАПОЧВАЙТЕ работа там.Пълно е с МНОГО шефове и то до един малоумни.Студ,Мизерия,Ниски заплати и лошо отношение към служителите.Колегите са супер.Работата е гадна,на сред полето и постоянно ти се обяснява че ако не ти харесва да напускаш,заплатие се бавят много.Просто поредната измислена фирма.

Прекалено много началници, ходещи с ръце в джобовете, заплатите се бавят, а недай си Боже, вземеш болничен, те привикват да те питат как си позволяваш да вземеш болничен, казва ти се в прав текст, че си длъжен да ходиш на работа и ако се налага, да се влачиш, но не и да вземаш болничен да се лекуваш.

всеки път забавят парите от наложен платеж със седмици и дори над масец последния път