ЕТ "УИНКС - Веселин Станчев" /img/frontend/nomap.png"

ЕТ "УИНКС - Веселин Станчев"

Какви са тези глупости да те канят на интервю чрез и-мейл без изобщо да се поинтересуват имаш ли възможност да си там в този ден и час или не? Адекватни ли са?

Работих във фирмата, през лятото, три години по ред, студентка съм редовно. Парите си получавах редовно всеки ден, работех по 4-5 часа, изобщо всичко беше на ред и нямам забележки. Смятам и това лято да работя там.

Кандидатствах по обява за продавач-консултант и помощен персонал, а получих същия мейл. Подвеждат хората да кандидатстват за продавач, а си търсят обикаляч по улиците.... и го правят постоянно, като гледам писанията по-долу - точно така е.

You'll need Skype CreditFree via Skype

Кандидатствах по обява за продавач-консултант и помощен персонал, а получих това:
Относно обявата за работа. Занимаваме се с търговия на маркова декоративна козметика и парфюмерия. Позицията която предлагаме е търговски представител. Условията на работа са: 5- дневна работна седмица, 7- часов работен ден (може и почасово), 750лв. Нашите изискванията са: кандидатите да имат минимум средно образование, възрастова граница до 35г. Правим изключение за учащи, навършили 16г. Ако представлява интерес за Вас и отговаряте на изискванията, Ви каним на интервю в (....07.2014г.) от 11:00 ч. Адресът на офиса е кв. ”Света Троица”, ул. ”Петрич” 14, ет.1, ап. 2, ф-ма ”УИНКС МАРКЕТИНГ” ЕООД. Телефон за връзка: 0884 11 58 560884 11 58 56, 02 483 92 9202 483 92 92.

You'll need Skype CreditFree via Skype

Кандидатствах по обява в джобс.бг за "Продавач-консултант и помощен персонал". Получих такъв мейл:

Относно обявата за работа. Занимаваме се с търговия на маркова декоративна козметика и парфюмерия. Позицията която предлагаме е търговски представител. Условията на работа са: 5- дневна работна седмица, 7- часов работен ден (може и почасово), 750лв. Нашите изискванията са: кандидатите да имат минимум средно образование, възрастова граница до 35г. Правим изключение за учащи, навършили 16г. Ако представлява интерес за Вас и отговаряте на изискванията, Ви каним на интервю в ......(.....07.2014г.) от 11:00 ч. Адресът на офиса е кв. ”Света Троица”, ул. ”Петрич” 14, ет.1, ап. 2, ф-ма ”УИНКС МАРКЕТИНГ” ЕООД. Телефон за връзка: 0884 11 58 560884 11 58 56 , 02 483 92 9202 483 92 92.
Явно наистина си търсят хора за обикаляне и предлагане, а обявите са подвеждащи. Така събират данни, губят времето на хората, а и сигурно някои се хващат временно. Така си въртят постоянно обяви в джобса.

You'll need Skype CreditFree via Skype

I AZ POLU4IX SA6TATA POKANA ZA RABOTA ,SLED PRO4ETENOTO TYK NE MISLQ DA SI GUBQ VREMETO,
Относно обявата за работа. Занимаваме се с търговия на декоративна козметика и парфюмерия. Позицията, за която участвате е продавач. Условията които предлагаме са: 5- дневна работна седмица, 8- часов работен ден (може и почасово), 750лв. Изискванията са: кандидатите да имат минимум средно образование, възрастова граница до 30г. Правим изключение за учащи, навършили 16г. Ако представлява интерес за Вас и отговаряте на изискванията, Ви каним на интервю в сряда(5.02.2014г.) от 11:00 ч. Адресът на офиса е кв. ”Света Троица”, ул. ”Петрич” 14, ет.1, ап. 2, ф-ма ”УИНКС МАРКЕТИНГ” ЕООД. Телефон за връзка: 0884 11 58 56, 02 483 92  PALNA LAJA

Трябваше преди да ида днес да провера фирмата тук.Таистина го спожата която ме интервюра ми се видя  мекоказано студен човек.почти нищо не ми обясни.Аз където съм комуникативен човек нещо се притесних и забравих да питам на трудов договор ли са,има ли осигуровки.И в крайна сметка не мисля да си губа времето.С малко дете съм и като всеки човек искам работа с твърда заплата и не да шляем по улиците като просяци.Разочарова съм,защото се надухах.Но по това което сте описали и аз видях не си засужава...Преди Нова година се подлугах на подобно нещо,само дето трябваше да обикаляш да събираш данни на магизините и като алтав във студа стоиш и мръзнеш.Добре че на време реших да потърся фирмата тука..