МИЕЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

Вероятно колегата Семерджиев е постъпил на работа в МИЕЛ по-късно. Пожелавам му написаното от него да се окаже вярно за него, а да не е само "слагане" на настоящите работодатели.
Предполагам, че има доста хора, които на хартия никога не са работили в тази фирма. Затова вероятно са и проблемите с документите ни. Досега се опитвам да докажа трудов стаж.

Мария Емилова не е работила никога в "МИЕЛ" ООД. Ако въобще съществува такова лице... "МИЕЛ" ООД е сериозна фирма и мнението на въпросното лице не отговаря на истината. Както във всяка уважаваща себе си фирма и в "МИЕЛ" се съблюдава принципа за съвестна работа - ако даден служител допринася за просперитета на фирмата то той е оценен - ако не - ясно е какво следва...Моето лично мнение е, че ръководството на фирмата, дори и в тези трудни за бизнеса времена се отнася коректно със служителите си.

Не се лъжете да започвате работа в МИЕЛ.
Договарят се едни условия на труд и заплащане, реално се получават други и Ви притискат и изнудват.
След 01 януари 2010 г. няколко души се принудихме да напуснем поради едностранна промяна на договорените условия и заплати, и бяхме многократно притискани и заплашвани. Още не можем да си получим трудовите книжки, последните заплати сме ги забравили.