Mailers Мейлърс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Mailers Мейлърс ЕООД

Честито тази фирма почти фалира благодарение на много доброто управление от страна на   много "кадърната"  шефка. Тази фирмичка имаше само добър работен колектив и двама кадърни шефове на склада. Но както казват 1 птичка пролет не прави и за съжеление предопреждението на  един също бивш работник че шевката ще докара до фалит фирмата   е на път да се  збъдне...  зпалщането поне беше навреме.

Кандидаствах за работа във въпросната фирма, още при първото интервю като видях къде се намира и какво представлява офиса им разбрах, че не е нищо особено. Разкарваха ме на нещо като 3 интервюта като последните 2 бяха супер излишни. След като вече ми предложи една госпожа работа, която ми проведе 2-рата и 3-тата среща, ми обяви най-накрая парите 800лв, които не чак толкова много :) . Казах и че ще помисля един ден, все пак не е някаква супер оферта и като се обадих да кажа че съм съгласен да почна работа една секретарка ми каза че госпожата е на среща и е заета, но ще и предаде че съм звънял. Звънях около 5 пъти общо, пратих 2 емайла, но въпросната госпожа така и не се свърза с мен. Моето мнение е че фирмата определено не става, но може да спаси положението за кратък период от време, а както и виждам отзивите по долу също са негативни. Сами си направете извода .......

Кажете ми нещо за кол центъра,защото не разбрах дали това което пишете се отнася за там или за друг отдел и също имаш ли си собствено работно място и достъп до интернет.

Извикаха ме за интервю за работа, като госпожата ми каза, че мога веднага да започна работа в тази фирма Мейлърс редовна смяна от 9.00 ч до 18.00 ч, като заплатата ще бъде 500 лв. Отидох на другия ден уж да работя, като същата госпожа беше забравила, че предния ден съм ходила на интервю и съм одобрена. Каза ми, че имало счупено стъкло и не можело да започна работа там и да и се обадя следващата седмица. И така започнах да звъня след една седмица, и госпожата се криеше и не ми вдигаше телефона. Гледам обявите в www.jobs. bg. Мейлърс постоянно търсят служители, представете си за какво текучество се говори. А и фирмата се намира в промишлената зона, на много неудобно място няма и редовен транспорт.

фирмата се намира на трудно за откриване място отношенията шев работник са зле заплащането е малко спрямо трудът привилеги никакви потенцял никакъв работна среда почти няма сигурност не достатачна единствено колегите са плюс

фирменото обучение е несравнимо можеш да научиш толкова мн ХА ХА ХА ХА

шефовете (някои) са за убиване ама какво да се прави, работното място е смрад нямаме никакви условия било то колички или к'вото и да било колегите са супер възнагражденията са само на обещания или ако не заплашиш някои с пушка :) само засега най големият шеф е пич! и ако не си на трудов направо по доре в дитц освен ако не си за месец два мах :) горе долу така е там повече няма смисъл предполагам че схванахте идеята поздрави от ******************************* ;) :)

bih kazal che rabotata e "dobra" no ne moje da se kaje syshtoto i za SHEFOVETE koito neznaqt kakvo da pravqt.s kolegite se svikva byrzo no ne i s NACHALNICITE,nemoje vseki pyt da si vse na minus.vseki pyt ima s neshto da se zaqdata s teb.OBESHTAVAT TI NESHTA KOITO SLED TOVA RAZBIRASH CHE NIKOGA NQMA DA STANE...
NIKOGA NE BIH RABOTIL TAM!!!

moge samo da se kaje.RABOTATA S GLUPACI VI UBIVA.tova e

Заплащането малко, изискванията - много и винаги закъсняват преводите по дебитните карти. Привилегии се получават по критерий "Симпатичност", същото се отнася и за Потенциала за развитие. Има супервайзорка от ..... произход (нищо против), която е най-необразованата от всичките й подчинени: не може да работи с компютър и не знае английски, въпреки че шефа е чужденец. Фирмата се намира в индустриална зона преди летището и е доста опасно да се придвижваш по тъмно (кучета и ......), а автобуса, който ходи директно до там е с интервал 50мин.-1ч... така че се стига пеш. Работната среда не е много приятна, предвид разлика в социалното, културното и образователно ниво на работещите там.