ФАДО МТД /img/frontend/nomap.png"

работната среда е добра, колегите са СУПЕР, но...... всичко останало куца. Заплатата е минимална-да все пак сме в криза, но все пак...Пълно е с провинциалисти, които треперят за работното си място, тъй като трябва да си плащат наемите-с 2 думи "дупедавци". Отношението спрямо персонала е под всякаква критика-нямаш право да се храниш, да пушиш и да говориш по телефона, не знайно защо. Правиш всичко възможно да угодиш на шефовете (провинциалисти) и те пак недоволни. Еми правете си сами изводи, през половин година търсят хора, не плащат това което си изработил и ти се полага с честен труд и при всяка удобна ситуация биха те уволнили, тъй като си си потърсил правата. В магазините в София отношението на т.нар. УПРАВИТЕЛ (далавераджия) прави такива неща, че ревизията да не излезне и съответно да си на минус заплата, счетоводитела е с опреснителен курс от 3 месеца и не разбира нищо-осигуровките се плащат с месеци закъснение и това не им прави впечатление, и не ги трогва, но....стане ли въпрос да те уволнят- ПРЪВ СИ

otvrat otno6enie i nikakvo zapla6tane ne se zamislqt za6to napuska personala lakomqt se samo za pari

няма никакжо развитие за работа и не плащтат достатъчно за да може човек да се издържа.

Ujasno otnoshenie i zaplashtane. Zaplata 180 leva, a ti vikat kato na kuche. Epitetite sa: bezotgovorni, nekadarni i dr. Naznachavat i uvolnqvat na vseki kragal chas.