Мечел Сървис България /img/frontend/nomap.png"

Мечел Сървис България

как тебя ? хорошо... ? само напред , не се предавай ..

Здравейте,От известно време виждам доста поствани обяви за позиции от МСБ. Постоянно търсят хора.Да не би да разширяват дейнстта си? Питам тъй като кандидатствах вече и ми е интересно да знам каква е обстановката? Горе долу заплата, работно време, лолеги и как са шефовете?Има ли текучество на кадри?Благодаря предварително.

Две години по-късно с пълна сила подкрепям мнението на Иван Захариев. Управителят и HR мениджърката са на върха на хранителната верига. Оценката ми за тяхната работа е 1 (от 0 до 5). На тях се дължи падението на фирмата! Простотията е на висота, напрежението умишлено, но за сметка на това на макс.
НЕ, не рискувайте! Не правете моята грешка!

Аз незнам как може да се пише така за фирма за която не сте прочели и едн ред.Много искам да ми покажете голяма международна компанияя в която се влиза лесно и не те гърчат от работа ако има такава споделете ми веднага отивам там .Но щом има хора които стоят в тази фирма с години и нямат намерение да напускат изобщо това отговаря на въпросите ви относно заплащане привилегии и боноси .Не мога да отрека че се работи и то много и не се толерира изобщо клинченето от работа ,а на бившите служители недоволни от фирмата мога да им пожелая късмет и да си намерят по-добре платена работа с по-добра система на обучение

Аз кандидатствах в тази фирма за много сериозна позиция. Не смятам, че съм идеалната кандидатура, но определено шансовете ми са много високи, предвид опита и квалификацията ми. Редно беше поне от "кумова срама" да се свържат с мен и да назначат интервю. Явно HR мениджмънтът им е на много ниско ниво. В повечето случаи това означава, че и управлението на фирмата като цяло е под всякаква критика. Смятам да отнеса случая към централата им в Москва. Ще докажа, че тези които ги представлявят в България не стават за нищо! И ще го направя чрез мой човек в руската им структура. Ще научи лино теният "царь батюшка"!

Чест ти прави, че си написа името! Може би ще оттегля кандидатурата си. Разкажи повече! Любопитна съм да науча мотивите ти.

Всеки, който реши да работи за Мечел дълго и горчиво ще съжалява за решението си! Преди теб, доста хора се опариха на такова място. Така че, ако те влече мазохизма - приемай!

Кандидатствам за позицията МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ МЕТАЛ.
Чувам доста противоречиви мнения за компанията. Как е заплащането за такава позиция? Какви са шефовете? Има ли наистина бонусна схема и дали се прилага?