ДАИКС ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Димитър Талев 75а&markers=Пловдив,Димитър Талев 75а

ДАИКС ООД

Не се лъжете с започване на работа в тази фирма, негативните коментари по долу се оказаха напълно верни. Изкарах няколко пробни нощни смени в дежурна стая, смените са по 14 часа и умишлено забавих документите за започване на работа за да проверя обстановката. Оказа се че за 14 часова смяна НЕ Ви се полага никаква ама абсолютно никаква регламентирана или нерагламентирана почивка. Ако си позволите да излезете под уговорка с колегите Ви с които сте на смяна, очаквайте разпит по телефона от дежурния началник смяна къде сте ходили, какво сте правили и как сте си позволили да излезе в почивка. Противно на КТ освен че нямате никаква почивка за 14 часова смяна в която работите пред компютър на отвратително алуминисцентно осветление под зоркия поглед на няколко камери и микрофони какво точно правите и как си вършите работата отгоре на всичко Ви и наказват с отнемане на част от заплатата като глоба за допусната грешка на работното място и отново противно на КТ може да работите цял месец и да вземете 0лв според зависимост от провиненията Ви. Ако някой компютър по случайност реши да се развали или да се ъпдейтне докато вие сте работили на него, отново глоба за Вас без да имате каквато и да било вина. Ако изкарате някакво листче на което да си водите бележки свързани с работния процес ще Ви изкарат най големия престъпник и ще Ви се държи конско и отнемане на част от възнаграждението или цялото такова. Просто НЕ

Моля, за съдействие ! Кандидат съм за работа във фирмата. Бихте ли споделили актуални мнения . Отношения , заплати , осигуровки и работно време , все важни неща. Благодаря :)

Супер жалка фирма. Шуробаджанащина до дупка. 90 % от ''охранителите'' във фирмата са тлъсти свине,страхливци,педали и мижитурки,където за нищо не стават. Набутваш се поне 100 лева за документи преди да почнеш,като почнеш със 300 зора да издрапаш да работиш по заведенията,не по смешните обекти,щото по хубавите места слагат ''техни'' момчета,разни гъзолизци и олигофрени. Лъжат с парите,интригантстват,пълно с доносници и мъжки курви. ако ги напуснеш,ще казват нявсякъде,че са те изгонили щото са селски тарикати да не си подкопават и без тва пробитото реноме. Ако почнеш да бачкаш охрана след,като си ги напуснал щи правят мръсно,ще говорят глупости за тебе,ще дебнат кво правиш,за колко бачкаш,изобщо пълни измекяри. Мислят си,че са някви а са пълни страхливци и шушумингив тоя град. Със смешните си патрулки,изобщо който мисли да почва работа в тоя смешен сот да не се лъже! ЩЕ взима по 20 лева на смяна,ще му правят интриги,ще
го глобяват даже и нищо да не е направил,ще му късат нервите,изобщо пълни помияри. 161,даже Алфата са по-добре от тия курви. НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ МОМЧЕТА!  ПЪЛНИ НЕЩАСТНИЦИ СТЕ БЕ,ПАРОДИЙ НА ОХРАНИТЕЛИ,НАЙ-СМЕШНИТЕ В ТОЯ ГРАД!

фирмата е много коректна, редовно си дава заплатите на служителите и условията на труд са съвсем нормални. Тези които не са доволни от фирмата, явно не им се е работело.

Колегата, който е писал мнението преди мен е прав на 100% никакво развитие, шуро-баджанащина до шия, малко заплащане. Аз лично бях на обект без тоалетна и течаща вода. Лятото 40 градуса, зимата -20. Радвам се, че се махнах навреме. А и като се махнах не ми изплатиха отпуск, който не съм ползвал, но нека Фърцата да се почерпи за мое здраве, нали е сиромах човека, все от нещо трябва да живее.

Тази "охранителна" фирма е СУПЕР эле! Задължително ще бъдете прецакани с парите. Заплатата мизерна. Осигуровката разбира се е минималната. Даже панталон и обувки ще ви накарат да си купите. Изискванията са 1 месец обикаляне по: полиция, съд, банка, психодиспансер, психолог и още толкова... Първата заплата ще я дадете по тези институции. Когато започнете работа, ще работите 2 месеца за да вземете прословутата първа заплата от 300-400лв. Простотия-море! Привилегии-никакви. Има още много за писане, но мисля че това е достатъчно.