Есха България ООД /img/frontend/nomap.png"

Есха България ООД

Не знам, какво търси тази Гръцка фирма в България. Може би "под вола теле", но съжалявам, че си загубих времето да ходя на интервю. Отказах им категорично ,като разбрах условията и заплащането въпреки, че бяха мили и любезни като византийци.

Обявите им вече се въртят повече от месец.

Защо тогава ме викнахте на първото интервю като е работа за жена, а не викнахте само жени?
Това не променя фактът, че постъпихте некоректно.

Абе колега, офис асистент е длъжност за жеба бе! Предложили са ти истинска възможност да пробваш търговец, а ти се жалваш че не са те избрали за секретарка! Успех в намирането на мечтаната от теб работа.

Изключително НЕпрофесионално отношение.Кандидатствах за позицията офис асистент и бях повикан на интервю.Отидох на въпросното интервю и като изключим фактът, че интервюиращия се държеше като четвъртокластник, който не си е научил добре стихотворението, интервюто мина що годе добре.Казаха ми, че ако ме одобрят ще ми звъннат за второ интервю. Звънят ми след две седмици и ми казват да заповядам на второ интервю.Отивам и пак същия човек започва да шикалкави и увърта, несмейки да ме погледне в очите, как са си намерили вече човек за позицията, която кандидатствах, но си търсили търговски представител.Добре бе, Г-н интервюиращ, не можахте ли да ми го кажете още по телефона, за да си преценя дали има смисъл да си губим взаимно времето, особено аз моето, тъй като обикаляне от единия край на София до другия с часове (с което вие бяхте напълно запознат на първото интервю) си е чиста загуба на време, особено за човек, който си търси работа.Още повече, че мисля, че много ясно заявих още предния път, че съм човек,който не си търси просто някаква работа.Поздравления, наистина изключително „професионално”.Всъщност благодаря за услугата, която ми правите, че не сте ме направили част от вашия екип, защото точно от такива малки неща, може да си направиш сметка за какво става въпрос.

От Февруари 2011 фирмата има нов Директор!

Човек доставящ му удоволствие да се гаври с другите хората не е човек - шефа.
Фирма от петима служители (заедно с монтажниците) не е фирма - ЕСХА.
Сами преценете дали има смисъл да си губите времето.

Моля ,ако цените себе си не ходете в никакъв случай там. Управителя е тип - аз съм крал ,а вие сте плебей!

Някой може ли да изкаже мнение за фирмата. Какво е отношението към служителите, какво е заплащането и т.н.