МИКРО АСУ ООД /img/frontend/nomap.png"

МИКРО АСУ ООД

Толкова смешна и глупава фирма не бях виждала.Шефовете са пълни мизерници - какво ли не правят няколко левчета... Сервизните специалисти - пълен провал - така наречените Жоровци. Отношение към работниците кръгла нула. Можете ли да си представите получават ваучери за храна но те са част от заплатата. Работа с клиенти - просто чакаш овече от 30 минути, някои да благоволи да излезе да те обслужи.Пълен кошмар

За Миро АСУ ли? Много скъпи и некачествени неща - надценката е над 100% и повече! Материалите са криви, плексигласа е надраскан! За сервизните специалисти т.наречените Жоровци, просто не стават, много нервни и алчни. Хората са много недоволни - всеки работи това, което му не е работа! Фирмата е пълен абсурд. Девойките долу в шоурума, идея си нямат какво става, НИКОГА НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ ТАМ.

Нещата доста са се променили , нека негативните мнения по-долу не бъдат считани за меродавни към момента . Фирмата е лидер в областта си.

Да си жив и здрав за коректното и обективно мнение. Спести ми доста обикаляне и главоболия, от доста време върви тяхна обява за "сервизен техник", но след като отношението им е такова към счетоводителите, не очаквам нищо по - различно и към останалите области.
Поздрави!

За тези от Вас , който желаят да си спестят обиколка на индустриалната зона на кв.Дружба, за да кандидатстват в Микро Асу ще разясня няколко основни неща. Първо тази фирма търси главен счетоводител от близо една година( поне аз от толкова време виждам тяхната обява отново и отново като упорито петно върху бяла покривка ). Става въпрос за 6 или 5 склада с огромна номенклатура , които за "Ваше улеснение" са регистрирани като отделни фирми и да не забравя има регистрирана фирма(склад) в Сърбия. Вие ще имате удоволствието да бъдете единствен счетоводител на всичките фирми, а също така и касиер, ТРЗ, склададжия, фактурист, стоковед...Не се надявайте да се назначи оперативен счетоводител, защото както обясняват двамата управители на Ваше разположение е финансов директор , който ще  "подпомага работата" на главния счетоводител. Относно заплащането: в самото начало двамата управители изваждат от торбата циганските номера и започват да се пазарят на колко ще Ви осигуряват , ако е възможно и под установения праг. Заплата не се коментира , все пак това не е важно. Това е накратко за тези нахални собственици или управители на Микро Асу. Моя съвет е в никакъв случай!!!