Kwiat / Квят ООД /img/frontend/nomap.png"

Kwiat / Квят ООД

Бивш колега,към анонимен от 05.05, дали бяхме в същата фирма на 13.03.2020? Още сутринта управителят събра целия екип, успокои ни за безопасност в работата, организирахме се всички за работа от вкъщи, на нуждаещите се беше осигурена и служебна кола. След седмица на отчетност по часове кой какво е работил, се разбра, че ще трябва да се разделиме. Управителят и колегите ми помогнаха много в online регистрацията в Бюрото по труда и други онлайн институции, дори като имах проблем с Бюрото по труда техен адвокат ми помогна в писането на жалба. До днес имам контакт с колегите и управителите и сме в добри отношения.
Относно бонуси получавах. За социална политика, говорено е за мойте нужди на интервюто за работа. Компетентност на шефове - от 30 години управляват бизнеса си...,няма идеални хора...,има добри и лоши ...,моето мнение е че са добри хора.
Анонимен 05.05 да не си ти на чийто компютър са намерени Netflix и други регистрации? И така не се разбра на кой колега е.

Чудя се от къде да започна. С изключение на колегите и местоположението на офиса всичко друго е отврат! Шефовете са пълен фарс! Г-н и г-жа управители не знаят какво правят, и по-лошото е че не се вслушват в съветите на професионалистите, които са назначили. Никакво уважение към служителите и тормоз до последно, чудейки се как да ви попречат да си свършите работата нормално. Социална политика нямат. Персонала беше съкретен на 90% заради пандемията CONVID-19. От днес за утре, без изплащане на компенсации, с желанието да се отърват по-бързо от всички, без да бъдат отговорни и човечни.

Стоката, която произвеждат също е боклук, изкопирани и/или леко преработени модели на световни марки. Материалите също са долнопробни. Заплащането е ниско и в сивият сектор. Бонусите могат да бъдат забравени.

Не си губете времето и нервите. Не го заслужават нито фирмата, нито шефовете, нито мизерното заплащане.

ами какво да ви кажа то много има за разправяне, ама най важното е че това е една малка СЕМЕЙНА фирмичка,която купува китайски ментета и ги продава за оригинални.ама те не са виновни за това просто загубения български народ ги купува.ама много нагло от тяхна страна купуват се на кило а се продават стотина лева бройката - ужаст. а най тъпото е че заедно работят брат , сестра, племеница и баба(майка) .....ц.ц.ц.ц.ц пълна къща с изненадки.ТАКА ЧЕ не си губете времето с тая италианска фамилия фирмата не е лоша ама хората в нея ....................познайте :) наздраве по случая.

Абсолютно съм съгласен с nevermind!
Фирмата не предлага възможност за развитие, няма социална политика, няма фирмена култура и адекватно мотивиращо управление!

Вие имате желание да работите срещу достойно заплащане?
Вие имате желание да се развивате професионално ?
Вие желаете труда Ви да бъде правилно оценен и стимулиран ?
Вие желаете да ви осигуряват на реалната заплата ?
Вие желаете отношението "управител -служител " да включва и взаимно уважение?
Вие желаете работа във фирма с адекватна социална политика ?
Вие имате нужда от сигурност и надеждност ,която да ви дава фирмата?
Вие имате идеи за развитие и сте креативен ,амбициозен и можещ млад човек ?

....ако Вие желаете всичко това,
Вие определено НЕ желаете да попаднете в Квят :)

Смятам че фирмата има голямо развитие!!! Отношението на колегите и шефовете е такова каквото сам си го заслужиш,дали ще спечелиш уважение и ще успееш ли да се докажеш зависи най-вече от теб самия, а после от другите и това не се отнся само за тази фирма, а попринцип в живота! Шефовете не са идеални, но ако се замислим - в коя ли фирма са?!?!? Собствената марка на фирмата е на много добро ниво и затвърждава все по-добри позиции в България, а и в съседни държави!

Много добре!!! Страхотна приятелска атмосфера.

Доволен съм

Лично аз съм доволен, има какво да се желае, но все пак нещата вървят напред

И фирмата и стоката която предлагат са пълна трягедия. шефовете са боклуци от класа. Шефовете (или шефа и жена му) са абсолютни т..., всичко което правят е с цел да ти попречат да си свършиш работата нормално. Мога само да съжаля хората които работят там и да им пожелая да си нямерят хубава работа някой ден. На ръководителите ще им кажа че по този начин по който работятя много бързо ще залезнат и ще останат в забрава. Не е този начина по който те ръководаят фирмата. Собствената им колекция очила е абсолютно китайско менте. Всичко се вкарва от Китай а лъжат дори и служителите си че не е така. Ние да не би да сме с капаци а П.? Дори и логото им не е тяхно а копие на Кризиа, моделите на очилата ги сканират от списания и пращат снимките в Китай за да им изработят вече техни с марката квят. Така се работи там, вършиш една и съща работа по няколко пъти за да не можеш да си вземеш глътка въздух и после "шефовете ти са недоволни защотото си я свършил по начина по който са ти казали, но докато си я вършил им е дошло друго на ум. Мой съвет не си губете времето с тая измислена фирма и с нейните величави тъпи шефове. Не познавам по тъпо парче от П. Ц.