АСО ПАНЕМА ООД /img/frontend/nomap.png"

АСО ПАНЕМА ООД

Ощо взето съм съгласен с хората в форума има разни служители на фирмата селянчета разни който пазят на рампата на Централна поща и взимат пари за паркинк зя които неса оторизирани за тази цел.Предлагам дасе обърне специално внимание на тези хора

Най-голямата минавка е да работиш в тази мошеническа фирма. Винаги си назад ! Не започвайте там работа, освен ако сега идвате от село и сте много на зор.

Несигурна фирма...Ако имате избор,не се занимавайте...

Нещата във фирмата не са толкова лоши колкото ги изкарват. Плаща се уважението е според зависи, на каквото си постелеш на това ще легнеш. Проблемът е че началниците се доверяват на всеки и им се злоупотребява със доверието.За този дето е писано по-долу, че е бил автопатрул без да има книжка и да кара кола, така е виждал съм го макър да не съм работил с него. Нагъл тип който идва на работа с нагласата да спи и нищо да не прави да му се плаща. Има ги и други такива, някой си бяха със системно пиене, естествено че трябва да се гонят за да е добра за другите и за фирмата. Не може да спиш през цялото си дежурство да не вършиш работа за 5 ст. и да искаш да ти дигнат заплатата, даже пък и да напускаш като не ти я вдигат. Аз също напуснах но скоректно и с добри впечатления от фирмата.
това е от мене.

Въобше не започвайте там. Пълен абсурд. Неплащане, тоест мижаво, поставяне на абсурдни условия; наемат те за една работа, вършиш 100 различни, техници и патрули дават дежурства на стационари, служител работи като патрул без да има книжка и без въобще да може да кара кола(така беше преди сега не знам) . Правете си изводите....

Каква е заплащането във фирмата,като пари.Има ликражби във фирмата и налагат ли глоби.Чувах,че синът на шефа е наркоман,вярно ли е?Уважават ли хората?

Фирмата не плаща редовно заплати. Наемат хора, не им предлагат договор, а тези с договор се осигуряват на половин заплата.Не им плащат 2-3 месеца под предлог, че имат затруднения в момента и хората сами напускат, което е и целта - да им се работи безплатно. Текучеството е огромно.
Не се хвашайте на работа с тях! Измамници.