АС СКОРПИО /img/frontend/nomap.png"

АС СКОРПИО

Работя от няколко години.Не мога да кажа колко съм разочарован от отношението във фирмата.Не се изплащат достойно парите за извънредния труд.Ако 1 лв и 75 ст е достойно заплащане на час извънреден труд значи охранителите във фирмата тънем в охолство.Постоянно ни лъжат за заплащането на положен извънреден труд.Излизането ни в платен годищен отпуск ни коства намаление( и то  драстично) на трудовото възнаграждение.Вещевото доволствие(дрехи,костми) от години не са ни давани и поради тая причина се налага да работим със собсвени (лични )дрехи.От края на 2012 г ни намалиха и заплатите с  не ясно обяснение.Просто не мога да изразя разочерованието си от работата в тая фирма.Документи за назначение на работа по места ,липсват за органите на инспекцията по труда.До кога ще е така това е въпроса ни към ръковотството на фирмата??????

Фирмата не заплаща празничен труд .

Трудови договори има . Осигуряват на два часа на ден .Социални осигуровки не се внасят , само здравни .Заплата може да не вземеш с месеци.Всички охранители са и член кооператори на граждански договор.Дефакто не взимаш заплата а дивиденти .Отпуските са по пет дни в годината по 1,20 на ден .В повечето обекти заплатите са мизерни .Условия на труд нищожни .Постоянно глоби за щяло и нещяло.Така наречените експерти по контрола са предимно старци .Рай за пенсионерите.

Някой неща само ще спомена, ако искате пак отивайте на работа там.
От 4 месеца не за взимали заплати служителите - охранители на обекти на фирмата.
От 4 годин стаж във фирмата платени осигуровки за 13 месеца.
Осигуряване като цяло на мин.заплата.