АС СКОРПИО /img/frontend/nomap.png"

АС СКОРПИО

На 33 години сам от Пловдив.имам всички документи.Дали мога да започна работа в АС СКОРПИО.Не сам карал никога цистерни.Къде човек като мен може да започне.моля даите мнение ако знае и може да ми помогне.Благодаря

Здравейте аз работя като охрана малко пари дават и няма никаква дата на заплащането.

ИЗМАМНИЦИ!работихме за 220лева ,при минимална 360,подписвахме се на документи да ни отдържат по 60 лева,лъжат те в очите,работиш 24 часа - заплащане за извънреден труд просто забрави.тази фирма е собственост на съпругата на бившия заместник министър на вътрешните работи Камен Пенков .печели обществени поръчки за много пари ,ти работиш и се гаврят в очите ти с тебе и нищо не можеш им направи.такива мръсни хора и със злато да се накичат пак са отпадъци вътре в себе си

страшно съм недоволен от некоректното отношение.плащат ни 220лв .карат ни да се подписваме на документи че ни се удържат по над 60лв.дори се подписваме за това че искаме от отпуските си за да ни ги докарат тези 220 лева.работим по 24 часа.лъжат те в очите! измамници ! тази фирма е спечелила обществени поръчки защото е собственост на жената на бившия замесник министър на вътрешните работи в правителството на Станишев  - Камен Пенков.скубят те и нищо не можеш да им кажеш.не знам как може да има такива лоши хора дето така да се подиграват с теб

ХАРЕСВАМ ТАЗИ РАБОТА. Искам да започна работа в тази фирма като шофьор но за съжаление нямам връзки. Ако някой има желание да ми помогне оставям телефон за връзкал 0884995691. След като сте недоволни от заплащането и от осигуровките защо никой не напуска?

Работя от няколко години.Не мога да кажа колко съм разочарован от отношението във фирмата.Не се изплащат достойно парите за извънредния труд.Ако 1 лв и 75 ст е достойно заплащане на час извънреден труд значи охранителите във фирмата тънем в охолство.Постоянно ни лъжат за заплащането на положен извънреден труд.Излизането ни в платен годищен отпуск ни коства намаление( и то  драстично) на трудовото възнаграждение.Вещевото доволствие(дрехи,костми) от години не са ни давани и поради тая причина се налага да работим със собсвени (лични )дрехи.От края на 2012 г ни намалиха и заплатите с  не ясно обяснение.Просто не мога да изразя разочерованието си от работата в тая фирма.Документи за назначение на работа по места ,липсват за органите на инспекцията по труда.До кога ще е така това е въпроса ни към ръковотството на фирмата??????

Фирмата не заплаща празничен труд .

Трудови договори има . Осигуряват на два часа на ден .Социални осигуровки не се внасят , само здравни .Заплата може да не вземеш с месеци.Всички охранители са и член кооператори на граждански договор.Дефакто не взимаш заплата а дивиденти .Отпуските са по пет дни в годината по 1,20 на ден .В повечето обекти заплатите са мизерни .Условия на труд нищожни .Постоянно глоби за щяло и нещяло.Така наречените експерти по контрола са предимно старци .Рай за пенсионерите.

Някой неща само ще спомена, ако искате пак отивайте на работа там.
От 4 месеца не за взимали заплати служителите - охранители на обекти на фирмата.
От 4 годин стаж във фирмата платени осигуровки за 13 месеца.
Осигуряване като цяло на мин.заплата.