АС СКОРПИО /img/frontend/nomap.png"

АС СКОРПИО

Бившият колега е прав... но или е смекчил нещата, или не ги е преживял както аз:
1. На 25-30 число се плаща ама след 2 месеца (за октомври плащат края на ноември и даже началото на декември)!
2. Не само че не те питат за извънредните, ами и ти ги лепват в нов график докато не си на работа без даже да ти кажат!
3. Извънредните ти ги бавят с поне един месец с извинението че все някой тъпак в офиса е объркал нещо! Аз обаче не след дълго спрях да им търпя простотиите, не давах вече извънредни, не се съобразявах с никой! По едно време заплаших и да напусна, ама като все нямат хора, почнаха да се съобразяват с мен, щото знаят че кажа ли нещо, съм напълно сериозен! След това обаче си намерих по-добра работа в друга фирма и си напуснах. Опитаха се да ме убедят да остана с разни обещания и лигавщини, ама на майка им у...
Ако такова отношение не е проблем за вас, заповядайте в тая фирма! Ама аз посмъртно не се връщам в тоя кенеф!

Работя от няколко месеца и съм разочарован - минимална заплата на 25-30 число в брой; за извънредните хем не те питат, хем ти ги плащат със закъснение; държането е като към някой хванат от улицата да им робува, съответно и текучеството е голямо и почти навсякъде липсват хора... Аз стоя само защото ми е спокойно през повечето време, но ако продължава така, няма да се задържа още много дълго!

"Повишаване подготовката, квалификацията и компетентността на човешките ресурси."

Хаха.
Човешките им ресурси са трагедия.
Огромно текучество.
Мизерно заплащане, спукват те от извънредни смени, защото няма хора, назначават всеки появил се алкохолик.
Плаща се в пликче без фиш, погазва се брутално трудовото законодателство.
И тези червени боклуци изкарват под строй служители на протест срещу Бойко. Та тези кръволоци искат промяна, искат да са близо до баницата.
Имат 4 патрулки в София, а тиквите в тях не си знаят обектите. И пари за бензин няма.
Добре че имат договор за 22 милиона със Софийска вода, та да може семейство Пенкови да си кара луксозните возила и да се снима с Евгени Минчев. Но всичко ще свърши скоро.
Не започвайте там, освен ако не смятате да напуснете след месец.

На 33 години сам от Пловдив.имам всички документи.Дали мога да започна работа в АС СКОРПИО.Не сам карал никога цистерни.Къде човек като мен може да започне.моля даите мнение ако знае и може да ми помогне.Благодаря

Здравейте аз работя като охрана малко пари дават и няма никаква дата на заплащането.

ИЗМАМНИЦИ!работихме за 220лева ,при минимална 360,подписвахме се на документи да ни отдържат по 60 лева,лъжат те в очите,работиш 24 часа - заплащане за извънреден труд просто забрави.тази фирма е собственост на съпругата на бившия заместник министър на вътрешните работи Камен Пенков .печели обществени поръчки за много пари ,ти работиш и се гаврят в очите ти с тебе и нищо не можеш им направи.такива мръсни хора и със злато да се накичат пак са отпадъци вътре в себе си

страшно съм недоволен от некоректното отношение.плащат ни 220лв .карат ни да се подписваме на документи че ни се удържат по над 60лв.дори се подписваме за това че искаме от отпуските си за да ни ги докарат тези 220 лева.работим по 24 часа.лъжат те в очите! измамници ! тази фирма е спечелила обществени поръчки защото е собственост на жената на бившия замесник министър на вътрешните работи в правителството на Станишев  - Камен Пенков.скубят те и нищо не можеш да им кажеш.не знам как може да има такива лоши хора дето така да се подиграват с теб

ХАРЕСВАМ ТАЗИ РАБОТА. Искам да започна работа в тази фирма като шофьор но за съжаление нямам връзки. Ако някой има желание да ми помогне оставям телефон за връзкал 0884995691. След като сте недоволни от заплащането и от осигуровките защо никой не напуска?

Работя от няколко години.Не мога да кажа колко съм разочарован от отношението във фирмата.Не се изплащат достойно парите за извънредния труд.Ако 1 лв и 75 ст е достойно заплащане на час извънреден труд значи охранителите във фирмата тънем в охолство.Постоянно ни лъжат за заплащането на положен извънреден труд.Излизането ни в платен годищен отпуск ни коства намаление( и то  драстично) на трудовото възнаграждение.Вещевото доволствие(дрехи,костми) от години не са ни давани и поради тая причина се налага да работим със собсвени (лични )дрехи.От края на 2012 г ни намалиха и заплатите с  не ясно обяснение.Просто не мога да изразя разочерованието си от работата в тая фирма.Документи за назначение на работа по места ,липсват за органите на инспекцията по труда.До кога ще е така това е въпроса ни към ръковотството на фирмата??????

Фирмата не заплаща празничен труд .