АС СКОРПИО /img/frontend/nomap.png"

АС СКОРПИО

"Велика" фирма! Взеха Фантастико и се задържаха там колко - 5 дена! И плащаха колко - 5 лева над минималната заплата?! Там те правят на маймуна, глобяват те за какво ли не, накрая кво взимаш - един гол х*й! С къв ли акъл Фантастико за ги наели, не мога да разбера?! Скорпио е най-скапаната охранителна фирма!

Към предишното мнение на бившия колега...
Какво очакваш - те са един дол дренки! Тя е жена на бивш зам.-министър, той е бивш агент от... не знам си къде, абе бивш комуняга! Тогава е лизал г*за на Тодор Живков, сега е пенсионер сигурно от 20 години вече и гепи макс пенсия - няколко хилядарки. Като мениджър е взимал също над 1000-1500 допреди преди 2 години - тогава това си беше двойна минимална заплата и повече... сигурно още повече е гепил! А гепеше и от парите на хората, само ги е*аваше с кви ли не глупости! Като дойде друг мениджър да видиш как вече нямаше липси. Ама него го повишиха, сега е директор и взима сигурно 3 бона и повече!
Накратко: Ей заради такива лъжливи крадливи, ненаситни боклуци и измекяри като тоя ка*ут държавата ни е на тва дередже - всички управляващи са такива... И комунягите преди, и говедата сега!

Госпожо Пенкова имам питане някой ваш служител четели тези коментари. Толкова негативни коментари не са публикувани преди назначаването на г-н Лозев.

ЗАПЛАЩАНЕ: "2 месеца назад - за януари плащат края на февруари; всичко на ръка и не знаеш на 1, на 3, на 10 МАРТ ли ще ти платят!"
Грешка в долния ми коментар! Това е правилното, защото от опит го знам! Аз почнах един декември и оня ми плати на 4 или 5 февруари! Сигурно на 2 февруари е празнувал, както и всички в офиса!
И забравих да спомена че съм бивш служител, а не си говоря ей така наизуст!

Една от най-скапаните охранителни фирми!
УВАЖЕНИЕ: 0
ЗАПЛАТА: минимална, понякога и под нея като дойде нова година и се вдигне мин. заплата в цялата страна, ама ония от офиса се стискат да я вдигнат и в тая фирма!
ЗАПЛАЩАНЕ: 2 месеца назад - за януари плащат края на февруари; всичко на ръка и не знаеш на 1, на 3, на 10 февруари ли ще ти платят!
ПАРИ: понякога са точни, понякога не; може да ти липсват 1-2 смени или повече и да ти ги бавят с няколко месеца!
ГРАФИЦИ: нямате думата - както те кажат, така ги пишат!
ТЕКУЧЕСТВО: след всичко това да не мислите че хората се редят на опашка за тая фирма... освен при напускането?!
ОБЕКТИ: все липсват хора; самите обекти и да са хубави, фирмата ги пре*бва на макс или поне такова усещане имате, защото атмосферата става ужасна ако преди това сте били там към друга фирма, която се е махнала и Скорпио са взели обекта!
Заповядайте... или им теглете една м*йна, както аз направих, и си търсете работа другаде!

Красимир Лозев направо закопа фирмата!
Всичко съм виждал тук през годините и никога не съм вярвал, че ще дойде ден да е толкова зле. Този човек от както е дошъл тука всичко стана мармалад. Ама и той самия е мармалад.Клиентите са недоволни от него, охранителите и те са недовлни от него, колегите му от офиса са недоволни и никой там не хо харесва.
И незнам госпожа Пенкова с кой акъл държи тоя глупав човек още! Тоя наистина ще закопае и фирма и клиенти!
Аз съм на 64 години и съм виждал всекакви хора, ама такъв човек не съм виждал - лъжец, измекяр и най-вече негоден да изпълнява тази длъжност. Какъв директор може да бъде Красимир Лозев и как не ги е срам от ръководтсвото на Скорпио да го пращат да се вижда със клиенти.
Имам чуството че последния ни шанс да оцелеем е само ако този невежа се махне.

Прав е бившия колега за оня боклук Лозев! Бях във фирмата докато беше мениджър - лъжеше като дърт циганин, правеше си квото си иска, пишеше графика както му падне без да пита никой... За капак се опита и да ме е*ава с парите, аз търпях търпях, ама накрая ми писна и заплаших да напусна. Веднага дойде и ме остави намира, плати ми дължимото с цял месец закъснение разбира се, ама спря да се занимава с мене и не посмя да пипа графика или парите ми повече! Вади го голям, ама мек. Друг като го извади още по-голям и твърд, да видите как му омекват топките! кой знае колко е лизал гъза на оная дърта пача Пенкова за да го издигне!
Накратко, в тая фирма нищо добро няма да видите нито като пари, нито като отношение, нито нищо!

Човек да се чуди от къде да започне....
Качество на предлаганата услуга: два минуса под нулата;
Никой не се интересува, и да се е интересувал някой, е престанал, защото това е последна грижа на ръководството.
Много по-важно е дали си се записал в двете тетрадки, че идваш и си отиваш от работа, да преписваш докладни записки по 100 пъти и да ги поправяш,никой не се интересува какво пише в тях,гледа се само за правописни грешки колко е размера на шрифта и дали текста "Госпожо Управител" си го удебелил и наклонил/
Отношение към служителите: три минуса под нулата!!!
заплатите се дават с два месеца назад, ама териотично, пратически се дават около 5/6 число на третия месец, понякога цяла заплата, понякога половинка...В пликче! Пъвро се разписваш, че си получил, а после виждаш какво има в плика - за да нямаш претенции :) Никога не взимаш каквото очакваш и никога не е ясно защо има разлика.
Осигуровката минимална, няма карти, само пликове, отпуска когато си се плаща на 70 процента или нещо такова, не дай боже да ти се наложи болничен.
Съдбата на всички зависи от това на къде му се вее на Краси Лозев! Ако му вършиш някаква работа си добре, ако нещо му накривиш веднага се качва при В.Пенкова и се случва каквото той каже. Целия офис знае, че лъже, че е мошеник, неграмотник и некадърник, само госпожата не знае. И това е директора..... единственото по-лошо от това да те ръководи Идиот е да те ръкооводи Полу-идиот - демек дедо Лозев. Назначава се който той каже и се уволнява пак който той каже. И
Ако случайно нещо искаш да се качиш при госпожата по даден въпрос има цяла процедура. Дори и да я спазиш цялата пак пред вратата седи едно "вързано куче под кисала джанка" с длъжност Началник кабинет и началник ОСК което те гледа лошо, сумти и грухти и ти обяснява, че не си спазил процеса както трябва.
Има една шепичка хора, които хем са специалисти хем са готини наистина. Колко са останали вече не знам. Ама ако имате време за губене, мазохисти сте и искате да ви е гадно - това е мястото. Е ако разбира се не сте на 105 години и с военно образование - тогава вече ще ви носят на тепсия,
Съжалявам най - много клиентите на компанията - Добре че Господ ги пази! Хем плащат, хем не получават нищо като качество хем и да се оплачат или никой няма да им обърне внимание или им обещават некакви неща които на практика не се случват.

Тотално изм*кярска фирма, в която работят само пияници(охранителите) и измамници (мениджърите). Пълна пародия на фирма и особено като видях тая бабичка Васка станала бизнес дама на годината... Какъв смях. Добре, че е мъжа на тая, бивш зам.министър в МВР и дърт комунист, иначе тая освен да пасе пат*ите на село друго нямаше да постигне в живота. За фирмата е ясно, бавят заплати, плащат символично както е по социализЪма - за благото на народа или в случая Васка. Бачкай много за малко. Тотална липса на уважение, по точно да работиш там си е унижение. Ако не се мислите за пияница или измамник не ходете в тази фирма. Най-добрия вариант е СОТ 161, другите фирми са тотален леш, за нищо не стават. Личен съвет, ако сте по-читав и с акъла си отивайте в СОТ 161, ако не по-добре си търсете друга работа извън охранителната дейност. Бъдете здрави!!!

Страхотна фирма... особено ако попаднете на оня дърт комунистически п***раст Красимир Лозев! Тоя квото и да каже, 80% винаги е лъжа или пълна глупост! Преди беше мениджър сега го повишиха, съвсем пр**ба всичко в тая и без това пр**бана фирма! И останалите мениджъри и квито са там са абсолютни боклуци! Плащат малко, след 2 месеца, на ръка, бавят парите, особено извънредните (тях може и с няколко месеца да ги забавят), графика как си искат го пишат без да питат никой... Ако тия неща не ви пречат, тая кочина с име АС СКОРПИО е са вас!