АС СКОРПИО /img/frontend/nomap.png"

АС СКОРПИО

Човек да се чуди от къде да започне....
Качество на предлаганата услуга: два минуса под нулата;
Никой не се интересува, и да се е интересувал някой, е престанал, защото това е последна грижа на ръководството.
Много по-важно е дали си се записал в двете тетрадки, че идваш и си отиваш от работа, да преписваш докладни записки по 100 пъти и да ги поправяш,никой не се интересува какво пише в тях,гледа се само за правописни грешки колко е размера на шрифта и дали текста "Госпожо Управител" си го удебелил и наклонил/
Отношение към служителите: три минуса под нулата!!!
заплатите се дават с два месеца назад, ама териотично, пратически се дават около 5/6 число на третия месец, понякога цяла заплата, понякога половинка...В пликче! Пъвро се разписваш, че си получил, а после виждаш какво има в плика - за да нямаш претенции :) Никога не взимаш каквото очакваш и никога не е ясно защо има разлика.
Осигуровката минимална, няма карти, само пликове, отпуска когато си се плаща на 70 процента или нещо такова, не дай боже да ти се наложи болничен.
Съдбата на всички зависи от това на къде му се вее на Краси Лозев! Ако му вършиш някаква работа си добре, ако нещо му накривиш веднага се качва при В.Пенкова и се случва каквото той каже. Целия офис знае, че лъже, че е мошеник, неграмотник и некадърник, само госпожата не знае. И това е директора..... единственото по-лошо от това да те ръководи Идиот е да те ръкооводи Полу-идиот - демек дедо Лозев. Назначава се който той каже и се уволнява пак който той каже. И
Ако случайно нещо искаш да се качиш при госпожата по даден въпрос има цяла процедура. Дори и да я спазиш цялата пак пред вратата седи едно "вързано куче под кисала джанка" с длъжност Началник кабинет и началник ОСК което те гледа лошо, сумти и грухти и ти обяснява, че не си спазил процеса както трябва.
Има една шепичка хора, които хем са специалисти хем са готини наистина. Колко са останали вече не знам. Ама ако имате време за губене, мазохисти сте и искате да ви е гадно - това е мястото. Е ако разбира се не сте на 105 години и с военно образование - тогава вече ще ви носят на тепсия,
Съжалявам най - много клиентите на компанията - Добре че Господ ги пази! Хем плащат, хем не получават нищо като качество хем и да се оплачат или никой няма да им обърне внимание или им обещават некакви неща които на практика не се случват.

Тотално изм*кярска фирма, в която работят само пияници(охранителите) и измамници (мениджърите). Пълна пародия на фирма и особено като видях тая бабичка Васка станала бизнес дама на годината... Какъв смях. Добре, че е мъжа на тая, бивш зам.министър в МВР и дърт комунист, иначе тая освен да пасе пат*ите на село друго нямаше да постигне в живота. За фирмата е ясно, бавят заплати, плащат символично както е по социализЪма - за благото на народа или в случая Васка. Бачкай много за малко. Тотална липса на уважение, по точно да работиш там си е унижение. Ако не се мислите за пияница или измамник не ходете в тази фирма. Най-добрия вариант е СОТ 161, другите фирми са тотален леш, за нищо не стават. Личен съвет, ако сте по-читав и с акъла си отивайте в СОТ 161, ако не по-добре си търсете друга работа извън охранителната дейност. Бъдете здрави!!!

Страхотна фирма... особено ако попаднете на оня дърт комунистически п***раст Красимир Лозев! Тоя квото и да каже, 80% винаги е лъжа или пълна глупост! Преди беше мениджър сега го повишиха, съвсем пр**ба всичко в тая и без това пр**бана фирма! И останалите мениджъри и квито са там са абсолютни боклуци! Плащат малко, след 2 месеца, на ръка, бавят парите, особено извънредните (тях може и с няколко месеца да ги забавят), графика как си искат го пишат без да питат никой... Ако тия неща не ви пречат, тая кочина с име АС СКОРПИО е са вас!

Една от най-ш*баните фирми на света, за нищо не става никой от т. нар. шефове там! Работил съм с няколко и кой от кой по-голям капут! Всеки те третира като боклук, ама те са най-големите боклуци - капка уважения нямат, фраскат ти графика както им падне без да те питат или казват, когато не си на смяна - дойдеш и айде нашлякали са те както им падне, а заплатата под минималната! Хич не се занимавайте с тая п*дераска фирма!

Една от най-шибаните фирми!
Заплата - минималната, че и под нея; с 2 месеца назад, а извънредните с още 1 месец!
Уважение - няма да го познаят, даже да ги захапе за гъзовете!
Променят ти графика както им падне без да те питат, държат се с теб като с боклук, плащат мизерно, а иначе имат изисквания като за 1000 лева заплата! Всички началници са пълни капути и лъжат повече от ония педераси в парламента!
Хич не се занимавайте с тая лайняна дупка наречена АС СКОРПИО!!!

Бившият колега е прав... но или е смекчил нещата, или не ги е преживял както аз:
1. На 25-30 число се плаща ама след 2 месеца (за октомври плащат края на ноември и даже началото на декември)!
2. Не само че не те питат за извънредните, ами и ти ги лепват в нов график докато не си на работа без даже да ти кажат!
3. Извънредните ти ги бавят с поне един месец с извинението че все някой тъпак в офиса е объркал нещо! Аз обаче не след дълго спрях да им търпя простотиите, не давах вече извънредни, не се съобразявах с никой! По едно време заплаших и да напусна, ама като все нямат хора, почнаха да се съобразяват с мен, щото знаят че кажа ли нещо, съм напълно сериозен! След това обаче си намерих по-добра работа в друга фирма и си напуснах. Опитаха се да ме убедят да остана с разни обещания и лигавщини, ама на майка им у...
Ако такова отношение не е проблем за вас, заповядайте в тая фирма! Ама аз посмъртно не се връщам в тоя кенеф!

Работя от няколко месеца и съм разочарован - минимална заплата на 25-30 число в брой; за извънредните хем не те питат, хем ти ги плащат със закъснение; държането е като към някой хванат от улицата да им робува, съответно и текучеството е голямо и почти навсякъде липсват хора... Аз стоя само защото ми е спокойно през повечето време, но ако продължава така, няма да се задържа още много дълго!

"Повишаване подготовката, квалификацията и компетентността на човешките ресурси."

Хаха.
Човешките им ресурси са трагедия.
Огромно текучество.
Мизерно заплащане, спукват те от извънредни смени, защото няма хора, назначават всеки появил се алкохолик.
Плаща се в пликче без фиш, погазва се брутално трудовото законодателство.
И тези червени боклуци изкарват под строй служители на протест срещу Бойко. Та тези кръволоци искат промяна, искат да са близо до баницата.
Имат 4 патрулки в София, а тиквите в тях не си знаят обектите. И пари за бензин няма.
Добре че имат договор за 22 милиона със Софийска вода, та да може семейство Пенкови да си кара луксозните возила и да се снима с Евгени Минчев. Но всичко ще свърши скоро.
Не започвайте там, освен ако не смятате да напуснете след месец.

На 33 години сам от Пловдив.имам всички документи.Дали мога да започна работа в АС СКОРПИО.Не сам карал никога цистерни.Къде човек като мен може да започне.моля даите мнение ако знае и може да ми помогне.Благодаря

Здравейте аз работя като охрана малко пари дават и няма никаква дата на заплащането.