АС СКОРПИО /img/frontend/nomap.png"

АС СКОРПИО

Страхотна фирма... особено ако попаднете на оня дърт комунистически п***раст Красимир Лозев! Тоя квото и да каже, 80% винаги е лъжа или пълна глупост! Преди беше мениджър сега го повишиха, съвсем пр**ба всичко в тая и без това пр**бана фирма! И останалите мениджъри и квито са там са абсолютни боклуци! Плащат малко, след 2 месеца, на ръка, бавят парите, особено извънредните (тях може и с няколко месеца да ги забавят), графика как си искат го пишат без да питат никой... Ако тия неща не ви пречат, тая кочина с име АС СКОРПИО е са вас!

Една от най-ш*баните фирми на света, за нищо не става никой от т. нар. шефове там! Работил съм с няколко и кой от кой по-голям капут! Всеки те третира като боклук, ама те са най-големите боклуци - капка уважения нямат, фраскат ти графика както им падне без да те питат или казват, когато не си на смяна - дойдеш и айде нашлякали са те както им падне, а заплатата под минималната! Хич не се занимавайте с тая п*дераска фирма!

Една от най-шибаните фирми!
Заплата - минималната, че и под нея; с 2 месеца назад, а извънредните с още 1 месец!
Уважение - няма да го познаят, даже да ги захапе за гъзовете!
Променят ти графика както им падне без да те питат, държат се с теб като с боклук, плащат мизерно, а иначе имат изисквания като за 1000 лева заплата! Всички началници са пълни капути и лъжат повече от ония педераси в парламента!
Хич не се занимавайте с тая лайняна дупка наречена АС СКОРПИО!!!

Бившият колега е прав... но или е смекчил нещата, или не ги е преживял както аз:
1. На 25-30 число се плаща ама след 2 месеца (за октомври плащат края на ноември и даже началото на декември)!
2. Не само че не те питат за извънредните, ами и ти ги лепват в нов график докато не си на работа без даже да ти кажат!
3. Извънредните ти ги бавят с поне един месец с извинението че все някой тъпак в офиса е объркал нещо! Аз обаче не след дълго спрях да им търпя простотиите, не давах вече извънредни, не се съобразявах с никой! По едно време заплаших и да напусна, ама като все нямат хора, почнаха да се съобразяват с мен, щото знаят че кажа ли нещо, съм напълно сериозен! След това обаче си намерих по-добра работа в друга фирма и си напуснах. Опитаха се да ме убедят да остана с разни обещания и лигавщини, ама на майка им у...
Ако такова отношение не е проблем за вас, заповядайте в тая фирма! Ама аз посмъртно не се връщам в тоя кенеф!

Работя от няколко месеца и съм разочарован - минимална заплата на 25-30 число в брой; за извънредните хем не те питат, хем ти ги плащат със закъснение; държането е като към някой хванат от улицата да им робува, съответно и текучеството е голямо и почти навсякъде липсват хора... Аз стоя само защото ми е спокойно през повечето време, но ако продължава така, няма да се задържа още много дълго!

"Повишаване подготовката, квалификацията и компетентността на човешките ресурси."

Хаха.
Човешките им ресурси са трагедия.
Огромно текучество.
Мизерно заплащане, спукват те от извънредни смени, защото няма хора, назначават всеки появил се алкохолик.
Плаща се в пликче без фиш, погазва се брутално трудовото законодателство.
И тези червени боклуци изкарват под строй служители на протест срещу Бойко. Та тези кръволоци искат промяна, искат да са близо до баницата.
Имат 4 патрулки в София, а тиквите в тях не си знаят обектите. И пари за бензин няма.
Добре че имат договор за 22 милиона със Софийска вода, та да може семейство Пенкови да си кара луксозните возила и да се снима с Евгени Минчев. Но всичко ще свърши скоро.
Не започвайте там, освен ако не смятате да напуснете след месец.

На 33 години сам от Пловдив.имам всички документи.Дали мога да започна работа в АС СКОРПИО.Не сам карал никога цистерни.Къде човек като мен може да започне.моля даите мнение ако знае и може да ми помогне.Благодаря

Здравейте аз работя като охрана малко пари дават и няма никаква дата на заплащането.

ИЗМАМНИЦИ!работихме за 220лева ,при минимална 360,подписвахме се на документи да ни отдържат по 60 лева,лъжат те в очите,работиш 24 часа - заплащане за извънреден труд просто забрави.тази фирма е собственост на съпругата на бившия заместник министър на вътрешните работи Камен Пенков .печели обществени поръчки за много пари ,ти работиш и се гаврят в очите ти с тебе и нищо не можеш им направи.такива мръсни хора и със злато да се накичат пак са отпадъци вътре в себе си

страшно съм недоволен от некоректното отношение.плащат ни 220лв .карат ни да се подписваме на документи че ни се удържат по над 60лв.дори се подписваме за това че искаме от отпуските си за да ни ги докарат тези 220 лева.работим по 24 часа.лъжат те в очите! измамници ! тази фирма е спечелила обществени поръчки защото е собственост на жената на бившия замесник министър на вътрешните работи в правителството на Станишев  - Камен Пенков.скубят те и нищо не можеш да им кажеш.не знам как може да има такива лоши хора дето така да се подиграват с теб