ТЕВА ООД /img/frontend/nomap.png"

АНТОНИЙ ВЕЛЕВ НЕ РАБОТИ В ТАЗИ ФИРМА А В БИВШАТА АКТАВИС СЕГА Е Teva Pharmaceuticals

Да ,така е работата защото назначават хора без опит и със съмнителна сексуална ориентация.Такъв е Антоний Велев.Вземат гей ,за да могат да си го използват.А кадърни хора напускат ,за да бъдат назначавани такива и да са им под ръка.Мисля,че Антоний Велев трябва да се срамува от себе си и това което се пише за него.

Да ви кажа тази фирма не ми се вижда хич читава. Не може ти да търсиш специалист като мен да речем на всеки два месеца. Това какво означава- хората идват и си отиват било то, че ги скъсват от работа за малко пари или пък има тягостна атмосфера. При всички случаи обаче човек с възможности, следящ какво става в бранша не би подал качественото си CV. Това пък обрича ТЕВА да не излиза от този порочен кръг. Типична грешка на случайни мениджъри. НИКОГА ТЕВА!

Е да поясня-Васил Ковачев почина преди повече от година.Трябва да призная че сега от разстоянието на изминалото време той водеше фирмата много добре!Едно от блестящите му постижения беше че изгони от работа Илия Ковачев(чичо).
Всичко във фирмата си вървече много добре>Една от големите грешки на сегашното ръководство на фирмата е че Илия Ковачев е назначен отново.Не мога да приема че човек-роднина на собствениците на фирмата може да отговара на искания за материали и консумативи с думите"Боли ме Х.Я"Липсва "У"В този тон на мисли да споделя че доста колеги изчакват удобен момент да си подадат молбите за напускане защото не се работи спокойно с такъв човек който освен всичко друго и почти не може да изтрезнее.

ZA BOGA BRATQ - NE XODETE v TOZI...НУЖНИКЪ! Zapla6taneto e mizerno v sravnenie s obema i vida na rabotata.6ef4eto naistina si kupi BMW,spestqvaiki pari ot zakuski-no ne ot svoite,razbira se;)Obqda se servira napravo v cexa na rabotnoto mqsto v praholqka i mrasotiqta vav edni tarelki(second hand-veroqtno).Exx 6ef4e,BRAVO ti si vis6a klasa aristokrat-ama ot SELO!Svobodno vreme?4e to dori rabotnoto ne e reglamentirano.Moje bi mnozina se 4udqt za6to ocenkata za potencial za razvitie e tolkova visoka.Ami mnogo prosto,za6toto ot na4inae6t 6mirgelist kromanionec moje da izrastne6 do 6mirgelist virtyozz

Awe ti lud li si,piqn li si? Mai ti prihloptqwa ne6to dyskata a?
Koe po to4no e otli4no? Otno6enieto na Kowa4ew kym was kato kym fy6kii na podmetka ili trohi4kite det wi gi podhwirlq da ne umrete ot glad a?

отлично