Стройинженеринг Инвест ООД /img/frontend/nomap.png"

Стройинженеринг Инвест ООД

1 точка от 5 мнения

какво да ви каже едни от наи големите мо6еници в софия които не е по4нал при тях тои е нямал да взима пари на мен имат да ми дават сумати и надници не бяха плащали на техниците си а те какви бяха една изкукала лелка дето нищо не може има6е един индевид 4ем6иров сарваивар баи васил и едно младо мом4е мисля 4е пламен се казва6е ама маи само това мом4е младото ни казва6е 4е няма проблем и 6те си вземем парите сменяха се работници през ден като не се плаща така става а 6ефа идва6е с мерцедес с 5 седмици и обяснява6е няма проблем 6те плати ама от грак пари взимали ли сте аз не и не взех има6е и двама синове ама те горките ни6то не разбират единия работяга а другия главатар незнам какво става с тези сигорно са си намерили маистора мн се надявам ако е така дано никога не попадате на такив работодатели за да нямате и моите проблеми а вие мо6еници дано си намерите маистора аз 6те сам наи радостния ако сте си го намерили

Никой да не се захваща с тия мошеници....парички няма да видите.аман от такива боклуци.

Като цяло фирмата е много зле.Препоръчвам ви изобщо да не почвате там.Казват че дават по 27лв на ден а накрая ти плащат по 20.Истинско щастие ще е ако си вземете парите от там.Шефовете са 3ма-Антон Стаматис и синовете му Васил и Кристиан!!! Отношението към персонала е лошо-само викат и винаги са недоволни.По-добре изобщо не се захващайте с тях!!! Нямат и трудови договори и осигуровки!!!

Според мен с тях се работи много приятно и лесно. Екипа им е страхотен.

ami kakvo da vi kaja za srroinjenering invest pen falsh mnogo dumi a v deistvioqta nikakvi gio nqma .
izlagahame qko.'
jalko che povche firmi vav balgaria sa moshenicheski,
jalko che nqma zakoni
nqma koi da gi spre i nie maldite ponasqme vsichko