БК"Горна баня" /img/frontend/nomap.png"

БК"Горна баня"

Лично мнение към дата 10.12.16г. за работна среда в производството на БК "Горна Баня":

1/Директор производство:Васил Стаменков- неумеещ, неможещ, без необходимата квалификация /образование/ , без лично мнение, поддаващ се на манипулации от ниско квалифицирани заобикалящи го заместници и интимни отношения.С лека ръка се освобождава обучен персонал ,заради невъзможността да се наложи като ръководен кадър.Назначават се хора с обещания и лъжи за високи заплати и привилегии ,които въобще не се изпълняват.Поради недостиг на качествен персонал се издигат на ръководни длъжности хора,които го обслужват сексуално.

2/Директорша производство:Илияна Димитрова-за освидетелстване! Това е примера как една точно и на място направена свирка , може да издигне едно доста грозновато , злобно ,нехигиенично и глупавичко женче на ръководна длъжност.Абсолютно неадекватно държание ,с което успя да изгони 60% от персонала в производството на завода в Горна баня.Съпругът на Директоршата: Даниел Геров също работи във фирмата,открито лансира и рекламира анорексичната си изгора, като постоянно я предлага на Директора и даже работи винаги в другата смяна, за да не им пречи на отношенията,също така и да могат да ползват семейното ложе когато той е нощна смяна.

3/Временно изпълняващ длъжността - Координатор производство и личен асистент на Директора: Диляна Мухина- за освидетелстване! Води интервюта с кандидати за работа??? Та на тая жена живота и е пълна трагедия, а пък те я турили да води интервюта и да прави графика на хората???Интригантка и двуличничка- на хората които имат глупостта да отидат на интервю при нея само ще им кажа: Не вярвайте на нищо което ще се опита да ви излъже тази жена!До такава мизерия е стигнала обстановката в тоя завод ,че ще ви свалят звезди само и само да започнете работа там. Изкараните пари в тази фирма са -кървави пари!Ще ви задължават да работите двойни смени, ще ви карат да идвате и събота и неделя заради некадърно направен график и недостиг на персонал заради бездарното, но доста разгонено ръководство!И не само това:понеже на гореспоменатите приятелчета им дават бонуси от глобите на работниците, не се учудвайте, като работите като куче един месец двойни смени и накрая те орежат с 150-200 лева от заплатата, заради неизпълнени норми, за да могат те да се облажат.

p.s. Ето тези личности ще ви управляват, ако започнете работа там...

Здравейте на всички които искат мнение от мен!!!НЕЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ ТОЛКОВА НЕКОРЕКНОСТ НИКЪДЕ НЯМа ПЪРВО ВСИЧКО ШУРОБАДЖАНАЩИНА САМО ИНТРИГИ , НО КАКТО СА КАЗАЛИ ХОРАТА ВСИЧКО ИДВА ОТ ГЛАВАТА !ПРОБЛЕМИТЕ СЕ ОПИРАТ ДО ЕДИН ЧОВЕК НАРЕЧЕН ДИРЕКТОР ВАСИЛ СТАМЕНКОВ КОИТО РАЗРЕШАВА НА ВСЕКИ ДА ПРАВИ КАКВОТО СИ ИСКА ОБЕЩАВА НА ХОРАТА ПАРИ А СЪЩЕВРЕМЕННО РЕЖЕ ДОЙДЕ ЛИ ДЕН ЗА ЗАПЛАТАТА И ПОСЛЕ МИЕ РЪЦЕТЕ СИ С ТЕРЕЗЕ !!!ВАЖНОТО Е ЧЕ ТОВА НЕ Е САМО ТОВА ТРЯБВАШЕ ДА ТЪРПЯ ЛЮБОВНИТЕ МУ ОТНОШЕНИЯ СЪС СЛУЖИТЕ НА ФИРМАТА (ОТК) ТОЛКОВА ПОКАЗНО И ГРОЗНО , ЧЕ ЕДИН ИСТИНСКИ ВЪЗПИТАН И ЦЕНЯЩ ЧОВЕК СЕБЕ СИ НЕ БИ ПОКАЗЪЛ ПОКАЗНОСТ ПРЕ СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ (МЪЖА И НА КОЛЕЖКАТА ОТК) !!!!ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРЯ ОТИВАШ НА РАБОТА РАБОТИШ КАТО МЕХАНИК ВЛИЗАШ БЪРКАШ В МАШИНИ ОПРАВЯШ МАШИНИ И ПОСЛЕ НЕ СТАНЕ ЛИ НОРМАТА ЗА ДЕНЯ ТЕ РЕЖАТ И ПОЛУЧАВАШ МИЖЕВИТЕ 25 ЛВ ЗАЩО? ЗАЩОТО НЕ СИ ОПРАВИЛ МАШИНАТА?? А ОБАЧЕ СИ ОПЕРАТОР ПРОИЗВОДСТВО А НЕ МЕХАНИК ЗАЩОТОТ АКО СИ МЕХАНИК ЩЕ ЛЕЖИШ ЗА 44 ЛВ В ЕДНА СТАИЧКА ГЛЕДАЙКИ МАЧ !!!
ВЪПРОС ДО ЗАПЛАЩАНЕТО КАЗВАТ ТИ 34 А ВЗИМАШ 25 ЛВ НАДНИК РАБОТИШ И ПРЕЗ 8 ЧАСОВ РАБОТЕН ДЕН НИКОИ НЕСПАЗВАТ ЗАКОНА ОТИВАШ В 14Ч ТРЪГВАШ СИ В 22Ч И СУТРИНТА В 6Ч ДВОИНИ СМЕНИ СЕ КАРА КАТО ОТКАЖЕШ ТЕ ЗАПЛАШВАТ С УВОЛНЕНИЕ И НАКРАЯ ОТПУСКАТА ТИ ПО 13 ЛВ НА ДЕН ПОДИГРАВКА ГОЛЯМА !!!

Некоректна фирма към служителите си.Целият производствен персонал ,,Изкарва,, Заплатите на Производственият директор-необразован,средно интелигентен мъж,неотговарящ на критериите ,относно избора му..Секретарка-натоварваща хората в производството с ДВОЙНИ смени и Заплашвани,ако откажат..Микробиоложка-интересуваща се и занимаваща се с Всичко Друго,не и с работа.Нехаеща и неразбираща...Така наречен ,,Мениджър-производство,,-пречещ на работата,незнайно откъде и от кого Поставен.
Образованите служители се броят на пръсти.Отношението към тях е повече от Унизително.
Единствено се Толерира Интригантсво,Простотия и Неспособност,Шуробаджанащина.
Само Задължения.НИКАКВИ права и привилегии.
Средна заплата 700 лева,коята може да се получи Навсякъде с много по-малко труд и натоварване.
Само за последния месец напуснаха повече от 10 човека от различни нива наведнъж.
Спестете си кандидатстването в тази ,,фирма,,..Или се уверете сами.

Бях поканен на интервю,присъствах на същото.Никой не попита за опита ми,но ми намекнаха за годините ми.Там търсили хора с година опит максимум и ниска стартова заплата.Питам аз,защо,като съм упоменал 1300лв нетна заплата в CV-то си,ми губите времето за пародия на интервю.Проведе го дама,която дори не се и представи коя е,на каква позиция е.За сметка на това пък,от канонадата ми от въпроси и опита ми,тя сама си каза,че е нова на позицията.Но пък избира хора,които,тя самата,няма как да оцени.Още на интервюто,дамата се почувстава доста неловко,та я съветвам,да не се занимава с неща от които не разбира.Казано и било-търсим еди кой си профил,ами п...0 възрастна,къде интервюираш,хора надхвърлющи бюджета.Затова и ще си работите и с заявкаджии,на които ще плащате 700лв.Те пък ще ви лъжат,че са най добрите,и че на пазара работа няма,всичко е в г..а,че има криза.В същото време ще продават Девин,Банкя,Бачково,Балдаран,Рилец дори.Там има работещи търговски екипи,не баберек за 700лв.

Една от многото фирми, които по договор работиш на минималната заплата, а получаваш повече! Не се лъжете от обещания, защото парите над тези описани в договора може и да не ги получите и няма да може да претендирате за тях!

Вики Мики май много са те ядосали от Горна Баня! Писала си във всички възможни сайтове. Тук поне си "нацелила" името на шефа. Като бивш служител не трябва ли поне това да можеш да напишеш правилно! Вземи си намери работа и остави хората на мира!

Аз също съм бивш служител на фирмата.Това е най некоректната фирма,но не от хората на високите етажи,а на малките директори в нея.Как може цял Брезник да е на работа там и всички да са най добри,а хората от другите градове да си вършат работата и да бъдат гонени без причина?Отговора е в директора Жорко Василев.Там всички са му я съседи,я роднини или пък съученици и добри приятели и така цели семейства.Може ли пиян работник да дойде и да спи цяла нощ докато изтрезнее?Може-по нареждане на господин Василев всичко може.Само хората,които съвестно си вършат работата са изгонени.А защо ги гонят?-пак по нечие нареждане за да може брезник да се прикрие.Хора уволнявани при предния директор биват отново назначавани и толерирани сега.И пак причината е че сме съседи на директорчето.Да обсъдим и работата.Ако работиш в график без допълнителни смени заплатата е малка,а и не си удобен.Има хора които не работят на двата склада защото на единя тировете не спират,а на другият си почиват.Хората от Брезник работят като директори двойни и тройни леки смени,а ако има някой от сф бива експлоатиран на яката работа.Други пък не ги пращат защото не можели да карат мотокар.Може ли човек който не може да кара мотокар да е назначен на тази длъжност-МОЖЕ ако е от Брезник.За да взимаш прилична заплата не трябва да се прибираш.Работиш по 2 смени в един работен ден.Заплатите и авансите се бавят по незнайни причини.Зимата защото нямало работа и пари,а лятото ЗАЩО???????Няма човек съкратен или с предизвестие,всички са насила изгонени без обяснения и  заплашени с дисциплинарно уволнение.Махат те веднага дори последния ти ден ,в който си бил на работа не е зачетен.Причините за отстраняване от работа са едни и същи.Просто на някой от връзкарите колеги не си удобен и си натопен за нещо,което не си извършил,интриги се въртят за щяло и нещяло,или имаме наш човек в нужда и трябва да го подсигурим с работа.Хората работили дълго във фирмата са се нагледали на какво ли не.Едни все са в болничен,други в работно време вършат срамни неща с колегите си,трети пияни и заспали.Мисля,че няма нужда да разказвам повече,който иска да започне работа там и не е от Брезник нека си направи равносметка.Колко би издържал и заслужават ли си безсънните дни и нощи в полза на фирмата,когато ще дойде денят,в който ще му бъде посочена вратата и ще бъде изгонен като кученце. Искам да се обърна към Г-н Армен Мнацаканов,в случай че достигне до тези коментари.Обърнете сериозно внимание на хората,които сте оставили да се грижат за пчеличките.Наложете контрол върху тях за да имате добри и съвестни работници.Нека хората,които изкарват милионите,бъдат доволни от получените стотинки,нека работят спокойно и когато дойде ден да си тръгнат да бъде с достойнство и вдигната глава,а не с подвита опашка.

Незнам в момента как е в фирмата,но знам че когато ас работех там несхта си биажо оки заплатите си биха навреме на деня единственото което беше кофти биаяха отпуските по 10 дена.Сега като чета явно нештата са се променили доста