БК"Горна баня" /img/frontend/nomap.png"

БК"Горна баня"

Какво да ви кажа.Положението трагично, директор който едвам удържа фронта и то заради неговите приятелсва и любови.Свиркаджийката Илияна(грозна и тъпа истеричка) с лабилна психика но сигорно много добра в свирките само плете интриги. Секретарка която е от родата и не и се казва нищо защото хората ги е страх. Единствената кадърна секретарка си тръгна-явно и тя жената неиздържа в тая шуробадженащина.Тя знаеше как се прави и график и как да говори с хората, който иска работи по 16ч. който иска не. Съобразяваше с всичко и с всеки и работата вървеше-нямаше сърдити. Е така стоят нещета, имаш връзки си ОК ако не ужасс...

Фирмата още ли се ръководи от брезнишкото леке и арменски гъзолизач василчо стаменков? Илиана ОТК още ли му прави свирки в присъствието на съпруга си Дани? Илиана истеричката още ли се подвизава и заплашва служителите с уволнение от името на василчо?. василчо стаменков все още ли принуждава персонала да рааботи по две смени на ден? Не се ли намери някой който да уведоми главна инспекция по труда за това че служителите са задължавани да работят по 16 часа на ден?
Споделете моля. Благодаря.

Пиша във връзка с непровелото се интервю за работа в БК "Горна баня", за да изразя огромното си възмущение от отношението на служителите там.

На 20.08.2018 г. бях поканена на интервю за длъжността "Административен секретар". При разговора по телефона ме уведомиха, че срещата ще се проведе на адреса на главния офис на фирмата – кв. Овча купел 1, ул. Месечинка 8, в 13:30 ч. На следващия ден, тъй като пътувам от съседен на София град, отидох половин час по-рано, с презумпцията да не закъснея за интервюто. Охраната на входа ми заяви, че първо служителите обядвали, така че трябва да изчакам и второ, никой не е предупредил, че има насрочено интервю. Почаках още половин час (в най-голямата жега). В 13:30 ч. отидох отново при охраната, за да ме допуснат до насроченото интервю, при което охранителят ми заяви, че все още не е уведомен за интервюто и реши да звъни по телефона. След проведения телефонен разговор бях уведомена, че госпожата, която трябва да ме интервюира се намира в друг склад на "Горна баня", който е позициониран три автобусни спирки по-надолу в обратната посока. Тръгвам пеша, тъй като не възнамерявам да давам още 1,60 лв. за билет, отново е ужасно горещо. Вървя в обратната посока, не намирам друг склад на фирмата. След бърз разговор с жител на квартала, установявам, че друг склад на "Горна баня" няма. Звъня по телефона на номера, от който ми се обадиха за интервюто, за да попитам къде се намират аджеба, госпожата отсреща ми казва "Ауу, защо така се е получило?? Ще предупредя охраната този път. Очакваме Ви.". Връщам се обратно на ул. Месечинка 8 и за пореден път се обръщам към неадекватния охранител с въпроса "Е, сега предупредиха ли Ви, че има насрочено интервю?". Господинът ме погледна сякаш за първи път ме вижда и спокойно отвръща "Нее, никой не се е обаждал. Изчакайте.". В този момент, вече уморена и слънчасала, някак рязко се разубедих от желанието си да работя в тази фирма и просто си тръгнах.

Тааа като се има предвид какво е отношението към потенциалните служители, не ми се мисли как се отнасят с работещите там...

Супер зле. Ако решите да ставате търговски представител на тази фирма в София, направо се гръмнете.
Ниски заплати, счупени коли, няма отпуски без Работа по_телефона, няма болничен без работа по-телефона, няма и чаша вода на оперативките. Не дават 1 шише вода, бедна фирмата. Ръководния състав е сбор от махленски клюкарки, които обичат много алкохола и не помнят какво са казали предния ден. Лъжат за таргетите и не желаят да дават адекватно заплащане за работата. На ден може да имаш от 50 до 80/90 фирми. Тим лидерите са толкова зле, че не трябва да казват какво работят. Има стари кадри, които стоят, но те си правят по - друг начин пари.
Надявам се да съм Ви помогнала с моето мнение.

Като ви чета коментарите,първо плюете Жоро Василев и след това Васил Стаменков,като бивш служител в тази фирма напуснал по СОБСТВЕНО желание мога да кажа че уважението и отношението драги бивши служители се печели,да Жоро лансираше брезничани,но ако вие си бяхте вършили работата вместо да интригантствате може би нямаше да ви уволняват,а що се отнася до компетентноста и знанията на Васил за да е в тази фирма и на тази позиция явно има необходимите качества ! За жалки душици като вас които гледате винаги в чуждата паничка никоя работа и никое ръководство няма да е добро!!!Спомнете си първо вие на кого направихте свирка за да сте в тази фирма и тогава коментирайте похватите които ползват другите!

Кога фирмата ще поднови скапаните ГАЗели? Срамота е! Ама може ли да очакваме някой да се засрами, когато ръководството на тази фирма най-нагло си въвежда собствен кодекс на труда - наскоро прочетох един договор, в който пишеше, че ако човекът, с когото е сключен договорът, не спази едномесечното предизвестие при напускане, ДЪЛЖИ НА ФИРМАТА 5000 лева!!!
Забавно, нали!

Да, наистина ЖАЛКА картина.
Г-н Армен Мнацаканов толкова ли няма в България ВИШИСТИ с профил ХВП,че назначавате за Директор,който дори един език не знае, да неговорим за липсата му на МОРАЛ и СЕБЕУВАЖЕНИЕ , а СЕЛСЛИЯ МУ МАНТАЛИТЕТ направо е за ГРАМИ.
Жалко,че не четете този форум,но да знаете,че с тези темпове на управление от страна на Васил Стаменков ,няма да ви останат много работници.

С уважение към трудещите се в БК.Горна баня

Отдавна се 'спасих' от Простотията в тази Изгубила имиджа си на водещ производител на минерална вода компания.
Кандидати за работа, моля, повярвайте на последните няколко мнения! Написани са от Образовани и интелигентни служители.
Успех!

Лично мнение към дата 10.12.16г. за работна среда в производството на БК "Горна Баня":

1/Директор производство:Васил Стаменков- неумеещ, неможещ, без необходимата квалификация /образование/ , без лично мнение, поддаващ се на манипулации от ниско квалифицирани заобикалящи го заместници и интимни отношения.С лека ръка се освобождава обучен персонал ,заради невъзможността да се наложи като ръководен кадър.Назначават се хора с обещания и лъжи за високи заплати и привилегии ,които въобще не се изпълняват.Поради недостиг на качествен персонал се издигат на ръководни длъжности хора,които го обслужват сексуално.

2/Директорша производство:Илияна Димитрова-за освидетелстване! Това е примера как една точно и на място направена свирка , може да издигне едно доста грозновато , злобно ,нехигиенично и глупавичко женче на ръководна длъжност.Абсолютно неадекватно държание ,с което успя да изгони 60% от персонала в производството на завода в Горна баня.Съпругът на Директоршата: Даниел Геров също работи във фирмата,открито лансира и рекламира анорексичната си изгора, като постоянно я предлага на Директора и даже работи винаги в другата смяна, за да не им пречи на отношенията,също така и да могат да ползват семейното ложе когато той е нощна смяна.

3/Временно изпълняващ длъжността - Координатор производство и личен асистент на Директора: Диляна Мухина- за освидетелстване! Води интервюта с кандидати за работа??? Та на тая жена живота и е пълна трагедия, а пък те я турили да води интервюта и да прави графика на хората???Интригантка и двуличничка- на хората които имат глупостта да отидат на интервю при нея само ще им кажа: Не вярвайте на нищо което ще се опита да ви излъже тази жена!До такава мизерия е стигнала обстановката в тоя завод ,че ще ви свалят звезди само и само да започнете работа там. Изкараните пари в тази фирма са -кървави пари!Ще ви задължават да работите двойни смени, ще ви карат да идвате и събота и неделя заради некадърно направен график и недостиг на персонал заради бездарното, но доста разгонено ръководство!И не само това:понеже на гореспоменатите приятелчета им дават бонуси от глобите на работниците, не се учудвайте, като работите като куче един месец двойни смени и накрая те орежат с 150-200 лева от заплатата, заради неизпълнени норми, за да могат те да се облажат.

p.s. Ето тези личности ще ви управляват, ако започнете работа там...

Здравейте на всички които искат мнение от мен!!!НЕЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ ТОЛКОВА НЕКОРЕКНОСТ НИКЪДЕ НЯМа ПЪРВО ВСИЧКО ШУРОБАДЖАНАЩИНА САМО ИНТРИГИ , НО КАКТО СА КАЗАЛИ ХОРАТА ВСИЧКО ИДВА ОТ ГЛАВАТА !ПРОБЛЕМИТЕ СЕ ОПИРАТ ДО ЕДИН ЧОВЕК НАРЕЧЕН ДИРЕКТОР ВАСИЛ СТАМЕНКОВ КОИТО РАЗРЕШАВА НА ВСЕКИ ДА ПРАВИ КАКВОТО СИ ИСКА ОБЕЩАВА НА ХОРАТА ПАРИ А СЪЩЕВРЕМЕННО РЕЖЕ ДОЙДЕ ЛИ ДЕН ЗА ЗАПЛАТАТА И ПОСЛЕ МИЕ РЪЦЕТЕ СИ С ТЕРЕЗЕ !!!ВАЖНОТО Е ЧЕ ТОВА НЕ Е САМО ТОВА ТРЯБВАШЕ ДА ТЪРПЯ ЛЮБОВНИТЕ МУ ОТНОШЕНИЯ СЪС СЛУЖИТЕ НА ФИРМАТА (ОТК) ТОЛКОВА ПОКАЗНО И ГРОЗНО , ЧЕ ЕДИН ИСТИНСКИ ВЪЗПИТАН И ЦЕНЯЩ ЧОВЕК СЕБЕ СИ НЕ БИ ПОКАЗЪЛ ПОКАЗНОСТ ПРЕ СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ (МЪЖА И НА КОЛЕЖКАТА ОТК) !!!!ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРЯ ОТИВАШ НА РАБОТА РАБОТИШ КАТО МЕХАНИК ВЛИЗАШ БЪРКАШ В МАШИНИ ОПРАВЯШ МАШИНИ И ПОСЛЕ НЕ СТАНЕ ЛИ НОРМАТА ЗА ДЕНЯ ТЕ РЕЖАТ И ПОЛУЧАВАШ МИЖЕВИТЕ 25 ЛВ ЗАЩО? ЗАЩОТО НЕ СИ ОПРАВИЛ МАШИНАТА?? А ОБАЧЕ СИ ОПЕРАТОР ПРОИЗВОДСТВО А НЕ МЕХАНИК ЗАЩОТОТ АКО СИ МЕХАНИК ЩЕ ЛЕЖИШ ЗА 44 ЛВ В ЕДНА СТАИЧКА ГЛЕДАЙКИ МАЧ !!!
ВЪПРОС ДО ЗАПЛАЩАНЕТО КАЗВАТ ТИ 34 А ВЗИМАШ 25 ЛВ НАДНИК РАБОТИШ И ПРЕЗ 8 ЧАСОВ РАБОТЕН ДЕН НИКОИ НЕСПАЗВАТ ЗАКОНА ОТИВАШ В 14Ч ТРЪГВАШ СИ В 22Ч И СУТРИНТА В 6Ч ДВОИНИ СМЕНИ СЕ КАРА КАТО ОТКАЖЕШ ТЕ ЗАПЛАШВАТ С УВОЛНЕНИЕ И НАКРАЯ ОТПУСКАТА ТИ ПО 13 ЛВ НА ДЕН ПОДИГРАВКА ГОЛЯМА !!!