Маркет Линкс / институт за маркетингови изследвания https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Ангел Кънчев 5, ет. 2&markers=София,ул. Ангел Кънчев 5, ет. 2

Маркет Линкс / институт за маркетингови изследвания

Абсолютно не коректна фирма.Не само,че с месеци забавят заплащането ,но на всичкото отгоре не ти изплащат договорените преди започване на проекта хонорари.Нагли и безочливи душички.

Работя в кол центъра, заплащането е 4 лв./час, на граждански договор. Липсва добра организация, координация и професионализъм. Колегите са ОК, офисът - не. Не бих препоръчала работата в кол центъра.

Некоректни хора, напълно съм съгласен с написаното по-долу.

Да споделя и аз опита си с тази агенция или по-точно с тяхна служителка - г-жа Росица Стоянова.
Посредник ме свърза с нея заради участие в социологическо проучване. Видях, че ми е звъняла и й върнах обаждане. Помоли ме да се чуем утре сутринта. На сутринта никой не звънна, аз се обадих повторно на обяд. Каза, че ще се чуем следобед, защото сега имала работа.
На другия ден посредника ми звънна на пожар и ми каза да й се обадя, защото не могла да се свърже с мен и вече ми търсела заместник.
Въпросната госпожа ми заяви, че вчера целия ден ми звъняла по телефона, но той давал постоянно заето. Интересно как успя да ме намери предния път, а после ми излезе с номера, че телефонът ми не бил наред. Не съм видяла никакви пропуснати повиквания, нито пък някой е имал проблеми да се свърже с мен през този ден.
Та, след като уточнихме адреса и темата на проучването, тя ми каза да ида 10-15 мин преди обявения час, за да "ме почерпели" и тогава да почваме. Аз прецених, че не желая "почерпки" и не отидох 10-15 мин по-рано, а 2 мин преди уречения час. За съжаление обаче ме посрещна една девойка, която ми заяви, че влизали 8 човека, а 9-тия участник оставал резерва при всички положения, въобще не влизал при останалите, а получавал ваучер за половината цена от уговорената и си тръгвал. Като ми каза със съчувствие, че това трябвало да бъде уточнено с мен "от колегите й".
Е, тъй като не ми беше споменат този състезателен момент в проучването, явно бях останала като последен участник и се задоволих с подаянийцето от 10 лв вместо уговорените 20. Та, мили хора, ако случайно решите да участвате в техните анкети, имайте предвид, че който от вас отиде последен (без да е закъснял за самото проучване), ще бъде разкаран напразно за половината от цената и не се възмущавайте, ако след това посредникът ви заяви да се радвате, че въобще нещо ви е дадено, защото е можело да си тръгнете и без него. Желая ви успешно кариерно развитие сред коректни и точни хора. ;)

Абсолютно нелоялни! Не плащат и на респонденти, и на консултанти! Не губете време и усилия с тях.

Няма смисъл да се пробвате в тази фирма. Тя върви към фалит. И да ви обещаят нещо от ръководството ще ви излъжат. Ще ви държат на малки пари и накрая сами ще напуснете. Проверено е.

имам вапрос? При всички ли се случва или само при мен но имам неисплатени суми от юли 2009 .На бележки са ми исплатени но на рака не .На този принцип лошото е че не мога и да се защитя......не мислите ли ...мисля че ще е по добре парите да се получават или по банков път или в Българси ПОЩИ

Луди хора работят там,аз маи също попадам в това число,но все пак парите ме удовлетворяват за сега.