Зографа ООД /img/frontend/nomap.png"

Зографа ООД

Здравейте господин ушат мисир още давате ли мизерните заплати от 340.лв стегниси мишката че идва време за новата лъскава колица пази сремежливия татко штеви дам жълти стотинки за да ви опява попа за да се очитете ж.гръка и на гн.язов сейте ощте данъци да си купиш лскала колица дай малко и на работника стига и дай мазния в.

Абе я си зимате скапаните рол банери от китай за 10лв и ги ми продаваш за 140лв има хора кадето пият редовно и затова като лаладжията щте го питаме ебахта в мушенгията парите измамник.

Тази фирма не се задържат работници тъй като сичко излиза брак 100% от там докато има пияници интриги тази фирма няма да има бъдеще никога там тази лъжлива фирма предлага фалшиви пари от машината за нивили Нищто недейте да си купувате когато си отворити поръчка сичко е на драсконо и мръсно с предварително за плащтане ако ви прилага работа там или щте първа щте почивате на чис фалит щте бъдите най ного се зима заплата от 27 работни дни 340 и сичко се зима на ръка дамога да крият данаците само болничен ако си бил по банков път само и намират кучо и сакато за да почна тези миживи ви пари да можи господин плешив с големи уши зографови да си карат лъскави колици .

Здравеите ако искате да си изгубите времето това е фирмата на тримата глупаци и баща им Доньо Донев.Николаи мениджер продажби много нервен трябва да пие повече успокоителни.Михаил в кавички инженер,ма друг път тъп е като ГИОН,а най-малкият Йоан горкият толкова е тъп че неможе да изостри две клечки за даси извади очите.За пари да не става дума ставаш наи черният,започват да те къпят и то доста убилно и каквото стане винаги ти си виновният, те са безгрешни и те знаят наѝ-много. Затова ако мислите да започвате работа в Зографа ООД наи добре се откажете докато е ввреме.За ваше добро е.....

Мнението си го оставям,за да предупредя за липсата на морал и некоректността на собственика на фирмата Веско Зографов-също и неин управител.Явно за него е нещо допустимо да се отмята от взетото решение по сериозни въпроси.След като разговаряхме надълго и нашироко не един път ,а два пъти и ме одобри за съответната позиция дни преди уточнената дата на започване ми се обажда човечеца,за да ми съобщи,че е наел други.Същевременно два пъти отлага започването ми,а инициативата за нов служител е негова.Така пропуснах близо 2 месеца в напразни усилия да започна работа.Със сигурност няма да поглеждам към  фирмата му за работа ВЕЧЕ,а който контактува по подобни поводи с тази персона ДА СИ ИМА ЕДНО НАУМ.

В тази фирма е ужасно,които иска да работи за 350/400лв по 27 дни в месеца по 10 часа на ден това е мястото,много поздрави на бат жоро гръка единствения точен във фирмата.

Пълен ужас незнам как е дило в конц лагерите, но сигурно има нещо общо. По-добре не си губете времето изобщо.

Моля да ми кажете нещо повече за фирмата: какво е заплащането, отношението към персонала, работното време .