СИМЕКС ЮРЪП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

СИМЕКС ЮРЪП ЕООД

В качеството си на управител на Симекс Юръп ЕООД (ЕИК203643231) ви информирам, че между Симекс ЕООД и представляванта от мен фирма Симекс Юръп ЕООД никога не е съществувала връзка под каквато и да било форма, а се касае за частично съвпадение в наименованията на фирмите.

Фирма Cimex Europe няма нищо общо с фирма Симекс ЕООД.
Елементарна справка в търговския регистър показва че имате много сериозна грешка. Тук има коментари от 2006, 2007, 2009, 2011 година.
Cimex Europe не е съществувала дори тогава.
Стига сте писали гпупости.

След като видяха, че бившите им служители пишат тук си смениха уеб сайта с нереален. Ето го реалния, даже са 2

Започнах като фрилансър качващ продукти с обещания за отлично заплащане и нормални изисквания на брой продукт. Впоследствие заплащането се оказа, че не достига обещания максимум, а изискванията за качване на продукт станаха 3 пъти повече. Обработка на снимки, превод от други сайтове, задължително голям обем на описанието множество категории и характеристики за въвеждане и избиране срещу 0.70 стотинки на продукт. При тези изисквания се правят около 5-6 продукта на час, но пък се изискват технически познания, отличен правопис, работа с програми обработващи изображения, отлично справяне и разбиране на гугъл транслейт. Сайта по който се работи е cmx.bg.
Управителя не си спазва обещанието за заплащане, за което знам ценовата политика от подчинен. Или подчинения или управителя има вина, няма как да се разбере, топката се прехвърля.

''ШЕФЪТ''ЛЪЖЕ ЖЕСТОКО ДАВА НЕИСПЪЛНИМИ ОБЕЩАНИЯ И РЕЖЕ ПАРИ БЕЗ ПРИЧИНА.БЯГАЙТЕ ОТ ТАМ.

Бях излъгана с фалшиви обещания ,Бях излъгана за заплащането и за длъжностната ми характеристика .

Сойте далече,гадове и мошеници

мисля, че много добре познавам тази фирма. Ако човек има избор, то по-добре да не прибягва до услугите и.

nice