ХИГИЯ ЕАД /img/frontend/nomap.png"

ХИГИЯ ЕАД

И аз ще изразя мнение за "Хигия".
Беше много натоварена и динамична работата на експедитора.Заплащането беше добро, но часовете работа надвишаваха 8.
Проблемът беше в колектива и в това, че имаше цели фамилии във фирмата:мъж,жена,деца,братовчеди и т.н.
Началниците смяна бяха също под всякаква критика.Крадяха и надписваха грешки на тези, които не са им приятни.И другото недопустимо е да има лични връзки с хора от фирмата (да се натискат по стаите и така нататък).
Като цяло това, което ще кажа е , че много ми липсва работа, защото ми харесваше динамиката, но с такива хора не може да се работи!!!!

Под името "Хигия" се работеше добре и с удоволствие.
А сега като "Фармнет"....Защо никой не споменава часовете,които се стои извънредно и дали тези часове се заплащат?
Или липсите в склада ,които се удържат от заплатите ?
Общо взето положението е -назад към робовладелският строй .

Абе СТОЯЯЯНЧООО... Много ясно ,че за теб е айляк защото твоята длъжност е супер айлякчиииска, като има кой да те набута на това място от горе така е на всякъде, като имаш Вуйчо Владика така е. Я да те сложим на по-ниско ниво да те видим тогава каква песничка ще запееш, няма да ти стигна т плюнките да плюеш фирмата тогава!!!

Заплащането е адекватно за страната и бранша. Работата е наистина много. Който си мисли, че би могъл да се "скътава", е в голяма грешка. Заплащането се базира на положен труд. Няма забава при плащане има доплащане и при извънреден труд.
Изслушват се исканията на служителите и работниците. За кариерно развитие не може да става дума, но и работата е такава, че не позволява това.
Средата в която се работи е доста напрегната. Работната седмица е дълга. Празниците не се уважават.
Колектив няма. Организацията малко куца.
За мен, РАБОТОДАТЕЛЯ е коректен.

Кажете нещо, бе хора. Как може да няма Никакво мнение за \"Хигия\".
Аз съм доволен, най-вече от свободата на работа!!