ФОТ ООД /img/frontend/nomap.png"

Не съм работил в самата фирма, но съм работил на място което е техен клиент.
Изключително арогантно отношение от страна на търговските представители, огромно забавяне на поръчките и непълна доставка.
За заплащането се носят легенди, че било добро - каквото и да значи това.
Не знам защо, но не ми харесва това, че Елена е отбелязала като фирмена сигурност 5, а в същото време издава името на свой бивш колега - Ивелина. Хм

Ивелина, жалко е, че все още прехвърляш собствените се проблеми и недостатъци върху другите и продължаваш да търсиш вината винаги вън от себе си. Не ти правят чест тези изказвания! Явно се чудиш какво да правиш по цял ден, след като още мислиш за фирма, в която отдавна не работиш.
Не виждам какъв е проблемът, че фирмата е с преобладаваща турска собственост - очевидно това е някакъв твой личен комлекс и е смешно, че избиваш и него, като пишеш в анонимен форум. Информацията за собствеността на фирмата е обществено достояние от търговския регистър - да беше проверила или поне попитала щом страдаш от толкова силна ксенофобия!?
Има си причини да не можеш да се задържиш дълго време на една и съща работа. Съжалявам, че не те освободих още след първите ти прояви на негативизъм и конфликтност към всички в офиса и към всичко, което правеше. Ти си от хората, които не заслужават втори шанс!
Пожелавам ти успех...

Хора, не се залавяйте в тази фирма. Сега имат доста обяви, но това не означава, че се разрастват. Напротив, нормалните хора напускатАз бях там няколко години и се махнах за да не си съсипя нервите. Фирмата е много зле. Това наистина е една турско-българска пародия. Още от интервютата за работа се започва с лъжите. Ако не си проверите сами, няма никой да ви каже, че фирмата е турска, а това само по себе си говори каква е ситуация и атмосферата. Заплащането и в началото и след години е мизерно. Няма никаво обучение, пускат те директно да се оправяш с проблеми отлагани с години и ако случайно успееш да се оправиш винаги се намира някоя колежка която ти се бърка в работата и ти съсипва всичко. Постоянно се обещават увеличения и бонуси, но уви такива неща няма. Екипа, ако изобщо може да се нарече така, изобщо липсва. Няма никаква комуникация между колегите и отделните отдели. 'Колегите' непрекъснато се прецакват един друг с цел да се изтъкнат пред ръководството или просто да си избият някой друг комплекс, а така наречената 'управителка' не може да вземе нито едно нормално решение. Тя изобщо не е в час какво се случва във фирмата, която управлява, на пазара, на който продава и т н. Проблемите само се отлагат, като никой не прави нищо по въпроса и така с години остават нерешени проблеми от рода например кой да напише един прост документ, които е не по-дълъг от една страница. И така всеки чака на другия и скатава яко. Поради лиспата на комуникация и координация между колегите всеки ден има адски много проблеми във всички звена на тази фирмичка. Прелива се от пусто в празно без никакъв смисъл. Голяма борба е кой ще обработва големите клиенти, което за мен е необяснимо тъй като както вече казах там няма бонуси и проценти, но има яка конкуренция за чест и слава вътре в самата фирма. Проблемите продъжават и със самата доставка на клиентите. В повечето случай клиентите не знаят. че им се доставят турски боклуци вместо поръчаните от тях немски продукти. Самата доставка също е проблем, защото никой на никой нищо не е казал и не се знае какво, за кой, за каде и от кой трябва да се достави. 'Колегите' яко скатават и чакат на другите. Неприятната работа се остава винаги за едни и същи хора, а най-приближените на 'управителката' поемат по-приятната част. Също така не липсва и голяма доза подмазване на собствениците - 'турците', като при тяхно посещение винаги ще се намери една добра служителка, която да изюрка някой по-нов във фирмата да сервира на турчина баклавичка. Проблемите не свършват със доставката естесвено. продължават и с фактурирането, което в повечето случай е невъзможно, защото счетоводството най-често има някаква друга работа, като например сърфиране из нета или броене на калории. Такава е атмосферата във тази 'фирма'. Търсят се глупави хора, които да не разбират за какво става дума, да са доволни на 600 лв, да не питат много и да не изразаяват мнение. По-добре да си мълчиш и да си търсиш друга работа.

Всеки има право на мнение. И ако то не се харесва на всички не означава, че инакомислещите са зложатели. Има си хас да не е стабилна фирмата - с тоя здрав турски гръб. А за обслужването е по-добре да говорят клиентите. Явно е, че служителите на ФОТ много си се харесват и от тях по-добри няма. Но е факт, че много други фирми, които навлязоха в бизнеса след тях се справиха по-успешно за по-кратко време. И са много по-коректни към клиентите и партньорите си.

Защо говорите глупости?
Фирмата е стабилна и обслужването на клиентите е на ниво.
А така като гледам - явно има и доста зложелатели сред конкуренцията...

Ей, тия не спряха да търсят хора 4 месеца! Някой знае ли нещо повече какви специалисти точно търсят - обявите са им все едни и същи. Ще вземат много да се разсрастнат!!!

Смешници! За 6 години що народ е минал през тая фирма. А ако клиентите знаят някои неща за тази турско-българска пародия, биха се замислили преди да купят нещо... Иначе е ОК, ако търсиш нещо временно. За съжаление псевдо управата насърчава шмекеруването и вътре и вън от компанията. Кофти работна атмосфера и интриги като навсякъде в БГ. Откъм пари е прилично.