Елдоминвест ООД /img/frontend/nomap.png"

Елдоминвест ООД

Здравейте на всички измамени и този месец само че с - 160 лв. за добра свършена работа.Продължавайте да крадете от работниците си и скоро ще останете и без тях.Благодаря на специалното отношение на началници и шефове че се грижат за щастието на подчинените си и тяхното заплащане да бъде унижаващо и подигравателно.Бъдете живи и здрави и знайте че не сте вечни на тоя свят,почивайте и се хранете в мир и спокойствие с чуждите пари на народа.

Поредната измама на фирмата с обещания за бонус по-случай 31 годишнината на фирмата е,че в рамките на три месеца работниците ще получават по 60лв. в фишовете си като приход и разход едновременно за да си оправдаят обещаните 180лв. като бонус на всеки работник.Интересното е че днес вече откраднаха по 60лв. от човек с предлога че нямало да се отрази на заплатата,оправданията са от рода че малко били поръчките,продажбите или просто на някой хора не са им симпатични други хора и затова се получава така.Ето това е масовата практика на фирмата за всички по-специални празници от годината свързани по решение на самата шефка с финансов бонус който така и не получавате накрая а ви го взимат без ваше съгласие.Благодарим ти крадлива кучко,дано се задавиш с нашите пари.

Добре дошли във комунизма!

Пълно е с всякакви подмазвачи и лизачи до девето колено на родата.Заплащането започва от 500 лв. и не се знае да ли ще има развитие на нея,ако има такова и вие сте доволен от него няма да бъде дълга радостта от нея до следващият месец.Вечно лъжат хората че били на заработка а никой не ти предоставя такава информация за тази дейност която изпълняваш как се плаща и оценява.Съботи и недели се почива и по празници,но после си ги взимат шесторно от заплатата ви и с фалшиви незаконни съботи.На документи се докарват нещата,но на яве са съвсем различни.Институциите идват да проверяват и после отиват съответно да се почерпят на уроченото от началници и шефове места.Вечно се правят мърсутии в ощърб на работниците и се чудят по цял ден с какво да прецакат хората другият месец и с колко от заплатата.Чуждото,различното и лично мнение не върви във ваша полза,само тяхното е вярно и не подлежи на обработка колкото и да грешат.Всичко е пълен хаус и боклук навсякъде за което се бият в гърдите и се имат за добра фирма.Сменят се шефове и началници и резултата е 000000000000000000000000000000000000000000000000 и остава такъв години наред.Фирма без бъдеще,посока и развитие която тъне надолу с всяка година и чака своята гибел ден след ден.

Абе, анонимен, щом те интересува - започнах работа януари, 2004-а година. Дано не е твърде скоро по нечии стандарти, за да знам добре кое-що... Относно колегите в отдела, няма по-добри (женски, мъжки, всякакви). Други фирми могат само да завиждат за такава работна среда. Това е най-хубавото, което ми се е случило във фирмата!
Тиймбилдинги си правим и сами, трябва само желание и един организатор. Нещата могат само да се подобряват в бъдеще. За други отдели/звена не отговарям.

Абе Тинков ти кога започна работа че даваш добри оценки за фирмата? Най ми хареса тва за извънфирмения живот. Там таргети има ли? Май са останали само женски в отдела. Преди нямаше кой знае какви красоти ама сега може и да има. Като няма пари за заплати откъде има пари за тимбилдингите? То май във всяка фирма интересното е извън работното време.

Много се радвам да прочета казаното от АНОНИМНИЯТ КАНДИДАТ ЗА РАБОТА защото казва самата истина без измислици и лъжи.Подкрепям ви на 1000% и ви свалям шапка за думите ви и смелата ви постъпка.Мога да ви кажа че никой в тази фирма сигурно не е бил грамотен и образован колкото вас,за което ви благодаря че най-после се намери някой който да ги насере на 3000%.Сигурен съм че няма да останете без работа а и вече сигурно сте си намерили тука в БЪЛГАРСКИЯТ КЕНЕФ или по-добре в чужбина където ще имате едно нормално развитие и отношение от колеги и работодател.Като четох изказването ви направо триумфирах от кеф че още някой е с нормално работещ и неопетнен здраво мислещ мозък.Ако можех бих искал да ви стисна ръката и да ви изкажа моите уважения за мисленето и публикацията ви на сайта.За да не ставам банален ви пожелавам здраве,късмет и продължавайте да мислите в този дух.

Защо НЕ трябва дори да си помисляте за работа в кенефа наречен Елдоминвест ООД?
Кандидатствах за длъжността Стоковед. Посрещна ме жена от отдел Кадри и се качихме при Началника на снабдяването Димитров. Започна да ми задава тъпи и неориентирани въпроси, от рода: Кажете нещо за себе си? и … след като сте работили последните 10 години за себе си, защо искате сега работа на заплата, много е странно!!!???? Попитах, кое е странно? Димитров явно не беше подготвен за контра въпрос и объркан каза, че "хората" говорели, че било много хубаво да работиш за себе си. Аз му казах, че тези хора говорят глупости, понеже 99% от тях никога не са работили за себе си! Интервюто продължи с кратки разяснения за спецификата на работата и ВЕЛИКАТА заплата. Накрая на разясненията, Димитров каза бащински, следното: „ … понеже не искам да ми се образуват нерви и за да не ми се нарушава съня смятам, че сме се разбрали, че като започнеш няма да напуснеш след 1 година, като междувременно си си търсил работа в чужбина! На нас ни трябват качествени кадри, за постоянно!“ ….. кипна ми, но се сдържах и не реагирах дори с една дума. В този момент женичката от отдел Кадри излезе от летаргията, в която беше изпаднала докато разговарях с „шефа“ и ми зададе финалния въпрос: "Е, приемате ли нашите условия?“. Аз попитах: „Ако ги не ги приемам какво?“, като очаквах, да ме попитат какво според мен не отговаря на очакванията ми, за да вземат мерки подобни кандидати с ФАНТАСТИЧНО ДОБРА автобиография, която надвишава 100 пъти техните необходимости да бъдат привличани по-лесно в предприятието (кенеф по настоящем). … уви отговора беше тъп, стандартен и овчедушен: „Ами ако не ги приемате всеки по пътя си!“, като тя и т.н. „началник“ ме зяпнаха какво ще кажа. Ето какво казах: „След като виждате колко е богата автобиографията ми, след като сами споделихте, че има огромно текучество на хора за тази толкова възлова за производството Ви позиция и след така обявената жалка заплата от 1000 лева бруто (770 лв. чисто), смятате ли, че можете да задържите, дори МАГАРЕ на тази длъжност, за която се изисква опит, много добър английски, съобразителност и отговорност? Това дори не е заплата за сервитьор! Не се ли замисляте, че проблема с текучеството идва не е от хората, които наемате, а от хората, които седят на по-горните етажи в тази сграда?“ Двамата плужеци ме погледната невярващо, че въобще се е намерил човек, който да изрази мислите на цял един народ. След 10 секунди излязоха от вцепенението и неудобството, че трябваше да се напънат и да помислят над казаното, което явно изчерпи дневния им физиологичен ресурс за подобни „интелектуални“ дейности, сбогуваха се с мен и казаха, че ще се обадят след няколко дни, ако аз съм бил техния избор. Естествено, че не се обадиха! … та така, учили, знаещи, можещи и интелигентни мои сънародници! … търсете си работа в чужбина. Тъжно ми е да Ви го кажа, точно аз, вашия събрат по съдба и сънародник, но тук, където шуробадженащината е на най-високо ниво (говоря за цялата кочина наречена България) работа за свестни хора няма. А комунистическите крадци и техните гъзоблизачи в Елдоминвест ООД бял ден няма да видят, понеже онзи отгоре гледа и раздава заслуженото, много по-добре от колкото ние самите бихме въздали, ако следвахме нормите за справедливост. Сполука на интелигентните и училите!

От вън добре,но от вътре ла--а.Взимат всякакъв персонал включително и хора с психични проблеми без задръжки.Лизачите и подмазвачите са на първа линия и се толерират от другите началници които се правят че не разбират нищо,просто така им е изгодно и удобно.Шуробадженащината,кумунизъмът са живи и продължават да живеят в тая тоалетна за ла----и.Казаната истина не се толерира и изпадате на дъното в кочината на системата наречена (фирма).Назначават се хора като вид началници и измислени от соца длъжности за които нямат представа и не разбират въобще от работата си като по-вишше стоящ от останалите отрепки.Психическият тормоз,гаврата и подигравката с хората са постоянни особено към новопостъпилите на работа.С единични бройки колеги може и да намерите общ език и разбиране,но не е сигурно на 100%.Всеки забива ножа на ближния до него,пред него,зад него и на този който постъпва на работа.Пазете си за----а и дори и от сянката си имайте страх.Заплатите ги получават на време и подигравателни за тази работа на която сте назначен без значение от длъжността.Работното време е без забележки а сигурността я нямате освен ако нямате дебели връзки че да имате кои да ви пази гърба и г--а.Всеки се мъчи за малко власт и привилеги че да му е по-лек живота в кошарата,а тези с по-дългите езици и доброто обслужване (пълна програма)живеят по-дълго в кочинката,останалите без езици и (пълна програма) отиват в канала като работнически отпадък не годен за употреба.Съблекалните са тип социалистически стил придружени със съответната неповторима промоционална миризма.Ако спиш до свинята на село в кочината ще се чувстваш по-сигурен че няма да те предаде и да ти забие нож някъде по теб по осмотрение на свинята,и тя трябва да си го върне някога.Привилеги,израстване и финансово развитие в кочинката са само в сънищата и документите на фирмата.От време на време дават някоя жълта стотинка за да спрат напускащите и после си ги вземат с лихвите че и отгоре.Ако не вярвате на думите ми заповядайте е Елдоминвест ООД и се убедете сами на казаното до тук от мен.Бъдете сигурни че ще ви вземат веднага за да вършите работата на още трима който се пишат за по вишше стоящи от вас и с по дълги езици от вашият,а там езици и дължини колкото искаш.

Тинков, беше ми много приятно, но нека си кажем истината. Не могат да се задържат служителите и 3 месеца в отдела (аз съм пример за това). Никой не знае какво точно трябва да прави и за какво отговаря. Заплатата е 1000 лв. бруто (чисто 770 лв) и въобще не покрива средния стандарт за Варна. Мениджмънтът е много консервативен и всичко писано по-долу за него е самата истина. Ще възрази ли някой? Продуктите на фирмата са много далеч от средноевропейските стандарти, а едновременно с това ви мъчат да ги продавате на цени като за висок европейски клас. Разбирам желанието на Тинков да се докаже и подмаже на ръководството, но опита беше меко казано неуспешен.