Елдоминвест ООД /img/frontend/nomap.png"

Елдоминвест ООД

Бай Фидане,обявата още си е там плюс още 14.
Това,какво означава,дали си струва?

И АЗ ТАКА СИ МИСЛЯ.

Ако някой има информация би ли споделил защо една и съща обява излиза толкова често ( служител по сигурността ), при това с променени изисквания?

Какво е заплащането, има ли някакви бонуси, какви са смените и изобщо дали си струва да ходя...

безобразни лъжи , ниски заплати ,престорено любезни
представители на управлемието,а 16 те незаети места в тая криза са показател за имиджа на работодателя.

Потресаващо е. Ежедневно всички са затънали в лъжи, манипулации, комисионни и обвинения. Фирмата няма яснота относно нейния разтеж и развитие. Изписват се тонове с документи и пак никой нищо незнае. Координацията в отделите е на много ниско ниво. Човешките отношения и толерантност са в пълна липса. Никой не го интересува нищо освен да ти прехвърли работа и да те обвини за нещо,което дори и не си представяш.
Благодаря.

Всичко написано досега отговаря на 10% истина.Тук пишат някакви комплексари.Никой не ги държи насила на работа.За последната година който е напуснал пак идва да търси работа тук.От 18 години съм тук и досега това което четох не отговаря на истината.Единствения минус е че през последните 2 години наеха не много интелигенти и неграмотни работници,които намират трибуна в този сайт и си избиват комплексите.

Отговарям на въпроса на последният потребител.Не си хабете труда и нервите да почвате работа в тази кумунистическа и шуробадженащина фирма.Заплатата ще ви бъде не по-голяма от 1000 или 1300 лв. като самите обикновени работници взимат до 1200 лв. максимум и си търсят тайно от останалите друга работа.Заплатите се определят от настроението и доносничеството от други лица на самите началници който са над вас.Валчери за храна се полагат всеки месец,но на вас не ви се дават а ги получавате като коледни или за някой друг празник.Постоянно се заплитат интриги между работници и началници от което получавате само нерви и разочарование от самите тях.Сигурен съм че и самата шефка няма представа какво реално се случва в нейната фирма.Доста е голям процента на хората който се грижат до нея да стига грешна информация.Съветвам бъдещите кандидати да си търсят работа в София или извън страната.Варна пропада като град и продължава да върви надолу.

някой може ли да даде информация защо се търсят толкова много хора за производството? Също така ме интересува позицията мениджър ключои клиенти - външни пазари. Какво е заплащането там, има ли командировки в чужбина, как е работната среда?

Във фирмата все още живее комунизма и шуробаджанащината.
Никъкво уважение към труда. Тежка бюрокрация и сакън да не накараш някой да свърши нещо.

Пак гаф с коледните Валчери за седем месеца на зад подписи със задна дата и всичко ок дефакто коледни нема при Велковски храната беше без пари и коледни имаше и на всяко тримесечие боноси срам срам

Г-Н мръсна сган, кое от написаното е вярно?Вие сте пряк свидетел или дочухте.Фирмата е за затваряне или е прекрасна.Което сте написали е вярно или лошо скалъпена измислица.Като сте "сигурен" в думите си,застанете зад тях и пред лицата на тези които сте описали.И накрая един съвет-купи и прочети учебник по български,че толкова неграмотни и лошо съставени изречения не бях чел.