Елдоминвест ООД /img/frontend/nomap.png"

Елдоминвест ООД

Отговарям на въпроса на последният потребител.Не си хабете труда и нервите да почвате работа в тази кумунистическа и шуробадженащина фирма.Заплатата ще ви бъде не по-голяма от 1000 или 1300 лв. като самите обикновени работници взимат до 1200 лв. максимум и си търсят тайно от останалите друга работа.Заплатите се определят от настроението и доносничеството от други лица на самите началници който са над вас.Валчери за храна се полагат всеки месец,но на вас не ви се дават а ги получавате като коледни или за някой друг празник.Постоянно се заплитат интриги между работници и началници от което получавате само нерви и разочарование от самите тях.Сигурен съм че и самата шефка няма представа какво реално се случва в нейната фирма.Доста е голям процента на хората който се грижат до нея да стига грешна информация.Съветвам бъдещите кандидати да си търсят работа в София или извън страната.Варна пропада като град и продължава да върви надолу.

някой може ли да даде информация защо се търсят толкова много хора за производството? Също така ме интересува позицията мениджър ключои клиенти - външни пазари. Какво е заплащането там, има ли командировки в чужбина, как е работната среда?

Във фирмата все още живее комунизма и шуробаджанащината.
Никъкво уважение към труда. Тежка бюрокрация и сакън да не накараш някой да свърши нещо.

Пак гаф с коледните Валчери за седем месеца на зад подписи със задна дата и всичко ок дефакто коледни нема при Велковски храната беше без пари и коледни имаше и на всяко тримесечие боноси срам срам

Г-Н мръсна сган, кое от написаното е вярно?Вие сте пряк свидетел или дочухте.Фирмата е за затваряне или е прекрасна.Което сте написали е вярно или лошо скалъпена измислица.Като сте "сигурен" в думите си,застанете зад тях и пред лицата на тези които сте описали.И накрая един съвет-купи и прочети учебник по български,че толкова неграмотни и лошо съставени изречения не бях чел.

Доколкото чета мненията, повечето са написани от хора които фирмата е разбрала че не стават за нищо,но ги търпят съжаление.Вярно е че има хора които не стават за нищо и те разчитат на хората които продължават следващата смяна.А като фирма си има плюсове и минуси, къде не е така?

От дълго време ми прави впечатление един човек до отдел разкрой наречен г-ин Тодор (тръбичките) който подготвя тръбички за производството че от 8 часов работен ден работи едва само 2 часа.Интересното е че през останалото време занимава всички останали който работят във всички други отдели и в последствие се грижи за интригите във фирмата.Интересно ми е кой са тези хора който са го назначили на работа и имат ли очи да видят колко човека изкарват неговата заплата и на колко човека вреди самата личност ? Това нещо наречено личност продължава да работи над 10 години в тази позорна и плачеща за затваряне фирма.Как може да се допускат такива вредители да виреят в тази прекрасна фирма наречена Елдоминвест ООД ? До колкото дочувам от хората е доста кадърна личност с доста голям потенциал в симулацията на работещ човек който заслужава някакво уважение.Личността наречена г-ин Тодор била и канарче на още работещият там началник г-ин Драго,но поради фантастичната информация на г-ин Тодор връзката между тях вече е прекъсната.В момента г-ин Тодор е с добри отношения с новоизлюпената звезда на фирмата г-ин Янислав,тези две личности се грижат работата в отдел (разкрой) да върви без особена грижа от началника им г-ин Янислав.Виждам че и двете личности умело прикриват своите действия и помисли за сметка на гърба на работещите там други колеги.Като цяло смятам че и двете личности са поредната непоправима грешка на управлението в фирмата наречена Елдоминвест ООД.Задайте си въпроса с кой колеги бихте отишли някъде и с кой не бихте имали какъвто и да бил контакт.

"За всеки влак си има пътници" е казал народа и не е случайно. Елдоминвест ще се хареса на едни, но няма да се хареса на други. С тази цел, за да може наистина да е полезно това мнение, а не само хвърлени в пространството думи и драчене с преходни коментари, ще се опитам да опиша нещата не от моята камбанария, а обективно и безпристранстно.

Заплащането в цялата компания е еднакво и съвпада със статистическата среда за Варна, т.е. около 1200 лева бруто, което е 800-900 нето. Някой мениджъри взимат повече, а някой конкретни неквалифицирани позиции взимат по-малко, но в 90% от случайте това е числото. Някои имат бонус схеми, а други пък глоби ако сгафят нещо в производството... вече зависи според позицията, но се въртим все около тази цифра.

Като привилегии няма нищо - работиш и ти плащат. Заплатата идва навреме и те осигуряват на реалната сума, което в нашата страна си е привилегия, така че не съм дал крайна оценка.

Местоположението е западна промишлена зона (както може да се очаква за завода, така че каква оценка да дам) и според мен не е лошо, защото поне не търсиш къде да паркираш, както на центъра.

Работната среда покрива някакви минимуми, климатизирани са помещенията, нищо особено.

Сега обаче идва по сложния момент, от който зависи и избора на всеки дали да работи в Елдоминвест. Фирмата е здраво забила в соца и няма никакви индикации, че някога ще излезе от там. Управлява се по типичния балкански начин, шефа знае, никой няма да му се меси и да му дава акъл. Двойни стандарти и клюки далеч не са изключени. Ръководството като единствен метод за мотивиране на служителите знае да им се кара за щяло и нещяло с цел да им вземе страха може би. Не очаквайте нито финансово нито словестно да се изкаже благодарност за добре свършена работа. Като цяло обективно разглеждане на индивидуални резултати, дискусии и оценки няма... само крясъци насочени към групи служители.

От тук вече идват и оценките, които съм дал по следните параграфи. "Уважение" - не е много уважително да ти викат, но не е и да обиждат чак. "Потенциал" няма, развитие в никаква насока не се очаква, независимо какво ще се случи, пък и няма индивидуални разглеждания и оценки, че да се обсъжда такова. "Натоварване" - ако решиш да си даваш зор, то давай смело, никой няма да забележи! Ако решиш да минаваш между капките също... всеки си решава сам, но няма да има нито повишение, нито уволнение.

Че какъв е извода от този дълъг пост: Ако целта е просто да прекараме някакви часове на работа и да върви заплатата като не ти пука особено дали някой ще ти се кара или недооценява - да, защо не, може би Елдоминвест е мястото. Да минава и заминава деня пък живота е извън работата! Ако пък си амбициозен човек, търсещ развитие, възможности за изява, обективна оценка на работата и прочие - не, със сигурност компанията не е за теб.

Накрая оставих въпроса за колегите, защото това е напълно въпрос на субективна лична оценка. От всичко което изписах смяташ ли, че би се чувствал на място в тази компания? Ако ти звучи добре, то ще срещнеш хора със сходно мислене и е по-възможно да си допаднете. Ако ти звучи ужасно пък, то постъпвайки на работа ще усещаш несправедливостите, двойни стандарти и повсеместна летаргия.

Моето мнение ли?.. Да, става за известно кратко време. Все пак и лошия опит пак е опит и учи! :)

Типичната соц фирма - точно каквото може и да се очаква.
Идеите се "оценяват" само ако успееш да ги прокараш като идеи на шефа. Клюки и слухове преобладават при взимането на решения.
Заплатата е средна за Варна и не очаквайте особен прогрес. Плаща се в срок.
По-голямата част от колегите не си дават особен зор в работата, но симулират успешно работна дейност. Демотивацията разбира се идва от горе. (рибата... от главата)
Потенциал няма нито като позиция, нито като заплата и не виждам как би могло да има в тази фирма.
Местоположението е ясно - западна промишлена зона.
Някакви привлигии да има в работната среда или извън нея не се сещам - климатизирани са помещенията, но те къде ли не са... има стол срещу заплащане.
Ако не очакване нищо особено от това място и искате да си тече някаква средна заплата - отивайте. Малко като държавна работа е.

Тинков, защо не споделиш тук пред всички, че напускаш потъващия кораб?!

Скоро ще правим помен на фирмата - ето докъде се доведоха нещата от новата безхаберна управителка. Не случайно баща й я беше уволнил през 2014 г. поради некадърност, екзотични пътувания под предтекст, че са командировки и купуване на собствени недвижими имоти.

Настоящи и бъдещи колеги, бягайте далеч от този бъркоч, защото ще повлекат и вас надолу към бездната! Фирмата се източва до последна капка кръв! Жал ми е за вас, че все още търпите това...