Елдоминвест ООД /img/frontend/nomap.png"

Елдоминвест ООД

Бих искал да разкажа какъв опит имам с тях. Кандидатствах за длъжност охранител, и уж всичко беше наред, докато не чух основната заплата.
Също така по телефона ми беше съобщено как работели или с ДСК или с пощенска банка, и трябвало да си направя там. Съобщих на госпожата, че имам сметка в друга банка, различна от посочените, и нямам намрение да плащам по 20 лв за откриване и 40 лв за закриване на сметка както е в посочените банки. Ако опитате да си закриете сметката в пощенска банка поне на мен ми струваше близо 60 лв. Още по телефона въпросната госпожа ми заяви - ще си направите. Аз няма да си направя, защото имам банка, от която съм доволен, и тя не е никой, за да ми нарежда едно или друго. Това, че някой си гони таргета в дадена банка изобщо не е мой проблем. Но не виждам причина да плащам от моя джоб за претенциите, които има някой към мен. В закона ясно е посочено, че се изисква банкова сметка за превод на заплата, но не и че кандидат работодателя има право да принуждава кандидата да си прави сметка където и да е.
Успех на компанията с новата обява от днес, отново за охранител.

Една от малкото реално работещи и произвеждащи фирми във Варна.Ако не бяха периодично възникващите кризи в България, нещата и във фирмата щяха да са по-добри като заплащане. Иначе управителката ръководи умно и далновидно предприятието. В случаи на нужда помага финансово на служителите си. Нещата ще се подобрят още, когато се съкратят реално неработещите, с приятелски връзки назначени служители. Имаме потенциал за развитие, но невисоките в сравнение с други фирми и градове, заплати вече не привличат качествени работници, затова и по-вечето работещи се оглеждат за по-добра оферта и биха напуснали.

Бай Фидане,обявата още си е там плюс още 14.
Това,какво означава,дали си струва?

И АЗ ТАКА СИ МИСЛЯ.

Ако някой има информация би ли споделил защо една и съща обява излиза толкова често ( служител по сигурността ), при това с променени изисквания?

Какво е заплащането, има ли някакви бонуси, какви са смените и изобщо дали си струва да ходя...

безобразни лъжи , ниски заплати ,престорено любезни
представители на управлемието,а 16 те незаети места в тая криза са показател за имиджа на работодателя.

Потресаващо е. Ежедневно всички са затънали в лъжи, манипулации, комисионни и обвинения. Фирмата няма яснота относно нейния разтеж и развитие. Изписват се тонове с документи и пак никой нищо незнае. Координацията в отделите е на много ниско ниво. Човешките отношения и толерантност са в пълна липса. Никой не го интересува нищо освен да ти прехвърли работа и да те обвини за нещо,което дори и не си представяш.
Благодаря.

Всичко написано досега отговаря на 10% истина.Тук пишат някакви комплексари.Никой не ги държи насила на работа.За последната година който е напуснал пак идва да търси работа тук.От 18 години съм тук и досега това което четох не отговаря на истината.Единствения минус е че през последните 2 години наеха не много интелигенти и неграмотни работници,които намират трибуна в този сайт и си избиват комплексите.

Отговарям на въпроса на последният потребител.Не си хабете труда и нервите да почвате работа в тази кумунистическа и шуробадженащина фирма.Заплатата ще ви бъде не по-голяма от 1000 или 1300 лв. като самите обикновени работници взимат до 1200 лв. максимум и си търсят тайно от останалите друга работа.Заплатите се определят от настроението и доносничеството от други лица на самите началници който са над вас.Валчери за храна се полагат всеки месец,но на вас не ви се дават а ги получавате като коледни или за някой друг празник.Постоянно се заплитат интриги между работници и началници от което получавате само нерви и разочарование от самите тях.Сигурен съм че и самата шефка няма представа какво реално се случва в нейната фирма.Доста е голям процента на хората който се грижат до нея да стига грешна информация.Съветвам бъдещите кандидати да си търсят работа в София или извън страната.Варна пропада като град и продължава да върви надолу.

Може ли мнение за заплати?

някой може ли да даде информация защо се търсят толкова много хора за производството? Също така ме интересува позицията мениджър ключои клиенти - външни пазари. Какво е заплащането там, има ли командировки в чужбина, как е работната среда?