триера /img/frontend/nomap.png"

Изключително добро отношение от страна на персонала. Много добро съотношение между качество и цена.

Незная защо все още има хора , които се чувстват незаменими в тази система.Всичко се руши , а отношението между колеги е всякак отношение между кучета.Живота е много шарен и не се знае кой и къде ще ти помогне да станеш , след като си паднал.Що се отнася до плащанията БЕЗ съд няма да мине!!!Постоянно тече измислена информация ,но тази информация е от една година.Така , че съдът ни зове!!!

много ми е интересно "Киро" настоящият служител на фирма Триера....до колко си запознат със служителите...на тази фирма защото поне аз доколкото знам отдел човешки ресурси ги води жена и определено не е 135 кг...... а и изобщо незнам дали има мениджър логистика със тези килограми.....дори мога да кажа....че си преувеличил с около 70-80кг :)))))))) е ако съм разбрала и коментара ти е за пловдивската Триера....а не примерно за другите клонове........колегите са както в повечето фирми....има и свястни има и калпави....ама ти много се задълбаваш ..... за настоящ служител......

Ако нямате амбиции за нещо повече и не ви дразнят тъпанарите с огромно самочувствие от т. нар. Топ-Мениджмънт то това е вашето място. Заплатите са добри, даже доста добри на фона на мизерията в региона, условията на работа са доста прилични, само колегите са пълна скръб, а мениджърите са надувки без покритие. Само Мениджър Логистика си е на мястото, нищо, че тежи 135 кг. живо тегло. А, да не забравя-торбата от Човешки ресурсио 135 кг ,то не знае колко го подиграват зад гърба му разни мениджърчета със сопранов фалцет, дошли от на баба си **** и такива, завършили тъпата квартална гимназия. Олеле!